Treść opublikowana przez virus
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Może taki mod na spotach będziemy oglądać filmy na przekątnej 150" mam w domu już kilka lat i rewelacja
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to nie ciekawie ja ostatnio kupowałem 2 nowe 650pln sztuka dobrej opony
-
Siłownia
Czyli robisz normalnie bo jak napisałeś robie 25 serii to każdy myśli że robisz np klatkę płaską 25serii i tak dalej Co do tego że nie jesteś zmęczony po treningu to zrób to wszystko tylko dokładniej i powoli i wtedy zobaczysz czy nie będzie zakwasów na 2 dzien
-
Siłownia
To czyli robisz np 25seri po np 12 powtórzeń ? jeśli tak to nie mówię że to nie możliwe bo jak najbardziej jest ale to tylko przepalanie mięśni
-
[B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
Miałem taki przypadek w b7 że jak dłużej postał na jałowym to parametry się zmieniały na gorsze, bardziej budą telepało i zaczynał kopcić na siwo. Podczas jazdy było ok nic nie telepało tylko na jałowym tak jak u ciebie :gwizdanie:
-
Siłownia
Mi kiedyś też nie szło żebym nie wiem co zjadł, a teraz to trzeba uważać, bo w pasie szybciej idzie niż w mięśnie
-
[B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
Zrób jeszcze tak odpal auto nagrzej do 90 stopni i zostaw niech pochodzi na jałowym biegu z 20 min i po tym czasie zapnij vaga i zrób logi kanału 013, 018, 023 i prześlij Nie dodawaj gazu żeby przez ten czas 20min chodził na tych samych obrotach.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja śmigam na letnich i czekam do końca bo może jeszcze śnieg stopnieje :gwizdanie:
-
Siłownia
dokładnie w pasie będzie przybywać ostro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oprocz pracy (o wczoraj ) prowadze swoja dzialalnosc jeszcze ................ haracze, rozboje, okupy itd. :polew: :laghing2:
-
Siłownia
staż miałem już spory 3 razy w tygodniu to dla początkujących i średnio zaawansowanych w sam raz, ale dla mnie 5 było idealnie. Każdą partie mięśni można przećwiczyć bardzo dokładnie.
-
Siłownia
przestałem bo czasu brak 12h w pracy i 1.5h siłowni dziennie to było za dużo :gwizdanie:
-
Siłownia
Dieta + suplementy + dobry trening zapodaj jakieś białko, kreatyne, wegle itp. Nie kupuj żadnych mixów wszystko w jednym np mas xxl tylko wszystko osobno.
-
Siłownia
To i ja wstawię jakąś fotkę z okresu jak się chodziło na siłownie rekord na klatkę 145kg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
za***isty ten mod trzeba będzie pomyśleć i u mnie :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Straciłeś czy sam odszedłeś :gwizdanie:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zobaczcie końcówkę ДТП. Грузовик вылетел на встречку. Жесть ДТП. Фуру занесло! Жесть! ДТП: Грузовик упал на легковушку. Жесть! Ruekie mają potencjał- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja mieszkam 30km od Rzeszowa jak chcesz to na spocie albo jak przyjedziesz to mogę ci zapiąć Vaga i zobaczyć co tam się dzieje- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba będzie zrobić logi dynamiczne i zobaczyć co mu dolega- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
nie widziales mojego telefonu pewnie pod podloga jest hehehe dobre, jak zakładałem podłogę to nie pamiętam żeby był tam telefon no ale wszystko możliwe. Sprawdź jeszcze tam gdzie zakładaliśmy syrene- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Auto przybiera konkretnie na wadze przez mody, dobrze że jest pakiet MOC- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jak dotąd wszystko działa Co do modów to myślę co by tu jeszcze dłubnąć, na lato będzie pewnie zawias i zderzaki i pewnie nie tylko- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to nie wada przynajmniej będzie pretekst to SWAPA- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tylko żeby u mnie było 10l to musiał bym jechać cały czas 170-210km/h - [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm