Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Czyli z A6 odpada ? Bo faktycznie ciężko coś znaleźć.
  2. r7adek opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, coraz częściej słychać wycie pompy paliwowej, więc powoli nastawiam się na jej zakup. Czy mógłby mi ktoś doradzić jaką kupić, ponieważ w przyszłości planuję podnieść moc w aucie do 250 - 270 KM i nie wiem czy jak zakupię taką jak mam teraz to będzie w stanie mi ogarnąć taką moc.
  3. Z jakiego modelu szukać zacisków i jarzm ? - Bo tarcze i klocki chcę kupić nowe.
  4. Czeka mnie wymiana tarcz i klocków tylnych, czy warto zmienić z 288 na 300 ?
  5. Witam, może ktoś podać numery zacisków, jarzm i tarcz pod zmianę hamulców tylnych na 300 mm.
  6. Witam, przymierzam się do podniesienia mocy w swoim aucie, nim pojadę na program chciałbym co nie co zmienić. Stąd kilka pytań: - czy do mocy żeby osiągnąć około 240-250 KM wystarczy moje turbo fabryczne, z tego co wyczytałem w bex-ach jest K03S - czy szukać innego, jeśli tak to jakie? - lub zregenerować obecne? - wtryski takie jak mam, czy większe - to jakie (model, nr)
  7. Witam, ma ktoś namiar na zakład lub osobę która okleja tylne lampy folią w okolicy Przemyśla lub Sanoka ?
  8. Czy jest jakaś strona gdzie można dobrać filtr pipercross do audi, bo chciałbym założyć z tej firmy filtr stożkowy ale nie wiem który jest odpowiedni i czy trzeba coś jeszcze do jego montażu?
  9. Sprawdzał to ktoś ? Bo mi dalej rozłącza przednie głośniki po podłączeniu wg. podanego tu schematu.
  10. Witam, planuję podnieść moc w swoim aucie do 230 KM, czy na swojej seryjnej turbinie jest to realne czy trzeba szukać innej ? - jeśli tak to jakiej, bądź macie jakieś dobre zakłady które regenerują czy też przerabiają turbinę na hybrydę. Jaki jest obecnie koszt takiego zabiegu ?
  11. r7adek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Od pewnego czasu zauważyłem, że obraz z kamery cofania z alliexpres jest jakby fioletowy, różowy. Początkowo było to sporadycznie, natomiast ostatnio obraz mam praktycznie cały czas w tych kolorach. Czy miał ktoś z was podobny problem, jak go można rozwiązać, czyżby kamera się psuła ?
  12. Tak, czyściłem. Dałem miedziowy więc powinno być ok.
  13. Podłączyłem piny jak jest to tu opisane do rns e. I lipa, coś dzieje się z navi, bo nie ma dźwięku w przednich głośnikach, jak odepnę zmieniarkę to się pojawia.
  14. Przyczyna znaleziona, usterkę powoduje zmieniarka. Tylko pytanie dlaczego , skoro jest z końcówką D ? Czy wpływ może mieć to, że masa jest podłączona do obudowy radia ? Poza tym wszystko działa.
  15. To czy można, gdzie i za ile kupić końcówkę mocy oraz czy da się to samemu wymienić ?
  16. Tak. Podpiąłem głośnik bezpośrednio pod wyjście radia i cisza. Czyżby końcówka mocy ?
  17. Co może być przyczyną, że nagle przestały grać przednie głośniki ? Bezpiecznik od radia cały. Gdy go wyciągam i ponownie wkładam to słychać takie ,,puknięcie'' w przednich głośnikach, natomiast po włączeniu tylko tył działa. Nie pomaga też reset nawigacji.
  18. I jak, warto ?
  19. Naprawiał ktoś z was w firmie Iwo-Mar, Miliardowicka 31 zawias schowka ? Co do tłoczka. Dzisiaj rozwierciłem go, jednak nic to nie dało. Więc go rozebrałem i do środka dałem smar - tłoczek od razu zaczął działać lżej.
  20. r7adek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    A może być to wina kabla że za słaby i nie koduje ?
  21. r7adek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Też na a4. Jak navi się wyłączy i odpalam auto to juz nie pamięta kodowania tej 1.
  22. r7adek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Jest zakodowane i dalej to samo.
  23. r7adek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Założyłem kamerkę z alli expres plus moduł z forum. Zmieniłem kodowanie 0301717 na 0101718, zrobiłem adapację z 0 na 1 w kanale 004 i kamerka działa dopóki navi się nie wyłączy. Wchodząc ponownie w adaptację mam nadal 0. Nie wiem dlaczego wywala mi tą 1. Robię to vcds 1.2 na kablu viakena. Próbowałem już i na kanale 37 i 56 i dalej to samo.
  24. Dzięki, błędy zniknęły. Jednak wciąż mam problem z airbag. Po 15 minut się zaświeca, vin w kanale 81 jest wprowadzony. Miał ktoś taki przypadek po zmianie licznika ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.