Treść opublikowana przez r7adek
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Tak, post wcześniej pytałem o foty, bo ponoć jest problem z kanapa z coupe - jest za wąska. Znalazłem więc fotele z normalnej wersji. Jednak jak się okazało są powystawowe a takowe ponoć nie mają air back.
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
To raczej chodzi o przednie fotele. Nie tylną kanapę.
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Czy da się to jakoś rozwiązać ? Mam fotele w b6 z poduszkami, znalazłem fotele z a5 tylko bez poduszek. Czy jednak będzie błąd poduszek świecił.
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Ma ktoś foty foteli i kanapy z a5 coupe w b6 avant. Mam zamiar zapodać sobie,tylko ta tylna kanapa,hmm...
-
Lotka A4 B6/B7 Avant wzór RS4 B8 od Audi Plus z FB
Też kupiłem ta lotkę i po przymiarce trzeba będzie podobnie rzeźbić jak u ciebie. Z tym że u mnie lewy bok pasuje idealnie, natomiast prawy trzeba będzie nadłożyć i przeszlifować okolice światła stop i coś mi się wydaje także spód. Jak za tą kasę roboty w cholerę.
-
AEB puszcza dymek i bierze olej.
Dzięki za odpowiedź. Odma drożna.
-
AEB puszcza dymek i bierze olej.
Witam, mam podobny problem w bexie. Nie za każdym razem ale co jakiś czas gdy np. zjeżdżam z góry na biegu i później dodam gazu lubi puścić ,, chmurkę", kiedyś poszła taka, że myślałem że coś się zapaliło. Torbo by siadało czy uszczelniacze ? Jak to sprawdzić ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Zanim dałem spaw, miałem to na zwykłych nitach i nic się nie działo. Tam raczej to w oryginale jest zgrzewane a nie nitowane z tego co pamiętam.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Nie koniecznie. Ja nie wyciągałem. Kolega spawał delikatnie a ja mokra szmatą co chwilę zwilzalem miejsce spawu. Było trochę zabawy ale i tak lepsze to niż wyciąganie foteli i podnoszenie wykładziny.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Nadszedł czas na zmianę przodu Prawie finał, brak halogenów, które ciężko dostać i muszę coś rzeźbić ?
-
Wymiana rury układu chłodzenia wspomagania w A4 B6 1.8T
Zmieniał, ktoś z was rurę układu chłodzenia płynu wspomagania w b6 1.8T na tą z S4 ? Wystarczy sama rura, czy coś więcej ? Jest sens i coś to daje, czy szkoda zabawy ?
-
A4 B6 czarny bex - avant.
I u mnie ,,ruda" dopadła błotniki. Czas było je wymienić. Skoro na drzwiach pozbyłem się listw, więc na błotnikach usunąłem kierunki (mam lusterka z kierunkami). Błotniki, zamienniki z blic'a. Nie znam się za bardzo ale uważam, że spasowanie jest ok, nawet nie było przy tym dużej filozofii aby ustawić. Finalnie tak to wygląda:
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
U mnie pasowało, tylko też zakładałem do bexa.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Też miałem to kodowanie. Myślałem, że jest takie kodowanie żeby tarcza i wskazówka podświetlona była równomiernie i razem.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Dokładnie, to kodowanie jest coś nie tak.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Miałem 31011 i nie działało. Sprawdzę jeszcze na 21011.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
1 tak jak kamil-vag podesłał kodowanie w poście, kanał 19, kodowanie 11011.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
b6
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Zrobiłem to kodowanie, jednak nie działa.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Super, dzięki.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Potrzebuję ścieżkę kodowania aby tarcze licznika były cały czas podświetlone po zapłonie. Jest taka w ogóle możliwość?
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
To ja właśnie mam ten starszy do numery AH.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Jak te piny przełożyć ? Miałem klimatronic ten do numeru AH, teraz mam ten z B7. Robię jak na 3 rysunku: 1 wpinam do 3 2 wpinam do 1 3 wpinam do 4 4 wpinam do 2 czy może jak na pierwszym: 1-1 3 do 2 2 do 4 4 do 3 czy kolorami przewodów ?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
A czy wstawiał ktoś w zderzak S4 kratkę środkową plaster miodu z golfa ? Nie jest za mała ?
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Dzięki,nie pomyślałem o tym.