Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Spróbuj zmienić kanał radia WIFI na routerze, (np jak masz ustawiony 1 to daj na 10 lub więcej lub odwrotnie, jeśli jest na auto to spróbuj różnych kanałów), możliwe że w twojej okolicy działa kilka routerów i są duże zakłócenia pasma
  2. Jeśli hasło jest na sam bios to wyjęcie baterii na kilka minut (np 10) pomoże. (nie w każdym laptopie jest możliwość wyjęcia baterii). Inaczej się ma sprawa hasła ATA password na hdd, w takim przypadku trzeba już kombinować.
  3. A ja coś polecę na odmianę do tego kita, stałke sigmy 30mm F1.4, uniwersalne szkło długi czas nie zdejmowałem go z body i za jakiś czas canona 50mm f1.8 na początek, Zoom u mnie leży w torbie i się kurzy czasem przydaje się w terenie.
  4. 4 sezony na jednych kapciach ładny wynik . Ja kupiłem nowe yokohamy na początku zezonu i zostało może 40% opon
  5. Ślisko strasznie ja na 18" śmigam jak na łyżwach się jedzie
  6. Chyba niecałe 9 lat, trochę czasu minęło... ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- Tylko na czarnym to średnio U mnie też padało i marzło ale nie az tak No powiem ci że mi się podoba na czarnym, jest wyeksponowany i bardziej widoczny
  7. ototo jak się trafi to czemu nie ---------- Post dopisany 21-01-2014 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2014 at 20:52 ---------- I weź tu dostań się do samochodu prawie 2cm lodu, u was to samo?
  8. Praktycznie to co chciałem zrobić to zrobiłem wiec cisza Teraz pozostaje zmiana na inne OOOO.
  9. dawno nic tu się nie działo Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  10. Dla mnie nie problem do matrixa mam 30 m Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  11. Czasami a4 a czasami peugeotem 206, stoję do rana obok matrixa Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  12. Ramki klubowe to jednak dobra sprawa, od razu Człowiek wie że można zagadać i po ryju nie dostanie Jestem pod matrixem kilka razy w tygodniu ale tylko raz widziałem Jarka Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  13. Matrix Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
  14. Jakieś znajome to A4
  15. Kilka fotek z 1.4 mili 2013 Warszawa https://plus.google.com/photos/106520379308922824201/albums/5870132182255929313?authkey=CKCz0-jTjL-kzAE
  16. Końcówki to 100mm Ultera, do seryjnego zderzaka polecam mniejsze a do zderzaka s4 100mm jest idealnie jak dla mnie Dawno nic nie było to kilka fotek (weselnie)
  17. Ładna a4 mody spoko oby tak dalej ;) Wysłane z mojego HTC Sensation XL za pomocą Tapatalk 2
  18. Poprawa znaczna, teraz chyba zapier.....
  19. raczej nie ja, ale jest podobna w okolicy ale nie z pakietem s4
  20. Plany są , jeśli wypali to się oczywiście pochwale na forum
  21. Wymiary co podałem są ramki, którą można zdemontować i zostawić sam grill
  22. Wymiary to 64 cm x 13 cm dzięki wielkie...zastanawiam się czy nie wrzucić do mojego zderzaka takiego grilla Zapodaj 2 grille (górny i dolny ) ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- Dzięki wszystkim że się podoba (człowiek się cieszy )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.