Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. U mnie jest rok. A ile ma lat to nie wiem. odepnij na chwile akumulator i wszystko bedzie ok z wskaznikiem paliwaOk zobaczę jeszcze ten sposób.
  2. Witam, przeglądając forum nie znalazłem takiego przypadku. Rozładował się w aucie akumulator ( rozładowanie też dziwne bo po 10 minutach ładowania już był naładowany po czym ponownie padł i znowu po kilku minutach było ok). Po naładowaniu i odpaleniu usłyszałem sygnał rezerwy paliwa i zaświeciła się kontrolka która świeci teraz cały czas pomimo połowy zbiornika. Wskazówka w ogóle nie drgnie, natomiast robiąc test zegarów działa normalnie. Może ma ktoś z was co może być przyczyną ?
  3. Jakie funkcje obsługuje moduł bluethooth 4e0910336mx ?
  4. Kto na podkarpaciu ogarnia podłączenie i kodowanie rns e ?
  5. Mógłby mi ktoś podać jaki nr ma antena gps do avanta ? I jeszcze jedno pytanie, czy przy zmianie z radia concert III muszę wymienić wzmacniacz antenowy, czy tylko kupuje antenę gps, koduje i ma działać ? Dodam, że wcześniej miałem radio symphony II.
  6. Nie mam wlepki. Dlatego pytam. T125/80 R 17 Dzięki.
  7. Nie mam wlepki. Dlatego pytam.
  8. Mam pytanko odnośnie koła dojazdowego. Jeżdżę na kołach 16 cali, to w jakim rozmiarze powinienem kupić kolo dojazdowe?
  9. Ok, dzieki. Zawieszenie seria s-line. To kupuje.
  10. Czyli, jak bym w przyszłości zmienił na 205 to przekłamania zostaną zniwelowane ? A nigdzie nie będzie ocierać ? Konkretnie podobają mi się te koła http://allegro.pl/16-5x112-225-55-audi-a4-b8-oryginalne-i5656196152.html i chcę wiedzieć czy da rady na nich śmigać.
  11. Witajcie, mam zamiar kupić takie koła: średnica 16 cali, szerokość 7,5 cala, et 45, otwór centrujący 66,5 z oponami 225/55/16 czy będzie to pasować ? Koła są z a4b8.
  12. Chyba to:
  13. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w 1.8T
    Po kupnie jeździłem na liqui moly synthoil high tech 5w/40 ale brał go jeszcze więcej a wiadome , że tani nie jest. Teraz zalany jest Motul x-cess 5w/40.
  14. r7adek opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie. Po jakimś czasie od kupna zaczął brać mi silnik olej. Oglądając silnik nie widzę żadnych wycieków, w okolicy turbiny także nic nie widać. Sprawdzałem kompresje metodą garażową poprzez odkręcenie korka wlewu oleju. Przedtem musiałem dolewać około 500 ml, teraz jest tego prawie 1 litr na około 3 - 4 tyś. Czy może to być oznaka padającej turbiny ?
  15. r7adek odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    U mnie też brak wycieków i kopcenia a mimo to co 2 tyś. prawie litr dolewam.
  16. Witam, potrzebuję porady jak wymienić króciec płynu chłodzącego z tyłu silnika, zauważyłem ostatnio, że skrzynia od góry jest zalana płynem chłodniczym. Udało mi się jakoś dopchać tam rękę i w jego okolicach wszystko jest mokre. jak tam się dostać z góry silnika wybebeszać wszystko czy lepiej może na kanale to zrobić od spodu ?
  17. Ma może ktoś instrukcje obsługi w języku polskim radia concert III, bo nigdzie nie mogę dorwać.
  18. U mnie podświetlenie działa normalnie.. Jeśli clh/drl jest na 1 to świeci 1. I nie mam żadnych diody.
  19. Love Rosi - można pooglądać w deszczowy dzień dla zabicia czasu.
  20. Służby specjalne - spoko film.
  21. Stary ? Scorpion king 4 quest for power 2015 Powered by LG G3s Może i da się pooglądać, tylko chociaż sceny walk mogłyby być realistyczne, po tak to bardziej pod komedię zalatuje.
  22. Wg mnie powinny świecić. Sprawdź czy dobrze wpięte są kostki w module mce. Ja miałem nie dopięte i brak było jakichkolwiek świateł.
  23. U mnie tez jest gala ale nic się nie robi samo głośniej lub ciszej w zależności od prędkości.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.