Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Przecież pokazuje Celsjusz lub jak się przestawi to Fahrenheit. Jak to wreszcie jest z tym przyciskiem czujnika jakości powietrza ? Ma on być włączony cały czas , tzn. nawet w trybie włączonego econ, czy tylko przy włączonej klimie ?
  2. Nie w adapterze, tylko musisz dołożyć pin i zmostkować w czarnej kostce.
  3. Wpisz nr w google to zobaczysz że jest wejście na wtyczkę z grzaniem... Czyli jak mam wtyczkę to są grzane ? Dzięki.
  4. Lub: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308353-spryskiwacze-mgielkowe-podgrzewane-adapterki/ A ja mam pytanie, bo posiadam spryski o takim nr 8E0 955 988 - to są grzane czy nie ?
  5. A jak sytuacja wygląda z czujnikiem nasłonecznienia po zmianie panelu?
  6. Panel jest z b6.Stopnie mam ustawione na Celsjusza.Poza tym tu na forum piszą ze tylko jest problem z grzanie tylnej . O czujniku nasłonecznienia nic nie jest wspomniane.
  7. Witam, zmieniłem klimatronik ze zwykłego na ten z czujnikiem czujnikiem jakości powietrza. Po włączeniu mogę ustawiać zakres temp. od 5 do 75 stopni celsjusza. Czy jest opcja żeby to gdzieś zmienić, lub co jest nie tak ? Dodam, że zrobiłem kodowanie, sprawdziłem nastawy, przyuczyłem vin. Dodatkowo wywala mi jeden błąd: 00785 - Temp Sensor in Instrument Panel (G56), 30-00 - Open or Short to Plus.
  8. Tylko że ja mam ustawione celsjusze.Chyba że mam taką wersję klimatronika. Tylko przy 70 to będzie można się ugotować.
  9. Mam pytanie, wymieniłem klimatronik z 8E0 820 043 AC na ten z czujnikiem jakości powietrza 8E0 820 043 D i nie wiem co jest, bo mogę ustawiać temperaturę od 5 do 75 stopni i nie co 0,5 tylko co 2 stopni mi przeskakuje. Jest możliwość zmiany tego ? Poza tym mam taki błąd: 00785 - Temp Sensor in Instrument Panel (G56) 30-00 - Open or Short to Plus
  10. Tak, masz rację.
  11. To chyba właśnie po to montuje się przekaźnik. Ja mam z proeltec ale nie wiem czym jest sterowany. Robiłem z tym co na w tym temacie jest: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/
  12. Robisz jak opisane jest w 1 poście tego tematu - w mce nic nie przepinasz tylko dokładasz piny. Natomiast we włączniku świateł w zależności jaki masz tam się odcina przewód pin 1 i łączy z mce, oraz dokładasz brakujące. Przejrzyj schemat i poczytaj na spokojnie temat i ogarniesz. Żeby wszystkie mody były tak dokładnie opisane to było by git.
  13. Proponuje zakodować mce, skasować błędy i wtedy sprawdzić. Jeżeli nadal coś nie tak, należy jeszcze raz sprawdzić podłączenie. Ja u siebie sprawdzałem z trzy razy, zanim wszystko zaczęło działać jak należy. Przekaźnik samochodowy PRE 0004 12V DC 30/40A i do tego gniazdo przekaźnika. Koszt około 10 zł wszystko.
  14. No jednak zdecydowałem się na tego yanosik jm 3031 turbo. I antenę sirio ml 145 . Jestem ciekaw jak to będzie działać u mnie.
  15. Ok. Dzięki. Chyba też właśnie zdecyduje się na ten model jednak, bo nie ma sensu przepłacać za nazwę i firmę. Tylko chyba antenę będę musiał dłuższą kupić zwg. na teren.
  16. I jak działa, jest sens w to inwestować ?
  17. Planuje zakup cb + antena. I czytam, czytam ten temat i już zgłupiałem bo nie wiem co kupić. Początkowo miał być President (Teddy ASC)ale w miarę czytania zwątpiłem w ta markę, przeglądam neta i sporo pochlebnych opinii jest o Yosan ( Turbo JM 3031M). Co proponujecie i jaką do tego antenę. Jeżdżę głównie w terenie górzystym, zalesionym więc antena musi mieć dobry zasięg ale żeby nie był to nie wiadomo jaki maszt.
  18. Pytanko,czy ktoś ogarnął temat natężenia podświetlenia klamek w B6. U mnie też bardzo słabo to świeci i chciałbym to wymienić na mocniejszą diodę ale nie wiem jaką by można tam włożyć.
  19. A ja znalazłem coś takiego: http://matusek.pl/wrzuta/touran/vcds/ADAPTACJE%20VCDS.pdf i tam na stronie 33 pisze o zmianie natężenia układu wspomagania. U mnie w b6 kod 1N1 i też chodzi ciężej w porównaniu niż u znajomych w b6 i b5. Ciekawe ile w tym opisie prawdy.
  20. A skąd mam wiedzieć jaka cyfra pasuje a jaka nie do mego radia ?
  21. Witam, wymieniłem radio jak w temacie i vcds pokazuje mi takie błędy: 01044 - Control Module Incorrectly Coded 000 - - 01317 - Shareware Version. To Decode all DTCs 004 - Please Register/Activate - Intermittent 01305 - Shareware Version. To Decode all DTCs 004 - Please Register/Activate - Intermittent 00466 - Control Module for Steering Column Electronics (J527) 004 - No Signal/Communication - Intermittent 00856 - Shareware Version. To Decode all DTCs 011 - Please Register/Activate - Intermittent 00821 - Shareware Version. To Decode all DTCs 011 - Please Register/Activate O co w tym chodzi i jak usunąć je. W pierwszym chyba chodzi o jakieś kodowanie ale jakie ? A w pozostałych to w ogóle już nie wiem.
  22. Dzisiaj założyłem concert lll poprzek lądem oraz zmostkowałem piny jak jest opisane i wsio działa. Więc chyba nie ma sensu bawić się w kodowanie vcds ?
  23. Nie za bardzo wiem o co chodzi jak mi może podpowiadać vcds ?
  24. Odświeżam temat, czy ma może ktoś w języku polskim tą instrukcję ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.