Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. no to chyba sobie poradzi z pompkami bo jak wiadomo wcześniej były BD a ja tylko wymieniłem na BQ i nic więcej nie robiłem
  2. Proszę o analizę logów Turbo BRD - FMIC - Pompki BQ - Bez Kata Po wymianie PD i ustawieniu konta synchronizacji przed wizytą u Rogala chce mieć pewność że już wszystko ok i nie jechać na darmo 300km w jedna stronę :gwizdanie: Normalne Log (0 - 001) Log (1 - 003) Log (2 - 008) Log (3 - 011) Log (4 - 010) Log (5 - 004) Log (0 - 018) Log (1 - 007) Log (2 - 013) Log (3 - 023) Dynamiczne Grupa 011 jest zrobiona na 3 i na 4 biegu Log (0 - 001) Log (1 - 004) Log (2 - 010) Log (3 - 008) Log (4 - 003) Log (5 - 011,011) BS Log (0 - 003) Log (1 - 011)
  3. Proszę o analizę logów silnik po nagrzaniu nie pracuje równo prawdopodobnie pompka na 4 cylindrze do wymiany. Co dziwne ze na zimnym silniku jest wszystko ok pracuje wmiarę równo i w logu 013 wartosci sa w granicach 0.5 na wszystkich pompkach. Na razie zrobiłem normalne i BS jeśli trzeba będzie dynamiczne to zrobię i jeszcze podczas długiej pracy na biegu jałowym wyskoczył błąd i auto zaczyna kopcić na siwo bardzo intensywnie jak star :gwizdanie: podczas jazdy niby nie kopci 000772 Cylinder 4: Misfire Detected P0304-000---Intermittent Normalne Log (1 - 001) Log (2 - 003) Log (3 - 004) Log (4 - 007) Log (5 - 013) Log (6 - 018) Log (7 - 023) BS Log (0 - 011) Log (1 - 003) Logi PD na zimnym silniku Log (0 - 013) Log (1 - 023)
  4. a nie mozna bylo powiedziec ? tez bym sie zabral i we Trzech mozna bylo pojechac w jeden dzien, raźniej zawsze No było by fajnie ale pewnie trzeba by jeszcze było poczekać z 2 miesiące żeby nas we 3 wcisnął na raz
  5. ok to się nie pali bardzo bo pewnie jak będę coś robił to po wizycie u Witka :gwizdanie:
  6. mandat albo laweta bo auto może być nie sprawne technicznie :gwizdanie:
  7. to już nie lepiej odżałować kilka $$ i wstawić BRD
  8. 12.10 też jade A co do przeglądu to ja jeździłem swoim bez ponad 8 miesięcy :gwizdanie:
  9. możesz jeździć nic się nie stanie ale wszystko będzie ok jak zrobisz program bo turbo będzie rozregulowane
  10. po regeneracji nie kupuj albo nową albo jakąś sprawdzoną używkę
  11. W BKE raczej DPF'a nie ma tylko kat, jeśli do tej puszki nie ma nic podłączone tzn 2 sondy to jest to zwykły kat i można śmiało ciąć Jak wytniesz kata to będzie trochę głośniej w środku i będzie czuć spaliny na polu :gwizdanie:
  12. Wiem o którą rurkę chodzi jeszcze się pobawię może da się coś zrobić. Ale wydaje mi się ze po programie powinno być ok U mnie wstaje na 1 biegu to od 2800obr a na 2 już coś 2300obr a na 3 2200obr
  13. no u mnie tak samo dynamika spadła i lepiej się jeździło na starym turbo, a co do EGR to u mnie się nie da zaślepić bo ja mam elektroniczny ponoć da się programowo wyłączyć
  14. Też kupiłem nową od tego gościa co Rpalka i też mi późno wstaje ale ja jeszcze nie mam programu dopiero czekam na zmianę map
  15. na liczniku koło zegara z czasem na tej fotce po prawej stronie taki jak by wiatraczek to co to jest? bo ja tego nie mam
  16. ja mam taka To jak u ciebie śmiga to u mnie też będzie
  17. po zamontowaniu sprawdzę wszystko ładowania itp z jednej strony większy aku będzie miał plus bo na postoju nie padnie tak szybko jak odpalę cały sprzęt :gwizdanie:
  18. generalnie co byłem się pytać sprzedających to mówili że jeśli masz dużo sprzętu to weź sobie większy mam nadzieje że centra 80Ah wystarczy i nie padnie po 2 latach :gwizdanie:
  19. Zamówiłem centre plus 80Ah powinien wystarczyć
  20. aku 74ah był nie doładowany przez kiepską masę i przez to padł
  21. Da się oglądać podczas jazdy ? czy obraz zanika ?
  22. No niby tak tylko u mnie jest nieco sprzętu Wzmacniacz do suba ma 400w rms, RNS-e + Alpine 9855r, grzane fotele pełny pakiet światło itp więc to trochę prądu ciągnie. Akumulator 74Ah wytrzymał ponad 2 lata i padł wcześniej miałem wzmacniacz 1000w RMS i światła dość mocno przygasały i teraz się zastanawiam czy taki aku 80Ah wystarczy[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 18:50_________________________________________________chyba że coś takiego http://allegro.pl/bosch-85ah-sklepy-w-bielsko-katowice-zabrze-i1236294484.html
  23. moc będzie większa jak wrócę od Witka A co do pojemności to miałem Varte 74 Ah i padła mi po ponad 2 latach ale wiem co było przyczyną. A teraz mogę kupić 95Ah centre za 370zł więc skoro u ojca jest 95Ah oryginalnie moll i alternator 140a i daje rade z naładowaniem to wydaje mi się że u mnie też powinno chyba że się mylę??
  24. Czeka mnie wymiana akumulatora i mogę kupić centre w dobrej cenie 95AH 800A i czy alternator 140A naładuje w pełni takiego byczka?. U ojca w b7 2.0 TDI jest moll 95Ah i też alternator 140A
  25. virus odpowiedział(a) na Zygal temat w Audi A4 B6/B7
    no wydaje mi się ze to pewnie pech bo też widziałem w BKE ponad 300tys i silniczek chodzi super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.