Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Panowie to na 100% wystarczy sam sterownik wymienić w pompie abs i zrobić kodowanie, bo chciałbym moją przekładkę doprowadzić do finalnego zakończenia.
  2. Opisz kodowanie co i jak. Czy vcds lite to zrobi?
  3. To nie trzeba całej pompy przekładać ? Wystarczy sterownik przełożyć ? Jest to gdzieś dokładnie opisane ? Konkretnie kodowanie, bo chyba w przełożeniu sterownika trudności niema. I jakie piny przełożyć, te o których tu mowa w tym temacie ?
  4. Kojarzy ktoś nutę z 56 minuty ?
  5. Na oponeo.pl jest tego więcej z datą produkcji 2019r
  6. Felga z A5, chcę ją założyć do b6 o rozmiarach 7,5x17'' EH2 ET28 - jaki rozmiar opon zimowych ? 215/50 czy 225/45 ?
  7. Witam, czy w b6 z silnikiem avf powinien być osobny wentylator do klimatyzacji ? Pytam, bo zauważyłem, że w pojeździe znajomego nie ma.
  8. Lepiej klei. I kolejny plus przed szykowanymi modyfikacjami.
  9. Nie stwierdziłem żadnych takich objawów.
  10. Nic nie przekładałem, ponieważ uświadomił mi jeden gość, że koło dwumasowe przykręcone jest na śrubach i to łożysko nie ma znaczenia. Tu masz link gdzie kupowałem: KOŁO DWUMASOWE SPRZĘGŁO AUDI A4 B6 1.9 TDI DIESEL 7839041774 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na allegro.pl za 1579.00 zł - KOŁO DWUMASOWE SPRZĘGŁO AUDI A4 B6 1.9 TDI DIESEL (7839041774). Allegro.pl - Radość zakupów i... Ogólnie to trzeba szukać o tym numerze katalogowym: 600004000
  11. Witam, co oznaczają wyjścia HZ1 i HZ2 ? Wiem, że idą w kierunku serwa i zbiorniczka płynu. Czy jedno to wejście płynu a drugie wyjście ? Bo zauważyłem, że jeśli wtłaczam płyn jednym z tych wejść wypływa w wyjściach idących do hamulców. Natomiast w drugim nie idzie go wtłoczyć.
  12. Stwierdziłem, że skoro mam zdjętą skrzynię to wzmocnię sprzęgło. Kto wie może za jakiś czas 218KM będzie mało.
  13. Jak to sprawdzić czy na pewno to, to i ewentualnie jak wyeliminować ?
  14. Co może być, że przy gwałtowniejszym ruszaniu na wstecznym słychać stuknięcie ? Jeżeli ruszam delikatnie do tyłu nie słychać tego.
  15. Wszystko pasuje, ten otwór nie ma nic do tego, właśnie jestem po montażu.
  16. Z racji tego, że nie było chętnych do udzielenia odpowiedzi postanowiłem założyć zestaw. Wszystko pasuje. W moim przypadku tylko ze starego łożyska przełożyłem ten plastik.
  17. Nie wiem co było, wyjąłem skrzynię i ponownie zamontowałem i wszystko ok. Wychodzi na to, że musiała być lekko przestawiona.
  18. Też odpowietrzałem przy pomocy strzykawki podłączonej do odpowietrznika. Chwila roboty i odpowietrzone. Dobry sposób.
  19. Dzięki, jutro coś będę działał z tym. I zrobione, winny był wysprzęglik a raczej jego nie odpowiednie założenie. Przy okazji biegi też wchodzą te z którymi miałem problem. Wyjąłem ponownie skrzynię, założyłem wysprzęglik i wszystko działa. Dzięki za pomoc.
  20. Witam, zmieniłem skrzynię na quattro (bex - bex), przy okazji zmieniłem sprzęgło i dwumas na awx. Po tej zmianie mam problem z wrzuceniem wstecznego. Wszystkie biegi działają oprócz wstecznego. Przy jego wrzucaniu czuć opór i nie może się zazębić. Gdy odkręcę to poprzeczne cięgno wtedy wsteczny mogę wrzucić. Czy da to się jakoś wyregulować ? Dodam, że najpierw zamontowałem skrzynię a następnie cięgna. Może trzeba najpierw zakręcić cięgna aby skrzynia się do nich ułożyła ? Tylko przy tej masie skrzyni, chyba to wpływu nie będzie miało.
  21. Mam te dwa problemy. Przed swapem było wszystko ok. Widocznie musi to być wina ustawienia tych cięgien i może samej skrzyni. Tylko nikt nie pisał o potrzebie ustawienia cięgien i sposobie jak to zrobić.
  22. Mam bexa i swap też, dlatego cięgien nie zmieniałem ale jeszcze spróbuję podmienić je. Przy próbie wybicia wstecznego jest taki opór, że jak piszesz nie może się za zębić.
  23. Tak, po odpowietrzeniu nie mogę wcisnąć sprzęgła do końca. Pękł wysprzęglik. Ściągłem to poprzeczne cięgno i wsteczny wskakuje - jak to teraz wyregulować żeby było dobrze?
  24. Po przekładce sprzęgło wpada w podłogę i się nie podnosi, drugi problem to brak wstecznego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.