Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. A gdzie i jak to sprawdzić jakie mam i jakie powinno być ?
  2. Czy przy przejściu z symphony ll na concert lll trzeba coś kodować w vcds ?
  3. A do anteny jaka jest potrzebna ?
  4. r7adek odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Dzisiaj założyłem z nr 8K0 i na początku nie było nic. Po godzinie przyszedłem i jak na razie palma jest. Ciekawe jak długo.
  5. Jakie przejściówki do zasilania i anteny trzeba kupić żeby podłączyć concert III w miejsce symphony II bez nagłośnienia bose, bo mam zamiar zmienić radio. I jeszcze jedno lepiej zmienić na wspomnianego concert III czy chorus III ? Panowie jak jest z tym radiem concert III, szukam owego radia i dzwoniłem do jednej osoby na allegro i powiedział mi, że nie ma takiej opcji żeby to radio czytało mp3, tylko zwykłe CD. To jak to wreszcie jest ?
  6. Zamontowałem dzisiaj Gateway 300 can. I powiem tak, różnicy w jakości dźwięku pomiędzy nim a yatour nie zauważam, jeśli ktoś chce kupić tak jak ja tylko po to żeby mu na fis wyświetlało nazwę utworu to oki, bo w innym wypadku nie ma sensu. Poza tym czas ładowania pierwszego utworu po podłączeniu pendriv'a to około 30 - 40 sekund (myślałem już, że nie działa, gdyż w yatour jest od razu). I jeszcze jedno jak w moim przypadku mam symphony II, gdzie na wyświetlaczu radia brak jest info o utworze to przy odtwarzaniu z gateway 300 can również na wyświetlaczu radia jest brak info.
  7. Ja umieściłem w półce pod kierownicą.
  8. Wystarczy że się podłączysz pod podświetlenie przycisku i masz wszystko. Oczywiście przy swojej wiązce dokładasz od klamki (np odcinając od tamtej wiązki) tylko dwa kabelki oraz łączysz z szaro-niebieskim i brązowym od podświetlenia przycisku szyb. Ok. Dzięki za info.
  9. Mam okazję kupić podświetlane klamki przód i tył z instalacją z tym że tył jest z boczków z korbami. Ja natomiast mam 4x elektryczne.Czy dużo jest rezania ? Co będę musiał jeszcze zrobić ?
  10. https://www.youtube.com/watch?v=VlBNZj1f7bo
  11. No nie wiem w B5 miałem nowy akumulator i gasło ale ok, czekam na mrozy i zobaczymy.
  12. Masz na myśli to że przy ODPALANIU silnika nie gaśnie radio czy przy wyłączeniu zapłonu?wysłane z Commodore 64 Przy odpaleniu, powinno radio wyłączać się w celu zmniejszenia poboru prądu, tak miałem w B5, astrze a teraz tego brak.
  13. No tak szukał oznaczenia na lampach i twierdził że to nie są drl. A ledwo w postojowych nie zauważył. Jak zacząłem mu tłumaczyć to zaczął szukać co innego wię wolałem odpuścić bo jeszcze by się uparł na coś innego i dowód zabrał.. A tego nie wiedziałem że nie było oznaczeń na lampach.
  14. Tak jak grzes283 napisał vag - 09 - Cent. Elect. / Adaptation - 10 ...tu masz screeny : Dzięki.
  15. Drl w drogowych fajna sprawa ale panowie z Policji mają inne zdanie. Długo nie pojeździłem i już dostałem nagrodę od nich . Jeszcze raz i zamiast taniej wyjdzie drożej.
  16. Póki co z youtube o dension gateway 300 audi:
  17. Napiszę dopiero po niedzieli co i jak. bo auto poszło na wymianę rozrządu i do malowania dokładek oraz progów. Druga jest do innej audi.
  18. Dzisiaj dotarły do mnie zmieniarki; 1. cyfrowa zmieniarka mp3, sd, usb - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4933853557.html Jakość wykonania duża, obudowa aluminiowa, akcesoria jak w aukcji. Po podłączeniu działa ok, dźwięk na poziomie dobry z plusem, po wyłączeniu radia, zmianie z cd na radio zapamiętuje w którym momencie utworu zostało przełączone to na duży plus. 2. cyfrowa zmieniarka usb, ipod, id3 - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-id3-audi-concert-i4993233023.html tu niestety, wykonanie niezbyt solidne bo plastik, poza tym jak na tą cenę to brak mini jack'a do aux, kabla do portu ipod. Mam nadzieje, że po podłączeniu jakość dźwięku będzie przynajmniej na poziomie dobrym oraz info na fis będzie wyświetlane jak jest pokazane na youtube czy na aukcji.
  19. Wszystko działa oprócz właśnie tego, że radio nie wyłącza się podczas odpalania auta.
  20. Odkąd kupiłem nie działało to. Ale na fis wyświetla, czy to nie ma nic wspólnego z tym ?
  21. r7adek odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    No teraz już nie ma ale był okres że pojawiała się i znikała.
  22. r7adek odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    W aukcji pisało sprawny, sprzedawca dał gwarancję. Poza tym to tylko koszt 30 zł to szału nie ma. Czyli mówicie żeby szukać z nr 8K0 i spróbować ? Bo dziwne jest to, że czasem mi się ta palma pojawia.
  23. A ja mam taki problem lub może trzeba to ustawić. Radio symphony II - podczas odpalania auta powinno radio się wyłączać a tego nie robi.
  24. r7adek odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Nr kupiłem używany ale taki jak miałem 4B0 919 145A.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.