Wtiam
Mam wielki problem dzis dojechalemdo domu wszystko chodzilo normalnie i chcialem wiechac do garazu wrzucilem bieg i auto po puszczeniu sprzegla wogole nie jedzie teraz wchodzą biegi bez wciskania sprzegla na 4 i 5 miegu jest lekki opor jak wrzucam bez sprzegla co to moze byc?? HELP!!! przebieg 92 tys
w ostateczności to Kraków mam do niego 200km to nie mało ale myślę że warto tylko jaka cena by była wraz z hamownią
[ Komentarz dodany przez: rob: 24-03-2007, 16:47 ]
kolego, REGULAMIN forum się kłania