Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Rób program śmiało, nie martw się o sprzęgło. Chłopaki z forum na fabrycznych sprzęgłach mają konkretne liczby Nm i nic się nie dzieje
  2. Jak dasz do anodowania to powinno być ok nie będzie strat, i możesz sobie zrobić kolorek jaki będziesz chciał
  3. Kolor masz ciekawy chyba jedyny na forum, zrób ładne fotki i dobry opis co jest aktualnie a co w planach :gwizdanie:
  4. Body kit S4 jest drogi, co do dokładek to można kupić przednia s-line do ori zderzaka ale trzeba go po przerobić, tylna pasuje p&p
  5. Zgasił normalnie tylko powoli puszczał sprzęgło, kiedyś gasiłem tak paska
  6. Na forum jest kilka furek s-line popatrz po tematach a s4 w sieci jest pełno fotek Co do modelu felg to kup takie które będą się tobie podobać nie patrz na innych RS4 i RS6 są czy wybierzesz te czy te to będzie fajnie tu masz przykład s4 dla mnie wygląda
  7. Po pierwsze felgi 18"-19" i zawias -30, progi s4, zderzak przedni s-line + tylny lub zderzaki s4, lotka na klapę s4, podwójny wydech. Z silnikiem to jak wiadome nic nie wymodzisz ale za to możesz coś dłubnąć w środku np fotele, RNS-e. Lista modów jest długa co można zrobić
  8. Wystarczyło wrzucić na 5 bieg i zadusić maszynę a oni ją zakatowali :gwizdanie:
  9. fotograf spisał się fajnie wyszła na fotkach :gwizdanie:
  10. wybór może i jest/ obsługa fatalna.... ceny kosmos Ja tam kask kupiłem swego czasu taniej niż na allegro
  11. ja bym wolał kupić tą za 500 bo jak kupisz nawet za 250zł to potem ci lakier posiada i z bliska średnio to będzie wyglądać ale jak chcesz to coś poszukamy fajnie było jak miałęm 9kg więcej a na fotce to jest teraz średnio :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:29_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1323211054.html http://allegro.pl/audi-a4-tuning-spoiler-i1318796648.html co myślicie o tym http://allegro.pl/audi-a4-8e-00-04-spoiler-blenda-szyby-tylnej-fk-i1354093213.html
  12. nawet maja wybór, ja tam kupiłem nolana chyba miała w gaciach Rosjanie to szajbusy http://www.smog.pl/wideo/40834/sniezne_bungee_w_rosji_niebezpieczne/
  13. jest na obwodnicy koło salonu audi, skręcasz w tą samą drogę co do vw/audi i jedziesz prosto
  14. to co z niego zostało? może odkupie
  15. jeszcze nie załatwiłem szukam
  16. no to spoko że sprawa wyjaśniona czyli mogę zderzak kupować
  17. poradzisz sobie spokojnie, jak będziesz ustawiał to przesuń minimalnie i sprawdź
  18. Czy ktoś montował zderzak przedni S4 ze standardową belką bo ponoć s4 jest inna Przeczytałem cały temat ale nic nie znalazłem, Flyer mówi ze na 99% powinna pasować, jak to jest z tą belką trzeba coś przerabiać
  19. dokładnie pompa wody jest oryginalna :?:
  20. pisałeś że dymi na biało a z tego co mi wiadomo przez dwumas nie dymi
  21. na fotkach nie widzę wiązki z webasta do kabiny, a tak to wygląda na to że masz wszystko wiązkę wyrezasz do przełącznika menu i powinno być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.