Treść opublikowana przez r7adek
-
Stale świecąca kontrolka rezerwy paliwa.
U mnie jest rok. A ile ma lat to nie wiem. odepnij na chwile akumulator i wszystko bedzie ok z wskaznikiem paliwaOk zobaczę jeszcze ten sposób.
-
Stale świecąca kontrolka rezerwy paliwa.
Witam, przeglądając forum nie znalazłem takiego przypadku. Rozładował się w aucie akumulator ( rozładowanie też dziwne bo po 10 minutach ładowania już był naładowany po czym ponownie padł i znowu po kilku minutach było ok). Po naładowaniu i odpaleniu usłyszałem sygnał rezerwy paliwa i zaświeciła się kontrolka która świeci teraz cały czas pomimo połowy zbiornika. Wskazówka w ogóle nie drgnie, natomiast robiąc test zegarów działa normalnie. Może ma ktoś z was co może być przyczyną ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ok, dzięki.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jakie funkcje obsługuje moduł bluethooth 4e0910336mx ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Kto na podkarpaciu ogarnia podłączenie i kodowanie rns e ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mógłby mi ktoś podać jaki nr ma antena gps do avanta ? I jeszcze jedno pytanie, czy przy zmianie z radia concert III muszę wymienić wzmacniacz antenowy, czy tylko kupuje antenę gps, koduje i ma działać ? Dodam, że wcześniej miałem radio symphony II.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Nie mam wlepki. Dlatego pytam. T125/80 R 17 Dzięki.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Nie mam wlepki. Dlatego pytam.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Mam pytanko odnośnie koła dojazdowego. Jeżdżę na kołach 16 cali, to w jakim rozmiarze powinienem kupić kolo dojazdowe?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Ok, dzieki. Zawieszenie seria s-line. To kupuje.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czyli, jak bym w przyszłości zmienił na 205 to przekłamania zostaną zniwelowane ? A nigdzie nie będzie ocierać ? Konkretnie podobają mi się te koła http://allegro.pl/16-5x112-225-55-audi-a4-b8-oryginalne-i5656196152.html i chcę wiedzieć czy da rady na nich śmigać.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witajcie, mam zamiar kupić takie koła: średnica 16 cali, szerokość 7,5 cala, et 45, otwór centrujący 66,5 z oponami 225/55/16 czy będzie to pasować ? Koła są z a4b8.
-
Muzyka w naszych autkach
Chyba to:
-
Bierze olej
Po kupnie jeździłem na liqui moly synthoil high tech 5w/40 ale brał go jeszcze więcej a wiadome , że tani nie jest. Teraz zalany jest Motul x-cess 5w/40.
-
Bierze olej
Witajcie. Po jakimś czasie od kupna zaczął brać mi silnik olej. Oglądając silnik nie widzę żadnych wycieków, w okolicy turbiny także nic nie widać. Sprawdzałem kompresje metodą garażową poprzez odkręcenie korka wlewu oleju. Przedtem musiałem dolewać około 500 ml, teraz jest tego prawie 1 litr na około 3 - 4 tyś. Czy może to być oznaka padającej turbiny ?
-
Muzyka w naszych autkach
- bierze olej 1.8 T
U mnie też brak wycieków i kopcenia a mimo to co 2 tyś. prawie litr dolewam.- Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Witam, potrzebuję porady jak wymienić króciec płynu chłodzącego z tyłu silnika, zauważyłem ostatnio, że skrzynia od góry jest zalana płynem chłodniczym. Udało mi się jakoś dopchać tam rękę i w jego okolicach wszystko jest mokre. jak tam się dostać z góry silnika wybebeszać wszystko czy lepiej może na kanale to zrobić od spodu ?- Zamiana radia symphony II na concert III
Ma może ktoś instrukcje obsługi w języku polskim radia concert III, bo nigdzie nie mogę dorwać.- Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
U mnie podświetlenie działa normalnie.. Jeśli clh/drl jest na 1 to świeci 1. I nie mam żadnych diody.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Love Rosi - można pooglądać w deszczowy dzień dla zabicia czasu.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Służby specjalne - spoko film.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Stary ? Scorpion king 4 quest for power 2015 Powered by LG G3s Może i da się pooglądać, tylko chociaż sceny walk mogłyby być realistyczne, po tak to bardziej pod komedię zalatuje.- Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Wg mnie powinny świecić. Sprawdź czy dobrze wpięte są kostki w module mce. Ja miałem nie dopięte i brak było jakichkolwiek świateł.- Zamiana radia symphony II na concert III
U mnie tez jest gala ale nic się nie robi samo głośniej lub ciszej w zależności od prędkości. - bierze olej 1.8 T