Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. ONO ty masz 8000k?? jak tak to jak to swieci w nocy i w deszczu widac cos?? swieca lepiej od BlueVision h7?
  2. jak by nie kumple to wziol bym 8000k, kumpel ma w golfie i wczoraj porównywaliśmy i jego swieca z lekka poswiata niebieska a moje bardziej na bialo ale jak wlanczam moje i startuja to moje swieca o wiele bardziej na niebiesko jak jego ale po rozswietleniu sie dalej na bialo
  3. U mnie jest tak ze po wlaczeniu swiatel swieca na bardzo niebiesko a po rozswietleniu na bialo i ciekawi mnie to czy ten bialy kolor zmieni sie na troche niebieski
  4. Witam Założyłem dziś do mojej audiczki xenonki 6000k i mam takie pytanie światełka po włączeniu świecą na ładny niebiski kolor a jak już sie rozświetlą to świecą na biało i moje pytanie jest takie czy po powiedzmy 20-30godz świecenia zmienią kolor na lekko niebieski gdzieś kiedyś wyczytałem ze xenon jak jest nowy to świeci na biało a potem zmienia barwę na niebiesko. Jeśli tak jest to czy barwa sie dużo zmieni?
  5. ja powiem tak jezdzilem na 17" i komfort byl dobry a zmieniam na 18" bo 17" do b6 sa za MALE !!! i mysle ze komfort tez bedzie OK :] :a4fan:
  6. I tak zrobie szuakm zawieszenia orginalnego albo same sprężyny -2cm powinno styknac chce tylko zeby to auto wygladalo normalnie na 18" felach mi sie podobaja fele z wiekrzymi przeswitmi ale jak wiadomo sa mniej wytrzymale :]
  7. chce tak obniżyc zeby na 18" calowych felgach nie wyglądał jak allroad :] i chce jezdzic wmiare komfortowo wiec chyba najlepiej bedzie 2cm ale kolega wczesniej pisal ze np dac 3cm z przodu a 2 z tylu wiec jak bebdzie najlepiej?? :]
  8. No nie wiem Kupilem Fele za 2200zł 17" nowe model rs4 i wykonanie tych felg bylo bardzo dobre niby sie nie giely :] Ktos odpowie na pytanie czy same sprężyny wystarcza do obniżenia ??
  9. wszystkie ladne :] ale zastanawiam sie nad 2 i i niech ktos jeszcze powie ile ja obniżyc kolega napisal ze przód 30mm a tyl 20mm bedzie dobrze?? a co powiecie na te? http://www.allegro.pl/item282111556_godne_uwagi_aluminiowe_felgi_do_vwpassat_18cali_.html
  10. na gps pokazywalo mi przy 220 ze niby jade 217 na autostradzie z dużej górki udalo mi sie rozbujac ja do 238 tak pokazywal licznik ale mowie ze to byla niezla górka :]
  11. i chyba tak zrobie bo pewnie nigdzie nie dostane takiego jak ma byc
  12. same sprężyny wystarczą do obniżenia zawiasu ?? czy gwint niech ktoś sie jeszcze wypowie ile dac do dołu
  13. Sebo_ ty w swojej jaka masz glebe?
  14. jeszcze mysle nad szybami i spojlerek na klape powiem tak niby te 115km ale do 210 nie trzeba dlugo czekac :] zaznaczam ze to silnik ktory jest produkowany w b7 ale chip bedzie bo musi byc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab184a2d44b32528.html
  15. zastanawialem sie nad nimi bo felgi ladne ale 17" to za male to tego auta :] i nie wiem czy 18 nie byly by male tylko na aucie jest ciemny chrom a ladniejsze sa jakies jasne :] Napiszcie jak z zawieszeniem ile na glebe zeby ladnie wygladalo i komfort z jazdy jakis byl :]
  16. tu fotka moich 17 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4d53130ab4ab442.html
  17. Witam do oceny Rok 2004.09 Silniczek 1.9 TDI tempomat parktotronik i takie tam pierdoly alu 17 RS4 modyfikacje zaplanowane Chip alu 18 i sam nie wiem co wykombinuje autko mam juz rok :] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/962358105bca0494.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b195720c0846ea08.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3dfbaedd2c8c4ad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d62dc7aa1d9d2cd4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef10041c7a4dfca3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/617356717049c5de.html
  18. zapodaje fotki mojej fury glownie chodzi mi o fotki z zawieszeniem standardowym montowanym w b6 na felach 18" tego nie znalazlem na forum http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/962358105bca0494.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b195720c0846ea08.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3dfbaedd2c8c4ad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d62dc7aa1d9d2cd4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef10041c7a4dfca3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/617356717049c5de.html
  19. Witam Zamierzam kupic na lato nowe felunie do mojej audiczki i najprawdopodobniej będą to 18" ile trzeba będzie obniżyc zawias żeby było dobrze tzn żebym sobie zębów nie powybijał wcześniej jeździłem na 17" i było całkiem całkiem tylko za male, zapodajcie jakies fotki waszych audiczek jak wyglada na standard zawiasie (na 18" b6) wiem ze ten temat byl klepany wiele razy ale w starych tematach już linki nie działają z fotkami Niżej zapodaje fotki felg z których będę wybierał które waszym zdaniem będą wyglądac największe i najlepiej i czekam na wasze propozycje kółeczek 1 http://www.allegro.pl/item278047759_s_line_5x_100_112_piekne_grafit_polerka_.html 2 http://www.allegro.pl/item281316519_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_18_.html 3 http://www.allegro.pl/item276462478_18_cali_maxxxxymalnie_wypasione.html 4 http://www.allegro.pl/item281999161_nowe_felgi_audi_vw_nowy_model_rs_4_18_.html
  20. tak i nic dalej to samo
  21. nikt wiecej nie pomoże ??
  22. czyli to 3 wyjscie moge olac?? i czy to z b5 czy z b6?
  23. podalem tylko przyklad nie moge znalesc na allegro czujnika o dokladnym nr tu gosc sprzedaje jakis z b5 http://www.allegro.pl/item280297303_zawor_czujnik_turbiny_audi_seat_skoda_vw_nowy.html ale czy ten czujnik bedzie pasowal i ma wlasnie to trzecie wyjscie a tutaj jest wlasnie taki sam nr ja amm dokladnie 8E0 906 627 C a gosc sprzedaje bez literki C niby ale jak pisales Iverson ze jest czarny nie wiem czym to sie różni i ten jest niby na 3 fotce z tym plastikiem i 2 wyjsciami tylko ten plastik u mnie byl u góry tak jak zalaczonej fotce wyżej jest 3 wyjscie http://www.allegro.pl/item279997062_zawor_agr_egr_tdi_vw_audi_n18_nowy_warszawa.html
  24. Witam Mam mały problem z moja audiczką pojawila mi sie kontrolka na desce żółta z jakby silniczkiem pojechalem na vaga i okazało sie ze to zawór podciśnienia turbiny pisalo cos takiego ze sie wystarczająco nie otwiera i teraz pytanie na allegro sa zawory z 3 miejscami na rurki a u mnie są 2 rurki od podcisnienia i wmiejscu 3 rurki jest taki plastik i czy jak kupie ten z 3 wyjsciami to czy bedzie pasował i czy jak załoze taki czujnik to bede musial pojechac kasowac bledy czy kontrolka sama zgscnie tu jest fotka takiego czujnika z allegro
  25. juz wiadome o co chodzi rozsypal sie przegub wlasnie biore sie za rozbieranie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.