Treść opublikowana przez r7adek
-
Po wymianie tarcz i klocków zacisk nie odbija
Odbija normalnie.
-
Po wymianie tarcz i klocków zacisk nie odbija
Raczej normalnie bo wszystko czyściłem przy wymianie i smarowałem te prowadnice smarem miedziowym.
-
Po wymianie tarcz i klocków zacisk nie odbija
Jak w temacie. Wymieniłem z tyłu klocki i tarcze. Lewa strona chyba nie odbija, gdyż po kilkuminutowej jeździe strasznie śmierdzi z lewej strony. Czy przyczyna może być że zacisk nie odbija i coś jest z tymi śrubami prowadnicami ?
-
Problem z ręcznym hamulcem
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z ręcznym hamulcem po lewej stronie. Ogólnie hamulec nożny działa bez zarzutów , natomiast nie mam po tej stronie ręcznego. Co może być tego przyczyną ?
-
Czujnik zużycia kloców hamulcowych
W moim aucie nie ma tytułowego czujnika. Stąd moje pytanie, czy istnieje możliwość montażu takiego czujnika i co jest potrzebne do tego ?
-
[ALL B5] Wymiana łożyska koła tył modele oprócz quattro
Czeka mnie wymiana łożysk i tarcz, jaki smar potrzebny jest, może być miedziany ?
-
W jakiej sieci masz telefon?
Na razie plus abonament za 60 zł, ale przechodzę do play gdyż w plusie nie można mieć umowy na 12 miesięcy tylko 24.
-
Belka tylna
poszukaj w dziale sprzedam części, widziałem że ktoś miał na sprzedaż.
-
Numer sprężyn i amortyzatorów
Ok, dzięki.
-
Numer sprężyn i amortyzatorów
Potrzebuje nr zawieszenia do mojego auta, bo mam jakieś składane a chce zmienić na fabryczne jakie powinno w tym aucie.
-
Farba podkładowa
Witam. Proszę o pomoc, po zimie tuż za przednimi nadkolami poniżej listwy progowej pojawiła się rdza gdyż została zdarta ta gumowa powłoka. Jaka farba będzie odpowiednia na podkład na aluminium żeby nie odpadła, chyba że można kupić taki środek który zrobi ta powłokę, jeśli ktoś zna jakieś nazwy prosiłbym o podanie. Z góry dzięki.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam, jaka cena oleju motul 6100 synergie do tego filtr oleju mann, tarcze hamulcowe przód (wentylowane)i tył oraz klocki do tego firmy bosh z wysyłka ? Do b 5 z 96 roku, 110 km 1.9 tdi
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów
A ja mam prośbę żeby ktoś zrobił zdjęcie która śrubę odkręcić żeby spuścić ten olej i która żeby go nalać. Byłbym wdzięczny.
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja proponuję też przeglądnąć rowery firmy author, wg mnie tez dobre.
-
Strasznie dymi po wymianie turbiny
Ogranicznik jest oryginalnie zabezpieczony farbą więc to odpada. ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ---------- I wszystko już działa, mieliście rację była nieszczelność spowodowana tym, że jakiś wężyk przekroju 2 mm się rozłączył i robił te cyrki. Teraz wszystko śmiga jak należy. Dzięki za pomoc wszystkim.
-
Strasznie dymi po wymianie turbiny
U mnie tak samo jest z tym zbieraniem się. Tylko to kopcenie mnie denerwuje.
-
Strasznie dymi po wymianie turbiny
Aha, to ok nie znam się pisałem tylko jak to wygląda. Jutro jeszcze sprawdzę to ale była osądzona solidnie.
-
Strasznie dymi po wymianie turbiny
Ale na tej seryjnej nie było takiego objawu. Poza tym jak pisałem wczoraj jeszcze wszystko było ok. Dopiero dzisiaj zaczął tak kopcić. ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Ta przejściówka to chyba nie ma na to wpływu bo ona jest tam z boku jakby, od strony ssącej a nie gorącej.
-
Strasznie dymi po wymianie turbiny
Kupiłem tu na forum, to raczej tak.
-
Strasznie dymi po wymianie turbiny
Witam, wymieniłem w swoim afn-ie turbinę na awx i na początku a raczej przez jeden dzień było ok. Dzisiaj zaczął strasznie kopcić na czarno co może być przyczyną tego ?
-
Siłownia
Pewien sposób HOW TO PICK UP A GIRL AT THE GYM - YouTube!
-
Strefa biegaczy, triathlon
Polecam coś takiego PHILIPS GoGEAR RAGA 4GB ODTWARZACZ MP3 ZESTAW 3w1
-
Brak mocy przy 3000 obrotów
Witam. Od pewnego czasu zauważyłem, że jak dochodzi do 3 tyś obrotów spada moc, tak jakby odcinało dopływ paliwa, następnie jak już przekroczy 3 tyś, lub jeśli lekko zdejmę nogę z gazu i ponownie wcisnę jedzie normalnie. Ma ktoś przypuszczenia co może być przyczyną ?
-
Siłownia
A ja polecam stronę Forum KFD.pl - Dieta, Zdrowie, Sport, Trening, Doping, Kulturystyka i Fitness Jest tam wszystko co potrzeba, dla tych co trenują dłuższą chwilę jak i dla tych co chcą zacząć. Zaglądać bo warto. Oprócz tego polecam na youtube filmiki z Karolem Małeckim fajnie gość tłumaczy jak wykonywać ćwiczenia.
-
Jak ściągnąć dekielek
Ok, wielkie dzięki.