Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. mce niema nic do podswitlania nóg itd , odpowiada za sterowanie swiatłami , wycieraczkami r7adek jesli masz moduł E to bez problemu podpinasz F , zeby działało clh potrzebujesz lustro i troche instalki dołozyć tu masz co i jak http://a4-klub.pl/index.php?/topic/46797-all-b6-lusterko-fotochromowe-montaz-i-podlaczenie-fotochrom-samosciemniajace/ To czytałem ale nie byłem pewny właśnie co do MCE. Tak przeglądam cały czas ten temat i co chwilę nasuwają mi się inne pytania: Czy po zmianie MCE z ,,E'' na ,,F'' trzeba przyuczać vin pojazdu ?, jeśli tak to jak to zrobić, tak krok po kroku bo nigdy tego nie robiłem. I jeszcze jedno mając włącznik świateł 8E0941531A i przechodząc na 8E0941531B we wtyczce brakuje mi pinów 7 i 16 więc żeby je zmostkować, muszę je najpierw dołożyć ?
  2. A jak przyuczyć vin w MCE po wymianie z E na F ? Ale tak łopatologicznie gdzie mam po kolei wejść.
  3. Mam. Nie mam fotochromu i włącznika auto oraz drl/clh ale mam już prawie wszystkie graty żeby to włożyć. To co musiałeś przerabiać ?
  4. Tam to, to wiem że trzeba, chodzi mi o sam MCE bo w wersji Low elektryka zasilana była z pominięciem MCE natomiast w high jest przez i czy trzeba rozcinać przewody i prowadzić do MCE ? Ale ja to chyba mam high - literka E, bo teraz tak przeglądam pierwszą stronę i z niej wnioskuje, że tylko muszę dopiąć kilka kabelków.
  5. Mając moduł MCE z literką E i zakładając z lierką F czy też muszę przepinać kable zasilania świateł ? Czy mam już poprowadzone przez MCE ?
  6. Właśnie przyszedł mi zamówiony moduł DRL z Proeltec model MOD 300 -12. Jak podpiąć się do świateł wiem ale w jaką kostkę i pin wpiąć przewód który odpowiada za CLH - trzeba go podłączyć do przewodu odpowiedzialnego za otwarcie i zamknięcie centralnego zamka ( i nie wiem który to przewód). I zostaje przewód z masą po załączeniu świateł dziennych - czy ten przewód należy wpiąć w pin 3 przełącznika drl ? Czy może w pin 24 ( aktywacja systemu CLH), gniazda 32 pinowego ?
  7. No właśnie pisałem do niego i też mi tak pisał, wolałem się upewnić.
  8. Wiem, tylko że mi się nie zapalają w ogóle po wyłączeniu alarmu.....tu jest właśnie problem Nie warto kombinować. Szukaj odpowiedniego. Ja znalazłem w dwa tygodnie, fakt - ciężka sprawa. Kup sobie szare na próbę, a w międzyczasie szukaj czarnego. Może napisz w Divisionie, że szukasz. Chłopaki coś poradzą A co to ten ,,Division'' ? To lusterko z a3 też nie będzie o tak nr 8P0 857 511 ?
  9. A czy można zamontować inne lusterko pod clh/drl niż to z nr 8E0 857 511 ? Bo cholernie ciężko jest dostać, wizualnie są takie na allegro ale nie mają wybitych nr, poza oznaczeniem audi i napisem donneley a mi jeszcze trzeba w kolorze 4PK (czarne - soul). A tylko tego mi brakuje do rozpoczęcia modu.
  10. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6
    Dzięki jeszcze raz.
  11. r7adek opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, potrzebuję nr przełączników jakie wychodziły. Z góry dzięki.
  12. Jaki nr przełącznika drl/clh mam szukać. Dzwoniłem do ASO w Rzeszowie to w ogóle mi powiedzieli, że pierwszy raz o czymś takim słyszą. Zostaje mi szukanie na allegro ale chce mieć pewność że kupię odpowiedni. W samochodzie mam ksenony więc nie potrzebuje z ustawieniem wysokości.
  13. To żeby dołożyć drl co będę musiał zrobić dodatkowo?
  14. Mam pytanko: zakładając lusterko fotochrom z czujnikiem zmierzchu jaki mam szukać przełącznik ? Sam clh czy z drl ? Mam u siebie ksenony. A jeżeli z drl to moduł mam szukać z literą F z tego co wyczytałem ?
  15. Ok. Ja jeszcze muszę dorwać przełącznik clh i też działam.
  16. Ok. Coś się zakręciłem.
  17. Kostki w lampce podsufitki.
  18. Zdjęcia z pierwszej strony wygasły, ma je może ktoś jak to wygląda ?
  19. Ok. Dzięki, najwyżej jak będzie problem to Ci się trochę ponarzucam.
  20. O to fajnie. Dzięki za schemat na nim wszystko jasno widać co i jak to zostało zamówić mi MCE F i działam.
  21. Tylko mam zamiar ori włożyć dlatego pytam o otwornice jaka jest potrzebna.
  22. Z włączeniem to tak. Chodziło mi bardziej właśnie o moduł MCE. Czyli jak zmienię na F to już będzie oki i wystarczy piny poprzepinać.
  23. A co sądzicie o tych oponach MICHELIN ALPIN A4 lub GOODYEAR ULTRA GRIP 9, bo nie wiem które wziąść.
  24. Spoko, dzięki za poradę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.