Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. przyjedzcie do mnie na spota zrobimy fajnym miejscu :] moze jakie r8 przyjedzie bo gdzies sasiad ma bo jezdzi co chwile :]
  2. mogl bym kupic takie ale nie wpakuje 2 kompletow do auta :/ a mysle nad 19 dla siebie
  3. Jak tylko przyjade do polski to sie pokaże za 4 miesiace :]nie chce ktos moich felg kupic?? z oponami w stanie idealnym bo ja bym zamienil na 19"
  4. Ja wiem czy rzadki teraz jestem w anglii tu większość jezdzi na 18" 19 20" wiele widze a4 b6 na 19" jak dla mnie to giganty nie są w sumie sam mam tylko 18 ale ujdzie :]
  5. śmiało można pomykać na 19" :]
  6. ja bym przyjechal chetnie progi juz pomalowane w mojej maszynce i spoiler z S4 jeszcze tyko poskrecac ale pewnie mnie nie bedzie bo jest zakonczenie sezonu motocyklowego w malej jak bedzie pogoda to jade :]
  7. macie tu filmika nie ze spota ale ta sama maszyna pl.youtube.com/watch?v=aYo06TJnC6A http://pl.youtube.com/watch?v=aYo06TJnC6A
  8. ja pewnie przyjade komarem :]
  9. logi ponownie zrobione w glownym temacie prosze o analize
  10. tez widzialem to pod plazą raz przód beznadziejny
  11. calkiem niezle wyglada obnizenie mozliwe ze bedzie :] i dokladki w kolor
  12. logi dynamiczne jak bedzie trzeba zrobie statyczne logi dynamiczne http://virus01.fotosik.pl/albumy/443182.html logi od 1-10 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5665902c187d69e2.html log 11
  13. szkoda ze tego nie widzialem :kox:
  14. spoko bylo nastepny spot za 3 tygodnie :] Dajcie fotki :]
  15. mysle ze bede na 99% i oby jak najwiecej :a4fan: :a4fan:
  16. żałuje ze nie moglem przyjechac bo niestety nie ma mnie jeszcze w Polsce ale jak bedzie napsepny spot bede na pewno oczywscie jak bedzie w niedziele
  17. moze byc jak tv odpale w aucie to mozna bedzie ogladac :]
  18. Kubica 1 MIEJSCE !! :kox: :kox: Ja pewnie bede na 14
  19. mi to nie przeszkadza moze byc i 15 :] tylko zeby zawsze w niedziele bo w tedy mam wolne :th:
  20. ja mam tv tylko jeszcze nie wiem czy dziala bo dopiero w niedziele w auto zamontuje to sie zobaczy :]
  21. zobaczymy jak ten spocik sie uda :] oby jak najwiecej :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:
  22. nie no na narty to raczej za rok :] wracam z anglii postaram sie wpasc na spota bo szykuje sie calkiem niezly
  23. chyba cos ich malo ale co za duzo to nie zdrowo
  24. Poprostu nic dodac nic ujac, troche ja dopiescisz i bedzie bajka :]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.