Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Też tak chciałem ale piny 65 i 70 mam obsadzone. A tu ktoś pisał aby nie podpinać jak są obsadzone. Więc teraz zgłupiałem. Jednak do lampki nie idą te przewody, bo z drugiej strony nie ma kostki. Już nie wiem co robić.
  2. Tylko, czy napewno to pomoże...
  3. Ale raczej sa inne kostki i się nie da.
  4. Mam tak wpięte: Zamieniać 2 z 3?
  5. Czyli, wpinam się w pin 5 i 6 pomarańczowej kostki w słupku A ?
  6. Mógłbyś mi napisać jak to robiłeś? Tzn, co do czego podpiąć?
  7. Szukałem, nie mam tej kostki. Poza tym tak było w b7, a ja mam b6. Tylko coś tu pisali, że jak są osadzone piny w słupku A, to powinna być kontrolka w lampce podsufitki.
  8. Co zrobić, jeśli pin 65 i 70 jest osadzony w kostce sterownika ? Mostkować i podpinać do włącznika ? Sprawdziłem kostkę w słupku A i mam obsadzone piny 5 i 6. Czyli zamiast przycisku koło ESP, mam szukać lampkę z napisem? Bo już sam nie wiem co robić?
  9. Zabieram się za montaż w b6 z 2003r. Niebieska kostka: pin 1 - brązowy przewód, gdzie podłączyć ? pin 2 - pusty - wg. schematu podłączam bezpośrednio do pinu 65 sterownika airbag ? pin 3 - zielono/czerwony przewód - wg. schematu podłączam bezpośrednio do pinu 70 sterownika airbag ? pin 4 - brązowo/czerwony przewód, gdzie podłączyć ? pin 5 - brązowy przewód, gdzie podłączyć ? Byłbym wdzięczny za info.
  10. A, to chyba nic z tego. Myślałem, że się da tak zrobić aby automatycznie przednia kamera wyłączyła się po przekroczeniu 15 km/h jak wyłączają się czujniki pdc przód. To lipa, szkoda kombinować.
  11. Sterownik dokładany, bo montowałem pdc tył, teraz przymierzam się do montażu pdc przód i dodatkowo chcę podłączyć kamerę zamontowaną z przodu aby uruchamiała się i wyłączała razem z pdc przód na podobnej zasadzie jak tylna kamera. Tylko potrzebuję znaleźć sygnał który ją włączy i wyłączy.
  12. Mam b6. W jakim kanale sprawdzę to vcds-ie ?
  13. A jak do tego dojść jaki mam moduł i skąd bierze prędkość ?
  14. Który pin, w której kostce to sygnał załączający (wyłączający) PDC przód po przekroczeniu prędkości włączającej czy też wyłączającej przednie czujniki ?
  15. Czy ktoś ogarniał zmianę głośnika centralnego w podszybiu na coś lepszego niż fabryka ? Zastanawiam się nad kupnem innego i podłączeniem go pod wzmiacniacz. I chciałbym się poradzić co tam wsadzić.
  16. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B7
    Podziękował.
  17. r7adek opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, potrzebuję numery modułów kierownicy jakie występowały w b7.
  18. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B8
    Problem rozwiązany. Przyczyną był chyba uszkodzony korek zbiorniczka, bo podmieniłem i kontrolki zgasły.
  19. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6
    Jakby miał ktoś problem taki jak ja, to udało mi się ustalić numer po numerze filtra który miałem. Wychodzi na to, że ori numery pasujące to: 4F0201511D, 4F0201511B.
  20. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6
    Quattro mam dokładane. Więc vin, nie pomoże.
  21. r7adek opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam,poszukuje numeru filtra paliwa do a4b6, 1.8t quattro, bex 190 km. Dodam, że ma mieć dwa wejścia i jedno wyjście. Z góry dziękuję.
  22. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B8
    Ok, będę działał.
  23. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B8
    Nie był wymieniany jeszcze.
  24. r7adek opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, od pewnego czasu zaczęła pojawiać się informacja o niskim stanie płynu hamulcowego - uzupełniłem. Po kilku tygodniach info powróciło. Jednak stan jest na max. Nie ma żadnych błędów na vcds-ie. Miał ktoś taka sytuację, co może być przyczyną ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.