Treść opublikowana przez virus
-
B6 DIVISION
problem z ogrzewaniem jest już rozwiązany wystarczy zastosować przekaźnik, a co do paleni z b6 to nie ma znaczenia czy to jest z 2001r czy 2004r http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173814.0
- B6 DIVISION
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
na fotkach jest pewnie więcej jak 100mm, ale chyba 100mm będzie ok Zawias już kupiony -30:gwizdanie: dał bym więcej, ale jak ty osłony urywasz co chwile to lepiej nie przesadzać
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Mam małe porównanie ori wydechu S4 80mm z takim którym chciał bym zrobić, ale może być ciut mniejszy jak na foto wydech ori wydech mod wydaje mi się ze jest minimum 100mm Przodu jeszcze nie wybrałem albo chrom albo black
-
[B6 AVJ] niebieski obdarciuch poobklejany spojlerami by Puniek
za 1500zł wam opchnie
-
[B6 AVJ] niebieski obdarciuch poobklejany spojlerami by Puniek
Kolor taki jak mój zresztą ogólnie auto ładne tylko lampy
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Przełącznik? dostałem w prezencie na mikołaja :gwizdanie: od kolegi z forum :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jak dopadne słonecznik to wrzucę w ori miejsce jak by przełącznik był w kolorze panela to wygląda ok :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Tak to jest ori numeru nie spisałem musiał bym wyciągnąć i zobaczyć
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
będzie dobrze jak będzie odpowiedni kolor przełącznika na żywo wygląda ok lepiej jak na foto
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
normalne spalanie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Ciekawie to gość zrobił [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:05_________________________________________________Nowy mod System Homelink – nadajnik sygnału otwierania bramy/garażu zrobiony bez sterownika który jest dość drogi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak miałbym quattro tooo... dał.. bym... czad... ale nie mam
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Przekaźnik jest zamontowany zaraz za Klimatronikiem a czy się grzeje to Grześiek coś może powie, ale nie powinien. Bo dopiero wczoraj ten mod został zrobiony :gwizdanie:
-
Montaż i działanie czujnika jakości powietrza klimatronic
Teraz jak już sprawa rozwiązana z klimatronikiem b7 , to nie będzie problemu ze znalezieniem klimatronika z funkcją Auto jakości powietrza
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak do koło dymarki, ja mieszkam 10km dalej mnie nie zalewa Dymarki też nie zalewa tylko Dąbrówki tak zawsze zamknięta droga bo zalane jak powodzie są przez to nie dojechałeś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fotkę robiłem na drodze krajowej między łańcutem a leżajskiem :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
nie bo to jest z b7
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jest takie w klubie Olimp, można wynająć pokój na godzinkę lub dwie to zależy jak stoisz z kasą :polew:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no właśnie trzeba coś wybrać żeby nie były przesadzone ani za małe :gwizdanie: najlepiej jak bym miał 2 rodzaje, pewnie pierwsze kupie 90mm może będą dobre- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
na tych fotkach końcówki są trochę za nisko, może jak były by wyżej to wyglądało by to lepiej. Nie wiadomo jak 100mm będzie wyglądać- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
jeszcze nie wiadomo może będą większe :gwizdanie:- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
myślę nad ulter ścięte 90mm, ale wydaje mi się ze zderzak S4 ma większe otwory na foto są właśnie 90mm ulter http://img8.imageshack.us/f/50509970.jpg/ http://img707.imageshack.us/f/1000692d.jpg/ http://img215.imageshack.us/i/1000693l.jpg/- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Filmik dobry :polew: :buahaha: - [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]