Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wywaliłem jeszcze węża ori co szedł od turbinki i zastąpiłem go sylikonem (Redukcja sylikonowa 45x51 mm, Łącznik 51mm, Kolanko sylikonowe 45 stopni 51mm) FMIC wymiary 550x140x65mm -Rura kształt w literze ''L" Długość ramion 30 x 20 cm - 49zł (do dokładnego spasowania trzeba ją trochę skrócić) -Rura 90 st wykonana z rury o długości: 30 cm -43zł -2x Kolanko Redukcyjne Silikonowe 45 stopni 51-57mm - 2x 46zł -Kolanko Redukcyjne Silikonowe 90 stopni 51-57mm - 46zł -Redukcja sylikonowa 45x51 mm - 31zł -Kolanko sylikonowe 45 stopni 51mm - 31zł -Łącznik 51mm - 22zł -Łącznik 57mm - 22zł Wszystko można znaleźć na allegro lub w sklepach tuningowych [br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 05:50_________________________________________________Fotki z dzisiejszego rezania audio w b7 kolegi
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Tak jest taka możliwość kwestia czy jest dostępny jakiś bios
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Podaj dokładny model twojej karty graficznej i markę, poszukam czy jest jakiś bios w necie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
U mnie było to samo pomagało tylko ctrl+alt+del, po zmianie biosu grafiki wszystko chodzi ładnie. Możesz spróbować wyłączyć kartę dźwiękową w biosie i sprawdzić jeśli nic nie da to karta jest ok
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
To już raczej na wiosnę będę hamował, bo nie dam rady w tym roku, hamowni w okolicy nie mam
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Prawdopodobnie pomoże update biosu karty graficznej, ja tak miałem na GTX560 ti OC gra zawieszała się po chwili grania. Pu updacie chodzi dobrze
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No przetestowane właśnie wróciłem z Zakopanego i wszystko
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Teraz pewnie znajdziesz więcej czasu na mody, kamerka pierwsza klasa
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czyli nie podejdzie do B7 ? Bo mogę mieć komlet z S4 B8 !!! bierzesz zacisk od S4 B6/7 i zakladasz na jarzmo od B8 linke od recznego przedluzasz i wiooooooo zmienialem tak juz w 5-iu autach[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 18:06_________________________________________________dzisiaj wpadło na chwile A4 B6 na takich 16" kołach :decayed: pod spodem zacisk od allroad-a i tarcza 320mm Wchodzi ledwo co
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
było kilka razy motor słabiuteńki
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Nie kolanko 90 stopni
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wydaje mi się ze moc się poprawiła jeszcze będę testował, chętnie bym gdzieś na hamownie pojechał.
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Postaram się zrobić kilka fotek ile ?? Kolanka sylikonowe po 31zł, redukcje 45 stopi 46zł, Kolanka z kwasówki 43zł [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 18:48_________________________________________________Kilka fotek z montażu
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Karta daje rade, procek Q9500 @ 2,83GHz ale na 3,8 tez juz chodzil bez problemow. Spokojnie powinno chodzić na średnich detalach, ta gra u mnie na lapku proc i5 i grafa 6850m chodzi bez problemu na średnich detalach
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Możemy zagrać CO-OP
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Mamy sklep u siebie z takimi zabawkami
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
webasto spala 200ml na godzinę Wszystko jest możliwe z takim samym prawdopodobieństwem jak zwarcie w instalacji [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:48_________________________________________________Modzimy dalej poprawa układu dolotowego :gwizdanie:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja używam programu Fraps odpalasz i w grze pokazuje ci ile masz nick mam virus011
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Na to liczę bo nie po to kupuje się grę ori żeby mieć z nią problemy [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 08:09_________________________________________________No i problem rozwiązany po updacie biosu karty graficznej, i nawet skoczył poziom FPS średnio trzyma 50FPS
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja jakoś w strzelanki nie lubie grac na konsoli x-box leży nie odpalany od kilku miesięcy :gwizdanie: Widzę ze nie tylko ja mam problem z tą grą w internecie pojawia się coraz więcej tematów o tym że wywala z gry
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
No i d*pa, kupiłem oryginała, przeinstalowałem system, zmieniałem różne opcje w biosie i gra po 2 minutach od uruchomienia się wiesza pomaga tylko ctrl+alt+del ;(, na laptopie działa ok grałem 2 godziny i ani razu się nie zawiesił.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Full HD testowałem na Sony KDL-37W5720K (mój monitor Samsunga 20" ma maksymalną rozdziałkę 1680 x 1050 i na takiej gram w BF3) który mam podłączony i czasem się zdarzy że przytnie na ułamek sekundy ale to przez stary procek Dual Core E4500 2,2Ghz. A ile masz pamięci ram? Masz taką samą grafikę jak ja, szybszy i nowszy procek to na bank Ci będzie ładnie śmigało [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 22:49_________________________________________________ Kilka dni Ram DDR 3 8gb 1600Mhz, jak coś nie śmigało to proca można podkręcić do 4,8GHz A grafikę mam dokładnie GTX 560ti OC wersję fabrycznie podkręconą [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 02:50_________________________________________________Odpaliłem u siebie i widzę że z grą są problemy gra działa kilka minut i się zawiesza, zainstalowałem sterowniki do grafy najnowsze specjalne pod Battlefield 3. Przetestowałem też na laptopie i tam chodzi normalnie na średnich detalach. Miał ktoś problemy z grą na karcie Nvidia
-
[B6 AWX] Work in progress...
Fotochrom fajna sprawa, jak nie masz to zakładaj od razu włącznik auto i CLH
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Co do dymienia to moim zdaniem jest dość duże, mam porównanie jak mi działało w ciężarówce. Tutaj dymi jak sie załączy podczas pracy i jak sie wyłącza. Potem przerwa i jak sie załączy ponownie to jest to samo dymi cały czas. Czuć spaliny takie nie przyjemne, drażniące. Zobacz jak u kumpla dymi u ciebie jest to samo ? Ja tam dymu nie widzę tak na poważnie to więcej pary było jak dymu :gwizdanie: I będę bronił swojej teorii jak Częstochowy Założymy go, założymy. Nie po to go sobie zostawiłem by teraz rezygnować z montażu tego żelastwa I odnoga we wionsce czeka .... WRC, mógłbyś jak "chłop krowie na rowie" wytłumaczyć po jakie licho jest ten zawór blokujący? Zawór jest po to żeby silnik się szybciej nagrzewał, czyli blokuje dopływ płynu do webasto co za tym idzie webasto nie nagrzewa się wraz z silnikiem jest pominięte
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
GTX 560 jest znacznie szybszy więc nie powinno być problemu