Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    problem z ogrzewaniem jest już rozwiązany wystarczy zastosować przekaźnik, a co do paleni z b6 to nie ma znaczenia czy to jest z 2001r czy 2004r http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173814.0
  2. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pasował będzie
  3. na fotkach jest pewnie więcej jak 100mm, ale chyba 100mm będzie ok Zawias już kupiony -30:gwizdanie: dał bym więcej, ale jak ty osłony urywasz co chwile to lepiej nie przesadzać
  4. Mam małe porównanie ori wydechu S4 80mm z takim którym chciał bym zrobić, ale może być ciut mniejszy jak na foto wydech ori wydech mod wydaje mi się ze jest minimum 100mm Przodu jeszcze nie wybrałem albo chrom albo black
  5. Kolor taki jak mój zresztą ogólnie auto ładne tylko lampy
  6. Przełącznik? dostałem w prezencie na mikołaja :gwizdanie: od kolegi z forum :gwizdanie:
  7. Jak dopadne słonecznik to wrzucę w ori miejsce jak by przełącznik był w kolorze panela to wygląda ok :gwizdanie:
  8. Tak to jest ori numeru nie spisałem musiał bym wyciągnąć i zobaczyć
  9. będzie dobrze jak będzie odpowiedni kolor przełącznika na żywo wygląda ok lepiej jak na foto
  10. Ciekawie to gość zrobił [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:05_________________________________________________Nowy mod System Homelink – nadajnik sygnału otwierania bramy/garażu zrobiony bez sterownika który jest dość drogi
  11. jak miałbym quattro tooo... dał.. bym... czad... ale nie mam
  12. Przekaźnik jest zamontowany zaraz za Klimatronikiem a czy się grzeje to Grześiek coś może powie, ale nie powinien. Bo dopiero wczoraj ten mod został zrobiony :gwizdanie:
  13. Teraz jak już sprawa rozwiązana z klimatronikiem b7 , to nie będzie problemu ze znalezieniem klimatronika z funkcją Auto jakości powietrza
  14. Tak do koło dymarki, ja mieszkam 10km dalej mnie nie zalewa Dymarki też nie zalewa tylko Dąbrówki tak zawsze zamknięta droga bo zalane jak powodzie są przez to nie dojechałeś
  15. Fotkę robiłem na drodze krajowej między łańcutem a leżajskiem :gwizdanie:
  16. Jest takie w klubie Olimp, można wynająć pokój na godzinkę lub dwie to zależy jak stoisz z kasą :polew:
  17. no właśnie trzeba coś wybrać żeby nie były przesadzone ani za małe :gwizdanie: najlepiej jak bym miał 2 rodzaje, pewnie pierwsze kupie 90mm może będą dobre
  18. na tych fotkach końcówki są trochę za nisko, może jak były by wyżej to wyglądało by to lepiej. Nie wiadomo jak 100mm będzie wyglądać
  19. jeszcze nie wiadomo może będą większe :gwizdanie:
  20. myślę nad ulter ścięte 90mm, ale wydaje mi się ze zderzak S4 ma większe otwory na foto są właśnie 90mm ulter http://img8.imageshack.us/f/50509970.jpg/ http://img707.imageshack.us/f/1000692d.jpg/ http://img215.imageshack.us/i/1000693l.jpg/
  21. Filmik dobry :polew: :buahaha:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.