Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Soft 99 ?
  2. Dzisiaj finalnie, tylko listwy pasuje ogarnąć bo mają kilka rys.
  3. Coś się dzieje
  4. r7adek odpowiedział(a) na kamda89 temat w Podkarpackie
    Poszukiwany blacharz, lakiernik godny polecenia do ogarnięcia 4 szt drzwi. Najlepiej okolice Sanok, Przemyśl.
  5. Mam DP 2,75 i końcowe z 2.0 tfsi plus ori środkowy. Drugi raz tych końcowych bym nie kupił, dźwięk porażka, tzw.,, pierdzenie" a nie dźwięk wydechu.
  6. Poz mianie przycisków na te z b8 nie działa blokada tylnych szyb, trzeba coś w pinach zmieniać?
  7. A czy da się zakodować aby cały licznik był podświetlony przy wyłączonych światłach?
  8. Czy wiadomo co trzeba zrobić aby przyciski z B8 założyć w B6 ?
  9. A czy jest ktoś na podkarpaciu, kto by ogarnął wymianę z kodowaniem pompy ABS ?
  10. Potrzebuje info : - felga 18" szerokość 7,5 - 8 - jakie ET minimalne i maksymalne ? - felga 17" szerokość 7,5 - 8 - jakie ET minimalne i maksymalne ? Zawieszenie 1BA, audi a4b8 avant
  11. Mam z końcówką,, P"
  12. Jaki jest numer wzmacniacza pod rns - e w avancie , ponieważ dołożyłem to radio i słabo łapie fale radiowe.
  13. Nie mam zdjęć ale w cale nie wygląda to tragicznie jeśli zrobi to osoba co się na tym zna. Nic na wierzchu nie jest. wszystko jest ładnie ułożone.
  14. Z montażem jakieś 1100 zł.
  15. I tak też mam zrobione. Miałem swój stary czerwony i na nim zrobiłem. A kolorowy jest wrazie awarii tego. Jeszcze tylko pasuje wymienić diody na białe zimne od podświetlenia zegarów i będzie git.
  16. Spora rzeźba. Całkowita wymiana wyświetlacza. Minus w porównaniu do vfiz, brak open ceremony i możliwości ustawienia tego co chce się aby było wyświetlane.
  17. Robił gość z Polskiej dystrybucji, przynajmniej jest zrobione jak ma być.
  18. Prace zakończone, wszystko śmiga. Brakuje tylko open ceremony, ale tej funkcji tu nie ma, bo to tylko wyświetlacz i nie ma możliwości wyświetlania RDS-u ale to nie jest dla mnie istotne.
  19. Czyli podpiąć vcdsa do kolorowego z czytać to co tam jest, następnie wejść w kanał 21 czerwonego i wpisać z kolorowego? A mogło się tak stać pomimo wczytania klona z kolorowego?
  20. Udało przypisać ponownie czerwony licznik robiąc klona z kolorowego. Auto odpala normalnie, tylko miga cały czas kontrolka immo. I nie można tego usunąć. Doradźcie co zrobić teraz?
  21. U mnie też nie było.
  22. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli u nas w b6, nie.
  23. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli co, coś można z tym zrobić ? Czy to jednak nie do b6.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.