Treść opublikowana przez virus
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przyjedzcie do mnie na spota zrobimy fajnym miejscu :] moze jakie r8 przyjedzie bo gdzies sasiad ma bo jezdzi co chwile :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mogl bym kupic takie ale nie wpakuje 2 kompletow do auta :/ a mysle nad 19 dla siebie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak tylko przyjade do polski to sie pokaże za 4 miesiace :]nie chce ktos moich felg kupic?? z oponami w stanie idealnym bo ja bym zamienil na 19"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja wiem czy rzadki teraz jestem w anglii tu większość jezdzi na 18" 19 20" wiele widze a4 b6 na 19" jak dla mnie to giganty nie są w sumie sam mam tylko 18 ale ujdzie :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
śmiało można pomykać na 19" :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja bym przyjechal chetnie progi juz pomalowane w mojej maszynce i spoiler z S4 jeszcze tyko poskrecac ale pewnie mnie nie bedzie bo jest zakonczenie sezonu motocyklowego w malej jak bedzie pogoda to jade :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
macie tu filmika nie ze spota ale ta sama maszyna pl.youtube.com/watch?v=aYo06TJnC6A http://pl.youtube.com/watch?v=aYo06TJnC6A
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja pewnie przyjade komarem :]
-
[B6 BKE] Proszę o analizę logów
logi ponownie zrobione w glownym temacie prosze o analize
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tez widzialem to pod plazą raz przód beznadziejny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
calkiem niezle wyglada obnizenie mozliwe ze bedzie :] i dokladki w kolor
-
[B6 BKE] Proszę o analizę logów
logi dynamiczne jak bedzie trzeba zrobie statyczne logi dynamiczne http://virus01.fotosik.pl/albumy/443182.html logi od 1-10 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5665902c187d69e2.html log 11
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szkoda ze tego nie widzialem :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spoko bylo nastepny spot za 3 tygodnie :] Dajcie fotki :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pogoda kiepska :(
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mysle ze bede na 99% i oby jak najwiecej :a4fan: :a4fan:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
żałuje ze nie moglem przyjechac bo niestety nie ma mnie jeszcze w Polsce ale jak bedzie napsepny spot bede na pewno oczywscie jak bedzie w niedziele
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
moze byc jak tv odpale w aucie to mozna bedzie ogladac :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kubica 1 MIEJSCE !! :kox: :kox: Ja pewnie bede na 14
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mi to nie przeszkadza moze byc i 15 :] tylko zeby zawsze w niedziele bo w tedy mam wolne :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja mam tv tylko jeszcze nie wiem czy dziala bo dopiero w niedziele w auto zamontuje to sie zobaczy :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zobaczymy jak ten spocik sie uda :] oby jak najwiecej :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie no na narty to raczej za rok :] wracam z anglii postaram sie wpasc na spota bo szykuje sie calkiem niezly
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba cos ich malo ale co za duzo to nie zdrowo
-
[B6 AVB] Nowa niunia na 3miejskie spotowanie :) + kilka pytań
Poprostu nic dodac nic ujac, troche ja dopiescisz i bedzie bajka :]