Treść opublikowana przez r7adek
-
Co to za felga?
Ok, dzięki.
-
Co to za felga?
-
Pobór prądu w czasie postoju
Nie zauważyłem jednej śruby która schowana jest pod szybą i szarpnąłem i pękł jeden uchwyt - raczej się tam woda nie dostanie. Wiązka w drzwiach to raczej nie jest, bo jak pisałem wyjmując bezpiecznik nr 29 lub przekaźnik nr 219 w obudowie komputera pobór spada do z 0,49 do 0,06. Zastanawiam się na d zmianą tego przekaźnika tylko ori kosztuje coś 150 zł a zamiennik 65 zł.
-
Pobór prądu w czasie postoju
W skrzynce, gdzie komputer są dwa przekaźniki i dwa bezpieczniki. Dostałem się tam kosztem obudowy kompa, bo podszybie za cholerę nie chciało zejść. I po odpięciu przekaźnika nr 219 pobór spada mi do 0,06 A czyli tak samo jak po wyjęciu bezpiecznika nr 29. Ściągnąłem obudowę przekaźnika ale nic tam nie widać - wygląda jak nowy, zero jakiegoś zwarcia czy przepalenia. Podmieniłem akumulator, bo miałem jakiś tam i na razie od kilku dni auto pali normalnie pomimo temperatury - 7 i przejazdach na trasie 3 km do pracy. Czekam na kilka dni wolnego gdy nie będę używał auta i się zobaczę czy odpali. Tylko zastanawia mnie nadal ten pobór tak wysoki.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Być może masz to co u mnie, że nie za każdym razem jak zamkniesz auto jest taki pobór. Ja u siebie zaobserwowałem wczoraj, że czasem pobór jest tylko 0,02, by np. po 30 minutach wzrasta do 0,49 lub jest na odwrót, najpierw jest 0,49 i po godz. spada do 0,02 i wtedy odpala normalnie.
-
Pobór prądu w czasie postoju
To jeszcze spoko 3-4 dni. Mi ostatnio rozładowało w ciągu 8 godzin i nie odpaliłem. U mnie też ładowanie w normie. W tygodniu jeszcze sprawdzę skrzynkę z kompem na podszybiu, może jest tam jakaś wilgoć i robi zwarcie na bezpiecznikach. I ewentualnie sprawdzę przewód od tego bezpiecznika 29 dokąd biegnie i co jeszcze zasila.
-
Pobór prądu w czasie postoju
I to nie to. Teraz jak odpinam bezpiecznik 29 odpowiedzialny za kompa to napięcie spada do 0,02. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone i nic. Cyba czas jednak na jakiegoś elektromechanika, bo ręce opadają. Ostatnio wystarczyło 8 godzin i nie odpalił.
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Jednak wymienne, numery 8E0501537M oraz 8E0501538F.
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Czy tuleje ADAB-005 i ADAB-004 można gdzieś dostać i są jakieś nr bo nie mogę znaleźć ? Czy jednak trzeba cały ten drążek kupować ?
-
Wymiana tulei tylnej belki
Witam, jestem w trakcie ogarniania swapu na quattro. W związku z tym, chcę zrobić zawieszenie tak aby już mieć spokój z tym na lata. Elementy chcę oddać do piaskowania i malowania. Jednak napotkałem problem z wyciągnięciem tulei sanek i tych gumowych w zwrotnicach - jak się do tego zabrać ? I jeszcze jedno czy tuleje w drążku są wymienne czy tylko z całym drążkiem ( nr 15)? http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4Q/year/2003/drive_standart/249/hg_ug/505/subcategory/505005/part_id/0/lang/o#sec_15
-
Problem z odkręceniem nakrętki wahacza dolnego
Podejrzewam, że wachacz i tak do wywalenia, to spróbuj złapać tu gdzie guma jakaś żabką. Ewentualnie usuń gumę, i utnij szlifierką, resztę wybij. Miałem to samo i tylko w ten sposób odkręciłem.
-
Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
A masz może gdzieś nr stabilizatora bo u mnie nic nie widać na nim.
-
Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
Kupując używany napewno będzie skorodowany i będą popękane. Ciekawe ile kosztuje nowy, lub jaki nr części on ma.
-
Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
Tu podałeś link do gumek a mi chodzi o te plastiki pod nią. Jednak chyba i tak nie było by możliwości ich założenia bo stabilizator jest gięty. Będę musiał kupić jakiś wężyk i położyć pod tą gumę.
-
Wymiana podpory wału napędowego - 3.0 TDI
Jaki smar zastosować w miejscach łączenia wału z dyfrem i skrzynią ?
-
Tylne zawieszenie w Audi A4 B6
Jaki jest nr tego platiku na stabilizatorze, bo cały mam popękany. Ewentualnie czy mogę gumy zamontować bezpośrednio bez niego ?
-
Problem z śrubami od geometri tył
Ma może ktoś wykaz nr wszystkich śrub lub całego kompletu potrzebnych do tylnego zawieszenia quattro ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jest to obojętne do którego pinu masa a do którego sygnał? Czy jest jakaś kolejność, bo nie mam wtyczki tej drugiej - znalazłem, jest to obojętne - post nr 1088, str. 37 Jeszcze jedno: ma ktoś nr elementów z rysunku: 2, 3 i 7 ? oraz tej śruby
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dwa przewody trzeba podciągnąć z licznika do tej kostki cztero pionowej? A co z tymi pinami dwoma przy drugim pływaku ?
-
Jaki numer pompy ABS quattro - bex ?
Witam, jak w tytule jaki powinien byc nr pompy abs do a4b6 quattro - bex ?
-
Coś wysysa prąd z akumulatora - kontynuacja
Chyba problem rozwiązany, nie klimatronik a czujnik jakości powietrza robił mi tą robotę - wypiąłem go i zobaczę bo auto będzie stało kilka dni.
-
Pobór prądu w czasie postoju
Lekko się ochłodziło, problem wrócił. Dzisiaj coś mnie tknęło i sprawdziłem czujnik jakości powietrza bo go dokładałem i jakie zdziwienie - po odpięciu pobór zmalał. Podpiąłem vcds i pokazuje jakiś błąd tego czujnika. Wypnę go na kilka dni i zobaczymy.
-
Felgi 18 cali na zimówki.
Witam, jeździ ktoś w a4b6 na zimówkach 18 cali ? Jak to się sprawuje, jest sens się pchać w taki rozmiar zimówek ?
-
1,8 T 163 KM cieżko odpala
Też mam problem z odpalaniem auta. Tylko u mnie pomimo naładowanego akumulatora przy odpalaniu jest objaw tak jak by akumulator był rozładowany. Czasem jest tak, że wszystko zgaśnie jak by akumulator padł. Odpalę z startera, zgaszę i już pali normalnie do kolejnego dłuższego postoju. Zaczyna się tak dziać gdy temperatury spadają koło zera i niżej. Miał ktoś z was taki przypadek ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mam 6b to raczej nie trzeba bedzie.