Treść opublikowana przez r7adek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pytanie odnośnie linki hamulca ręcznego. W pierwszym poście podany jest numer linki 8E0609721BA przy wymianie tyłu na 300 mm. Czy do quattro będzie ta sama linka ?
-
Tarcze 345 mm przód.
Jakie są numery tarcz przednich 345 mm do a4b6 pod zaciski o numerach 981 i 982 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Do a4b6 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ma ktoś nr tarcz pod zacisk 345?
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=6BmJwGN5QqQ https://www.youtube.com/watch?v=nQo8dAyraF0 https://www.youtube.com/watch?v=J5VhQbdD_q8 https://www.youtube.com/watch?v=wSjk6Ro_dq8
-
Sterownik ABS.
Jest, ktoś z Podkarpacia, kto wymienił by mi sterownik pompy ABS z FWD na quattro po swapie wraz z kodowaniem ?
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Udało się komuś ogarnąć elektrykę ? Dużo osób pyta a nikt nie wrzuci schematu, przecież na pewno komuś udało się to ogarnąć.
-
Budowa zimnego dolotu w A4 B6
To ja czekam na info, gdy będzie gotowy.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Pewnie tak, tylko trzeba by było ciąć i spawać. A to sporo zabawy, chyba że ma się spawarkę do aluminium to można by się było pobawić, tylko czy to ma sens ? Miałem składane lusterka dla bajeru ale nie korzystałem z tego. dlatego stwierdziłem, że ten mod będzie fajniejszy niż składane lusterka.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
qmatis
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Udało się:
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Próbowałem przez pw, tam też tylko czysty ekran się pojawia.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Nie wiem o co kaman ale nie mogę wstawić filmu, zapisuje pustą stronę.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Nie dokładałem. Wyświetlane wartości pokazuje z komputera.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
1. Odkrecenia 2 śrub i wyciągnięcie licznika 2. Wypięcie dwóch kostek z licznika wiecie do vfiz, wpięcie dwóch kostek do licznika w miejsce tych wypiętych ( kolory te same są) 3. Włożenie licznika i przykręcenie go. 4. Zmiana kodowania w celu uruchomienia funkcji telematic. Cała instrukcja jest dołączona.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Dzisiaj zaczynam montaż lusterek z b8 z kierunkami nie składane. Po prawie 8 godzinach walki udało się je zamontować. Przy kupnie należy zwrócić uwagę aby lusterka były z auta przed liftem, bo te po lifcie mają inne łączenie z podstawą (po skosie) i tam już na pewno nic nie dopasuje się. Na pewno nie wystarczy zamienić wkłady do podstawy, dodatkowo trzeba szlifować spody i docinać aby w trakcie jazdy lusterka się nie złożyły. Jednak auto od razu inaczej wygląda. A tu krótki filmik:
- vfiz
-
Jakie lusterka z kierunkami?
Do tych co rezali lusterka z b8 do b6. Jak uporaliście się z wciśnięciem tej sprężyny z zabezpieczeniem, bo masakra ni jak nie idzie jej wcisnąć.
-
vfiz
Wersja jest najnowsza, to jest wątek b6/b7. Czy to w jakimś innym temacie ?
-
vfiz
Mam i nadal nie załącza się.
-
vfiz
Do osób co mają vfiz. Czy jest możliwość ustawienia żeby wybrane pomiary odpalały się po kluczyku ? Teraz za każdym razem muszę klikać na kierownicy ,,mode'' aby go włączyć. Logo odpala się po kluczyku ale żeby wyświetlał od razu pomiary muszę klikać.