Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Witam, poczytałem temat: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/i postanowiłem zamontować to u siebie. Piszę nowy temat, bo tamten został zamknięty a mam pytanie do pewnych rzeczy i tak: jeżeli będę miał lusterko 8E0857511 (fotochrom), włącznik świateł 8E0941531B ( obecnie mam 8E0941531A - wystarczy tylko zmienić ?) to wystarczy mi podłączyć tak jak jest to opisane czy dodatkowo muszę wymienić jeszcze moduł MCE czy tylko zmienić kodowanie ? ( obecnie mam moduł 8E0907279E). Prosiłbym o radę lub namiar na osobę która to ogarniała.
  2. r7adek odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    No to teraz nie wiem. Po prawie 2 tygodniach antenka się pojawiła sama.
  3. Jaki sprzęt do wywiercenia otworów jest potrzebny ?
  4. A wie któryś z was może jakie żarówki led potrzebne są do światła cofania i stop ?
  5. Mam zamiar założyć czujnik zmierzchu w swojej audi gdyż oryginalnie jego nie posiadam. Czy do tego celu wystarczy mi oryginalny czujnik zakupiony w ASO lub z innego audi,czy jest potrzebne jeszcze cos więcej niż tylko wiązka i wspomniany czujnik?
  6. Mrugnięcie jest w podświeteniu w środku. Na zewnątrz jest ok. A montował ktoś z was żarówki led do świateł cofania i stop w tylnych lampach ? Jeśli tak, to jakie są potrzebne do b6 ?
  7. Wczoraj założyłem ledy od Tomnnika, zero błędów, fajnie to wygląda, tylko jak wcześniej było pisane przy zapalaniu lampek jest kilka mignięć, po za tym wszystko ok.
  8. Macie zdjęcie o którą kostkę alternatora chodzi, żeby się wpiąć ?
  9. Używał ktoś zapachów z tej firmy: http://sklep6sisinvert.pl/index.php?cPath=9 ?
  10. To nie wiem jak pisałeś, bo ja ostatnio zamawiałem u niego i bez problemu. Na pw. masz adres do niego Ci wysłałem.
  11. A czy ten emulator zmieniarki : http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4784972232.html jeżeli zostanie podłączony do radia concert III który wyświetla info o utworze będzie wyświetlał info o utworze z tego emulatora ?
  12. Byłem u mechanika, po podpięciu do kompa pokazało błąd lewego tylnego czujnika, zwarcie lub przerwany obwód. Czyli pewnie padł.
  13. A ja czekam na LED-y od Tomnik. Myślę że do soboty przyjdą.
  14. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6/B7
    Ja też zamówiłem przetwornice i do tego żarniki u tego samego sprzedawcy więc jutro pewnie będę miał to zobaczymy jak to będzie działać. I jeszcze jeden wydatek na czujnik poziomowania bo kontrolka wciąż świeci i ksenony nie poziomują się.
  15. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6/B7
    Hmm,były Philipsa. No poleci, poleci.
  16. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6/B7
    No tak padły przetwornice przez żarniki.
  17. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6/B7
    No i przełożyłem. Teraz to już żadna strona mi nie świeci
  18. r7adek odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Hmm u mnie też brak jest tej antenki. Można to jakoś aktywować vagiem ?
  19. Będę patrzył dzisiaj bo doszedł następny problem - migająca kontrolka świec żarowych.
  20. Witajcie. Coś stało się z prawym ksenonem - przestał świecić, wymieniłem na nowy i dalej nic. Bezpieczniki całe. Co mogę jeszcze sprawdzić ? A jak sprawdzić czy przetwornica jest ok ? Dodam że świeci mi się na przemian kontrolka przepalonej żarówki oraz coś z poziomowaniem. co radzicie, jakiś elektryk do ogarnie czy trzeba bardziej kumatego ? A może vagiem coś mogę odczytać, tylko jak ?
  21. I nawet jeśli świecą się tylko te podstawowe bez tego trzeciego światła ?
  22. Witam. Od pewnego czasu w aucie po jego zamknięciu po ppewnym czasie świecą światła stop. Dodam że działo się to na starym jak i nowym module który został wymieniony gdyż mechanik stwierdził że przez to ze jest on zalewany (chodzi o moduł pod siedzeniem kierowcy).Jednak nic to nie pomogło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.