Treść opublikowana przez r7adek
-
Zmiana sprzęgła w bexie na awx.
Jak to jest z tą zmianą tego sprzęgła, bo są sprzeczne opinie. Jest grono osób co twierdzi, że wszystko pasuje p&p a część, że jednak nie, bo np. dwumasa z awx nie pasuje i trzeba mieć jednak dwumasę z 1.8t. Sam zauważyłem różnicę w kole dwumasowym, to z bexa ma w środku pierścień, natomiast to z awx nie. Kolejna sprawa to łożysko, które w bexie jest zakończone gumową uszczelką a w awx blachą i tuleja, która z awx jest większa niż w bexie. Czy to będzie działało ?
-
Wymiana sprzęgła w A4 B7 1.8T quattro
Witam, będę zakładał kompletne sprzęgło od awx. Tylko jak patrzę na koła dwumasowe to to moje ma jeszcze tak jakby jakieś łożysko w środku, natomiast to z awx nie ma przez co otwór jest większy. Czy zakładać bez tego łożyska czy musi ono być. Jeśli tak to jak to się dokładnie nazywa?
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Czyli, gdzie kupione orurowanie ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No jednak jest inny skoro o to pytałem. Bak mam z 1.8t bex quattro. Już sobie poradziłem. drugi wężyk podpiąłem prosto do przewodu w aucie i jak na razie działa i jeździ auto.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak ogarnęliście zmianę pompy abs, jej odpowietrzenie i kodowanie ?
-
Odpowietrzenie pompy abs po wymianie
Jak ogarnąłeś temat pompy ? Czeka mnie to samo.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
I jeszcze jedno, gdzie trzeba wejść aby zmienić kodowanie licznika ? W kanał 17 i 07? Co zrobić z dwoma blachami, które w fwd jakby łączyły tunel, po założeniu wydechu z quattro nie idzie ich założyć bo wydech przeszkadza.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak ogarnęliście przewody paliwowe, tzn. się filtr paliwa. W obecnym napędzie filtr miał dwa wloty i wyloty. Natomiast w quattro jest dwa wloty i jeden wylot. Co zrobić z drugim przewodem, gdzie go wpiąć ?
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Dokładnie, ja jestem po wymianie tulei w tylnym zawieszeniu, przed założeniem quattro. Koszt też jest nie mały jednak jak mam wszystko wyciągnięte to lepiej to zrobić i mieć spokój na kilkanaście lat mam nadzieję.
-
Modyfikacje 1.8t bex
Ruszyło się coś w sprawie modyfikacji ? Też mam zamiar coś podziałać i widzę, że mniej więcej to samo planujesz. Jestem ciekaw jak ci poszło.
-
Sprzeglo 1.8t
Czy podałby mi ktoś numer kompletnego (tarcza wraz z kołem) sprzęgła z LUKa awx do bexa quattro ?
-
Stage 2 Pare pytań
No tego nie wziąłem pod uwagę aby nowe obić kevlarem.
-
Stage 2 Pare pytań
W takim razie lepiej dołożyć i włożyć z avf dla pewności.
-
Stage 2 Pare pytań
Czyli nowe sprzęgło z dwumasą z awx obsłuży moc 280 - 290 KM w bexie ?
-
Stage 2 Pare pytań
AWX jest też 5 biegowy? Znajomy ma ale 6 biegów.
-
Stage 2 Pare pytań
Dlatego myślę nad avf, bo większe sprzęgło. Poza tym mam skrzynie luźną bo przygotowuje zestaw pod quattro więc zrobiłbym od razu. Tylko nie wiem za bardzo co tam trzeba ogarnąć przy takiej zmianie.
-
Stage 2 Pare pytań
Też stoję przed dylematem na jakie zmienić gdyż w niedługim czasie plan jest 280-290KM. Gdzieś natknąłem się na temat sprzęgła tu na forum i polecał zmienić na avf. Tylko pewnie trzeba by było trochę pomodzić.
-
Kiera ori na rs
-
Stage 2 Pare pytań
Nowe K04 to koszt 4000.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czym zabezpieczyć felgi po renowacji, są jakieś specjalne woski ?
-
Polecane opony letnie
Jeździ ktoś na barum bravuris 5hm lub firestone roadhawk w rozmiarze 225/40/18 jakieś opinie na ich temat?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dzięki.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Nie znam się na tym dlatego pytam żeby nie wydać kasy na darmo. A coś na temat opon do tych felg byś podpowiedział?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
A co z et i szerokością, pierścienie to wiem. Czy to nie za szeroka felga i gdzieś będzie obcierać?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czy felgi o takim oznaczeniu: 8.5x18 et 29, otwór centrujacy 66,6 będą odpowiednie, czy jednak będzie trzeba zastosować dystanse ? Jeżeli tak to jakie ? I ewentualnie jaki rozmiar opon pod takie felgi, żeby nic nie obcierało przy zawieszeniu 1BV.