Treść opublikowana przez virus
-
Problemy z routerem Netia Spot
Spróbuj zmienić kanał radia WIFI na routerze, (np jak masz ustawiony 1 to daj na 10 lub więcej lub odwrotnie, jeśli jest na auto to spróbuj różnych kanałów), możliwe że w twojej okolicy działa kilka routerów i są duże zakłócenia pasma
-
Hasło BIOS ?
Jeśli hasło jest na sam bios to wyjęcie baterii na kilka minut (np 10) pomoże. (nie w każdym laptopie jest możliwość wyjęcia baterii). Inaczej się ma sprawa hasła ATA password na hdd, w takim przypadku trzeba już kombinować.
-
ktora lustrzanka
A ja coś polecę na odmianę do tego kita, stałke sigmy 30mm F1.4, uniwersalne szkło długi czas nie zdejmowałem go z body i za jakiś czas canona 50mm f1.8 na początek, Zoom u mnie leży w torbie i się kurzy czasem przydaje się w terenie.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
4 sezony na jednych kapciach ładny wynik . Ja kupiłem nowe yokohamy na początku zezonu i zostało może 40% opon
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
To jeździsz A3?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Ślisko strasznie ja na 18" śmigam jak na łyżwach się jedzie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Chyba niecałe 9 lat, trochę czasu minęło... ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Tylko na czarnym to średnio U mnie też padało i marzło ale nie az tak No powiem ci że mi się podoba na czarnym, jest wyeksponowany i bardziej widoczny
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ototo jak się trafi to czemu nie ---------- Post dopisany 21-01-2014 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 20:52 ---------- I weź tu dostań się do samochodu prawie 2cm lodu, u was to samo?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Praktycznie to co chciałem zrobić to zrobiłem wiec cisza Teraz pozostaje zmiana na inne OOOO.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
dawno nic tu się nie działo Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dla mnie nie problem do matrixa mam 30 m Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Czasami a4 a czasami peugeotem 206, stoję do rana obok matrixa Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Ramki klubowe to jednak dobra sprawa, od razu Człowiek wie że można zagadać i po ryju nie dostanie Jestem pod matrixem kilka razy w tygodniu ale tylko raz widziałem Jarka Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Matrix Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Jakieś znajome to A4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kilka fotek z 1.4 mili 2013 Warszawa https://plus.google.com/photos/106520379308922824201/albums/5870132182255929313?authkey=CKCz0-jTjL-kzAE
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Końcówki to 100mm Ultera, do seryjnego zderzaka polecam mniejsze a do zderzaka s4 100mm jest idealnie jak dla mnie Dawno nic nie było to kilka fotek (weselnie)
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Ładna a4 mody spoko oby tak dalej ;) Wysłane z mojego HTC Sensation XL za pomocą Tapatalk 2
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
Poprawa znaczna, teraz chyba zapier.....
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
raczej nie ja, ale jest podobna w okolicy ale nie z pakietem s4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Plany są , jeśli wypali to się oczywiście pochwale na forum
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wymiary co podałem są ramki, którą można zdemontować i zostawić sam grill- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wymiary to 64 cm x 13 cm dzięki wielkie...zastanawiam się czy nie wrzucić do mojego zderzaka takiego grilla Zapodaj 2 grille (górny i dolny ) ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- Dzięki wszystkim że się podoba (człowiek się cieszy )- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Webasto jest ori - [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]