Treść opublikowana przez virus
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
Wygląda zapodasz końcówki i listwy S4 i będzie wypas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mnie dziś nie będzie bo szykuje się imprezka :drunk:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przystanek ma 3 metry łatwo nie było
-
Strefa Śmiechu
3 maj 2011
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak oni tam to wydarli 3 maj 2011 na Podkarpaciu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no ja chętny jestem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
będzie ten grill ??? Gdzie są organizatorzy :gwizdanie:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Musisz sprawdzić czy moduł BT ten który podłączasz ma dobre kodowanie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Napisz na pw jeśli będę w stanie to pomogę. Po za tym jeśli pomyliłeś przewody Can high i low to zmiana jest jak najbardziej wskazana (jeśli było wcześniej dobrze i zamienisz przewody i podłączysz odwrotnie nic się nie stanie, wtedy nie będzie komunikacji po can)
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Musisz sprawdzić kodowanie w module BT, RNS-E, i w kierownicy
-
[ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
Jak w obie strony kręcił się tak samo to jest do wymiany. Wiesz jak działa wentylator wisko ? tak samo ma się kręcić alternator
-
A5 8T 1.8 TFSI
Ładna franca kiedyś o mało też takiej nie kupiłem z tym silnikiem ale podkupili mnie
-
[ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
Jeśli rolka napinacza podskakuje to do wymiany będzie raczej sprzęgło alternatora. Można to sprawdzić ściągając pasek i sprawdzenie sprzęgła, w jedną stronę alternator ma się kręcić a w drugą stronę sama rolka, lub inny sposób po zgaszeniu silnika alternator ma się kręcić jeszcze przez chwilę
-
[B6 AWX] IC od 2.5 tdi ? Czy to ma sens ? A może cos innego ?
Ten z B8 będzie za długi, u mnie siedzi FMIC 14cm wysokości i nie jest widoczny. Coś takiego http://allegro.pl/intercooler-chlodnica-550-x-140-x-65-mm-fmic-i1535008059.html
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
Kiedy zakładasz nowe body
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dokładnie tam jechałem, lekko gaz smyrałem bo hamulce docieram, u ciebie też ładnie na czarno dawało Godzina przed 13 duża obwodnica widziany Pilot24 :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
jest dobrze
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Filcowe są oryginalnie i spełniają swoją role znakomicie Miałem te ultery niby są fi 90mm ( w rzeczywistości mają 87 mm) i było ok, ale teraz na 100mm jest po prostu Jak byś montował to nie zakładaj równo ścięciem do dołu, postaraj się lekko dołem obkręcić ku zeznętrznej stronie auta, wyjdzie podobnie jak w nowych B8 gdzie końcówki są właśnie ścięte do dołu i jednocześnie na zewnątrz Dokładnie mam tak zamontowane jak piszesz do zderzaka S4 końcówki ulter 100mm pasują idealnie. Szykuję się następna audiczka z body S4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
dokładnie ulter 100mm jest
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
jak napisał kolega ykk wszystko p&p
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
w kolorze nie widziałem nigdzie
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
to teraz przy hamowaniu będzie bokiem szedł
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
Pewnie te co masz tanio wyrwałeś
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Zegar jest do 6 bar na obrazku piszę ile się powinno nabijać w oponę powietrza, czyli od 2-2,5 bara. Jak zatkam palcem wężyk to na zegarze pokazuje max czyli ponad 6 bar, próbowałem też napompować koło do 4 bar i pompuje ładnie [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 19:06_________________________________________________ja mam taką http://allegro.pl/pompka-kompresor-do-kol-audi-vw-zestaw-naprawczy-i1532095093.html
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Raz już miałem przypadek na Chorwacji że złapałem gumę a w zapasie było powietrza 0.3 atm, dobrze że nie daleko był CPN bo było by nie ciekawie