Treść opublikowana przez virus
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie za ładne te kreski masz chyba trzeba będzie zmienić tunera, zobaczymy jutro czy wszystko gra
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jeszcze ja przyjadę staniemy na kresce
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wynik teraz powinno się jeździć przyjemnie
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Hehe moje to są pancerne wygląda średni ale za to twarde
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Po delikatnym przerobieniu pilota wchodzą 42.5 Ten sprzedawca miał 40mm może jeszcze coś ma. http://allegro.pl/bateria-aaaa-mini-4761-lr8-d425-25a-baterie-varta-i1809067354.html
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kolega ma zderzak z S4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no to spoko można rezac
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
S4 ma inny odcień i tak by nie pasował Ja PDC miałem fabrycznie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Pojechał bym chętnie ale ale teraz w robocie młyn będzie ciężko z wolnym
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
gleba
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
jaka cena za pomiar, i ciekawe ile zrobią prób
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
A gdzie jedziesz
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Tak po pracy może w sobotę
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
To teraz przedni zderzak s4 listwy grille i będzie , jeszcze bym wywalił to drewno i zapodał kierownicę b7 s-line lub TT
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Daj znać jakbyś zdanie zmienił A tak nawiasem tyle rezania i sprzedajesz Nie szkoda Ci A jakbyś miał zmieniać i wybierać między B8 a A5 to zdecydowanie A5 [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 17:32_________________________________________________Siema Virus Właśnie znalazłem zderzol S4 i to jeszcze pod parctronic Daj namiary na te Twoje końcówki wydechu, chce założyć takie same W S4 chyba we wszystkich był parctronic, końcówki to ulter N1-101RS http://allegro.pl/kadex-koncowki-ozdobne-n1-101rs-ulter-audi-gti-vw-i1850623180.html Lotkę kupowałem 4 lata temu z allegro więc ciężko mi teraz coś powiedzieć, była na pewno w podkładzie. Montowałem ją na kleju do szyb
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 2.0 TDi autoamt trzesie na postoju
Miałem tak samo w BPW na wolnych telepało silnikiem i całą budą ( raz było ok raz telepało ) po wymianie PD wszystko wróciło do normy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Diablo 3 beta już jest oficjalnie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Wygląda zapodaj jeszcze fotki w dzień
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
Auto wygląda rewelacyjnie pakiet S4 wymiata na maxa :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja może zaglądnę jutro jak nie będzie jakiejś imprezki dzisiaj
-
Wybór laptopa ACER AS7750g VS Asus K73SV
Do tej pory zawsze miałem toshibe, lenovo tez przez jakiś czas. Ale znaleźć laptopa o takich parametrach jak tez Acer z toshiby to trzeba wyłożyć minimum 3 tys. Ponoć opinie Acerów się poprawiły to nie jest już ten Acer co w 2006r.
-
Wybór laptopa ACER AS7750g VS Asus K73SV
Acer ma większy dysk i lepszą grafikę
-
Wybór laptopa ACER AS7750g VS Asus K73SV
i7 raczej za drogi, matryca musi być 17"
-
Wybór laptopa ACER AS7750g VS Asus K73SV
Chce kupić lapka 17" Jeśli ktoś testował to niech się wypowie, lub ma inne propozycje http://allegro.pl/asus-k73sv-i5-2410m-17-3-6gb-500gb-gt540m-1gb-i1808285345.html http://allegro.pl/tytan-acer-7750-17-i5-4x2-9g-6g-750g-hd6850-1gb-i1821836718.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie znam tego sklepu ale jak by było coś nie tak to puścimy ich z dymem :polew: