Treść opublikowana przez r7adek
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Panowie to na 100% wystarczy sam sterownik wymienić w pompie abs i zrobić kodowanie, bo chciałbym moją przekładkę doprowadzić do finalnego zakończenia.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Opisz kodowanie co i jak. Czy vcds lite to zrobi?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To nie trzeba całej pompy przekładać ? Wystarczy sterownik przełożyć ? Jest to gdzieś dokładnie opisane ? Konkretnie kodowanie, bo chyba w przełożeniu sterownika trudności niema. I jakie piny przełożyć, te o których tu mowa w tym temacie ?
-
Muzyka w naszych autkach
Kojarzy ktoś nutę z 56 minuty ?
-
Polecane opony zimowe
Na oponeo.pl jest tego więcej z datą produkcji 2019r
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dzięki.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Felga z A5, chcę ją założyć do b6 o rozmiarach 7,5x17'' EH2 ET28 - jaki rozmiar opon zimowych ? 215/50 czy 225/45 ?
-
wentylator klimatyzacji.
Witam, czy w b6 z silnikiem avf powinien być osobny wentylator do klimatyzacji ? Pytam, bo zauważyłem, że w pojeździe znajomego nie ma.
-
Wymiana sprzęgła w A4 B7 1.8T quattro
Lepiej klei. I kolejny plus przed szykowanymi modyfikacjami.
-
Wymiana sprzęgła w A4 B7 1.8T quattro
Nie stwierdziłem żadnych takich objawów.
-
Wymiana sprzęgła w A4 B7 1.8T quattro
Nic nie przekładałem, ponieważ uświadomił mi jeden gość, że koło dwumasowe przykręcone jest na śrubach i to łożysko nie ma znaczenia. Tu masz link gdzie kupowałem: KOŁO DWUMASOWE SPRZĘGŁO AUDI A4 B6 1.9 TDI DIESEL 7839041774 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na allegro.pl za 1579.00 zł - KOŁO DWUMASOWE SPRZĘGŁO AUDI A4 B6 1.9 TDI DIESEL (7839041774). Allegro.pl - Radość zakupów i... Ogólnie to trzeba szukać o tym numerze katalogowym: 600004000
-
Oznaczenia wyjść na pompie ABS.
Witam, co oznaczają wyjścia HZ1 i HZ2 ? Wiem, że idą w kierunku serwa i zbiorniczka płynu. Czy jedno to wejście płynu a drugie wyjście ? Bo zauważyłem, że jeśli wtłaczam płyn jednym z tych wejść wypływa w wyjściach idących do hamulców. Natomiast w drugim nie idzie go wtłoczyć.
-
Zmiana sprzęgła w bexie na awx.
Stwierdziłem, że skoro mam zdjętą skrzynię to wzmocnię sprzęgło. Kto wie może za jakiś czas 218KM będzie mało.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak to sprawdzić czy na pewno to, to i ewentualnie jak wyeliminować ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Co może być, że przy gwałtowniejszym ruszaniu na wstecznym słychać stuknięcie ? Jeżeli ruszam delikatnie do tyłu nie słychać tego.
-
Wymiana sprzęgła w A4 B7 1.8T quattro
Wszystko pasuje, ten otwór nie ma nic do tego, właśnie jestem po montażu.
-
Zmiana sprzęgła w bexie na awx.
Z racji tego, że nie było chętnych do udzielenia odpowiedzi postanowiłem założyć zestaw. Wszystko pasuje. W moim przypadku tylko ze starego łożyska przełożyłem ten plastik.
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Nie wiem co było, wyjąłem skrzynię i ponownie zamontowałem i wszystko ok. Wychodzi na to, że musiała być lekko przestawiona.
-
prawidłowe odpowietrzenie wysprzęglika
Też odpowietrzałem przy pomocy strzykawki podłączonej do odpowietrznika. Chwila roboty i odpowietrzone. Dobry sposób.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dzięki, jutro coś będę działał z tym. I zrobione, winny był wysprzęglik a raczej jego nie odpowiednie założenie. Przy okazji biegi też wchodzą te z którymi miałem problem. Wyjąłem ponownie skrzynię, założyłem wysprzęglik i wszystko działa. Dzięki za pomoc.
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Witam, zmieniłem skrzynię na quattro (bex - bex), przy okazji zmieniłem sprzęgło i dwumas na awx. Po tej zmianie mam problem z wrzuceniem wstecznego. Wszystkie biegi działają oprócz wstecznego. Przy jego wrzucaniu czuć opór i nie może się zazębić. Gdy odkręcę to poprzeczne cięgno wtedy wsteczny mogę wrzucić. Czy da to się jakoś wyregulować ? Dodam, że najpierw zamontowałem skrzynię a następnie cięgna. Może trzeba najpierw zakręcić cięgna aby skrzynia się do nich ułożyła ? Tylko przy tej masie skrzyni, chyba to wpływu nie będzie miało.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mam te dwa problemy. Przed swapem było wszystko ok. Widocznie musi to być wina ustawienia tych cięgien i może samej skrzyni. Tylko nikt nie pisał o potrzebie ustawienia cięgien i sposobie jak to zrobić.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mam bexa i swap też, dlatego cięgien nie zmieniałem ale jeszcze spróbuję podmienić je. Przy próbie wybicia wstecznego jest taki opór, że jak piszesz nie może się za zębić.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tak, po odpowietrzeniu nie mogę wcisnąć sprzęgła do końca. Pękł wysprzęglik. Ściągłem to poprzeczne cięgno i wsteczny wskakuje - jak to teraz wyregulować żeby było dobrze?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Po przekładce sprzęgło wpada w podłogę i się nie podnosi, drugi problem to brak wstecznego.