Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Turbo wymienione i FMIC zamontowany i mam problem bo nie wiem czy tak ma być bez zmiany oprogramowania. Wyświetla mi się błąd 16683 czyli nie osiągnięte ciśnienie doładowania auto przechodzi w stan awaryjny, po zgaszeniu i odpaleniu ponownym auto zaczyna jechać ale od 3200obr a wcześniej jak by turbo się nie włączało co to może być czy trzeba jechać na program?[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 14:51_________________________________________________poratujcie
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
A wiec tak FMIC już leży w samochodzie czeka na montaż BRD będzie w poniedziałek nówka czekam jeszcze na pompki od adamooo. Czy muszę wymienić map sensor na inny?
-
[B5 AJM] Problem z turbina uszkodzony wirnik (FOTKI)
Będę miał turbinkę do sprzedania 028145702R. Kupiłem nówkę i zrobiłem na niej 20kkm jest w 100% sprawna jak nowa sprzedam z gwarancją
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Dzwonie cały dzień, pisałem tez 2 razy chciałem go uświadomić że będzie wymienione turbo i PD bo pierwsze umawiałem się na zwykłego chipa i nie wiem czy to będzie dla niego jakaś różnica bo nie chciał bym jechać na darmo Czy jak wymienię PD na BQ to muszę zrobić Bip'y czy zrobi to Witek podczas modyfikacji softu ?
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Chyba do warszawki dojadę? mam 300km Wie ktoś jak się najlepiej skontaktować z Rogalotti bo umówiłem się na program ale miał być standardowy soft a teraz będzie nowe turbo i PD
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Czy pompki BQ podejdą p&p czy trzeba wymieniać wiązkę ?, jeśli coś trzeba wymieniać to co?
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
co sądzicie pisałem do gościa turbinka jest nowa, opłaca się? http://allegro.pl/item1129198787_turbosprezarka_turbina_vw_audi_170km_03g145702h.html
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
no taki mam zamiar tylko nie wiem jak wymienię to czy mogę na standardowym sofcie chwile pojeździć i czy będzie wszystko ok
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Czyli pewnie było by tak ze wsadził bym pompki BQ i BRD i ori cooler bo bibuły brak, może w przyszłości. Wiec na tych PD i BRD powinno wyskoczyć jakieś 180hp, tylko teraz pytanie czy jak wsadzę pompki BQ to czy mogę na tym jeździć chwile bez zmiany softa bo do warszawy mam ponad 300km, i czy spalanie nie skoczy do 10l na fabrycznym sofcie?
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Chciał bym uzyskać jakieś 170 -180 KM maksymalnie, bo sprzęgło by zostało fabryczne, tylko pewnie jak piszesz z samym BRD tyle nie wyjdzie a kupić w dobrym stanie pompki AL za średnie pieniądze to nie takie proste. Chyba ze włożę BRD wywale kata i zadowolę się około 165KM
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Generalnie wolał bym BRD tylko nie jestem pewien w 100% czy wejdzie, bo u mnie jest jeszcze recykling spalin i mogą być problemy. Jak by ktoś potwierdził ze wejdzie to kupuje BRD na 100% Pooglądałem w moim drugim audi b7 turbinke jest tam 2.0 Tdi BPW i tez ma recykling i wygląda to identycznie jak w b6, wizualnie jest tyle samo miejsca na turbo co w BKE. Ale może niech się wypowiedzą fachowcy.
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Na samym BRD lub AVF bez coolera i pompek ile da rade zrobić ps'ów? bez dyma oczywiscie turbina jest taka jak w AJM,ATJ,AVB,BSV
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
virusik będzie robiony u mistrza Witka, generalnie na początek chciałem zmienić turbo na BRD tylko nie wiem czy będzie pasować p&p A motorownia jest w stanie bardzo dobrym 125 tys auto mam praktycznie od nowości
-
[B6 BKE] Chip w BKE + wymiana turbiny
Witam Umówiłem się na wgranie virusa do mojego b6 i teraz mam dylemat czy nie zmienić turbinki przed wgraniem mapek. Poczytałem trochę o turbince BRD ale nie znalazłem nigdzie czy będzie pasowała do BKE p&p czy trzeba coś przerabiać, i czy wywalić ori IC i zamontować coś takiego http://allegro.pl/item1077679929_uniwersalny_intercooler_550x140x65mm.html. Jakie były by przyrosty mocy w granicach rozsądku żeby coś się nie rozleciało, przebieg aktualnie mam 125tys.[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 20:59_________________________________________________Poszperałem trochę w internecie i w moim BKE fabryczna turbina ma nr 028145702R z tego co mi się wydaje BRD powinno pasować p&p. Ile dało by się zrobić ps na tym BRD na fabrycznym IC ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyste to nie daleko mojej miejscowości nie jest tam tak źle kto będzie chciał to mogę poprowadzić z Żołyni.
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
jak przepolerujesz autosolem to będzie fajnie czym to polerowałeś jakaś pasta na koniec?
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Wiesz ja ci nie powiem bo ja to robię sam ale jak masz identyczne felgi to możesz spróbować sam, kup pasty na filc do polerowania aluminium. No i musisz mieć jakąś maszynę kontowa ja mam celme na 110V i do tego filc na koniec autosol + filc na wiertarkę
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Ponoć niklowanie żółcieje to i strasznie jest nietrwałe, ceny podobne do chromowania tak pisze w necie sam nie mam pojęcia jak to jest.
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
No tak aluminium musi być czyste to wiem. Chromowanie felg jak wiadomo jest najlepszym sposobem ale kosztownym, 1 szt 18" to koszt 400zł
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
A czemu ?? piszą na forach ze to dobre zabezpieczenie
-
[ALL B6] jakie felgi .. szukam zdięc :)
Jak widzę autko jest ciemne wiec jasne felgi, ja miałem model rs4 przypalane delikatnie 17" w b6 kolor niebieski i jak dla mnie felga tylko jasna przy ciemnym kolorku. Założysz ciemną felgę i moim zdaniem będzie wyglądała wizualnie o minimum cal mniej. Co do wielkości to w b6 17" wygląda mało jak w b5 16" minimum 18" takie teraz mam i jestem zadowolony i nie raz zastanawiałem się nad wymiana na 19"
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
2 koła zajeło mi ponad 1 dzień ale generalnie mam dobra maszynę kontową i wiertarkę jak widać felga nie ma trudno dostępnych miejsc. 1 felgę robiłem ręcznie zostało mi jeszcze 2 i na nie mam zamiar kupić pasty ścierne na filc i na koniec autosol http://allegro.pl/item860593739_polerowanie_felg_zestaw_polerski_gratis.html Co do malowania czy anodowania się trochę zastanawiam bo jak chce przemyć felgę szmatka to zostają drobniuteńkie ryski widoczne z bliska, nie wiem czemu może taki materiał
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Siema O to co użyłem do polerowania: Papier wodny 80 - 100 - 120 - 150 - 220 - 240 - 320 - 400 - 800 -1200 - 2000 - 2500 na koniec filc + pasta autosol efekt końcowy, zastanawiam się czy nie polakierować proszkowo ale zostanie 70% efektu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tylko ta kierownica po 2 stronie i kolor ładniejszy czarny w uk zaczyne tego jezdzic jak w pl a4 he już nie długo sie zobaczymy pewnie na następnym spocie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co sadzicie o tym koles chcial sie zamienic :]