Treść opublikowana przez r7adek
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Też tak chciałem ale piny 65 i 70 mam obsadzone. A tu ktoś pisał aby nie podpinać jak są obsadzone. Więc teraz zgłupiałem. Jednak do lampki nie idą te przewody, bo z drugiej strony nie ma kostki. Już nie wiem co robić.
-
Numer wzmacniacza antenowego pod rns-e w A4 B6?
Tylko, czy napewno to pomoże...
-
Numer wzmacniacza antenowego pod rns-e w A4 B6?
Ale raczej sa inne kostki i się nie da.
-
Numer wzmacniacza antenowego pod rns-e w A4 B6?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Ok, dzięki.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Czyli, wpinam się w pin 5 i 6 pomarańczowej kostki w słupku A ?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Mógłbyś mi napisać jak to robiłeś? Tzn, co do czego podpiąć?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Szukałem, nie mam tej kostki. Poza tym tak było w b7, a ja mam b6. Tylko coś tu pisali, że jak są osadzone piny w słupku A, to powinna być kontrolka w lampce podsufitki.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Co zrobić, jeśli pin 65 i 70 jest osadzony w kostce sterownika ? Mostkować i podpinać do włącznika ? Sprawdziłem kostkę w słupku A i mam obsadzone piny 5 i 6. Czyli zamiast przycisku koło ESP, mam szukać lampkę z napisem? Bo już sam nie wiem co robić?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Zabieram się za montaż w b6 z 2003r. Niebieska kostka: pin 1 - brązowy przewód, gdzie podłączyć ? pin 2 - pusty - wg. schematu podłączam bezpośrednio do pinu 65 sterownika airbag ? pin 3 - zielono/czerwony przewód - wg. schematu podłączam bezpośrednio do pinu 70 sterownika airbag ? pin 4 - brązowo/czerwony przewód, gdzie podłączyć ? pin 5 - brązowy przewód, gdzie podłączyć ? Byłbym wdzięczny za info.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
A, to chyba nic z tego. Myślałem, że się da tak zrobić aby automatycznie przednia kamera wyłączyła się po przekroczeniu 15 km/h jak wyłączają się czujniki pdc przód. To lipa, szkoda kombinować.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Sterownik dokładany, bo montowałem pdc tył, teraz przymierzam się do montażu pdc przód i dodatkowo chcę podłączyć kamerę zamontowaną z przodu aby uruchamiała się i wyłączała razem z pdc przód na podobnej zasadzie jak tylna kamera. Tylko potrzebuję znaleźć sygnał który ją włączy i wyłączy.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Mam b6. W jakim kanale sprawdzę to vcds-ie ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
A jak do tego dojść jaki mam moduł i skąd bierze prędkość ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Który pin, w której kostce to sygnał załączający (wyłączający) PDC przód po przekroczeniu prędkości włączającej czy też wyłączającej przednie czujniki ?
-
Głośnik centralny.
Czy ktoś ogarniał zmianę głośnika centralnego w podszybiu na coś lepszego niż fabryka ? Zastanawiam się nad kupnem innego i podłączeniem go pod wzmiacniacz. I chciałbym się poradzić co tam wsadzić.
- Moduł kierownicy.
-
Moduł kierownicy.
Witam, potrzebuję numery modułów kierownicy jakie występowały w b7.
-
Poziom płynu hamulcowego.
Problem rozwiązany. Przyczyną był chyba uszkodzony korek zbiorniczka, bo podmieniłem i kontrolki zgasły.
-
Filtr paliwa.
Jakby miał ktoś problem taki jak ja, to udało mi się ustalić numer po numerze filtra który miałem. Wychodzi na to, że ori numery pasujące to: 4F0201511D, 4F0201511B.
-
Filtr paliwa.
Quattro mam dokładane. Więc vin, nie pomoże.
-
Filtr paliwa.
Witam,poszukuje numeru filtra paliwa do a4b6, 1.8t quattro, bex 190 km. Dodam, że ma mieć dwa wejścia i jedno wyjście. Z góry dziękuję.
-
Poziom płynu hamulcowego.
Ok, będę działał.
-
Poziom płynu hamulcowego.
Nie był wymieniany jeszcze.
-
Poziom płynu hamulcowego.
Witam, od pewnego czasu zaczęła pojawiać się informacja o niskim stanie płynu hamulcowego - uzupełniłem. Po kilku tygodniach info powróciło. Jednak stan jest na max. Nie ma żadnych błędów na vcds-ie. Miał ktoś taka sytuację, co może być przyczyną ?