Treść opublikowana przez virus
-
[ALL B7] Tuning a sprzęgło w A4 2.0 TDI 170 KM
Rób program śmiało, nie martw się o sprzęgło. Chłopaki z forum na fabrycznych sprzęgłach mają konkretne liczby Nm i nic się nie dzieje
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
Jak dasz do anodowania to powinno być ok nie będzie strat, i możesz sobie zrobić kolorek jaki będziesz chciał
-
[B6 AWX] Avocadogrün-Perleffekt A4 B6
Kolor masz ciekawy chyba jedyny na forum, zrób ładne fotki i dobry opis co jest aktualnie a co w planach :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
Body kit S4 jest drogi, co do dokładek to można kupić przednia s-line do ori zderzaka ale trzeba go po przerobić, tylna pasuje p&p
-
[ALL] Choroba szalonych Diesli.
Zgasił normalnie tylko powoli puszczał sprzęgło, kiedyś gasiłem tak paska
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
Na forum jest kilka furek s-line popatrz po tematach a s4 w sieci jest pełno fotek Co do modelu felg to kup takie które będą się tobie podobać nie patrz na innych RS4 i RS6 są czy wybierzesz te czy te to będzie fajnie tu masz przykład s4 dla mnie wygląda
-
[B6 ALT] Ełcka Audi _ToMi_ - Prośba o pomysły stylistyczne...
Po pierwsze felgi 18"-19" i zawias -30, progi s4, zderzak przedni s-line + tylny lub zderzaki s4, lotka na klapę s4, podwójny wydech. Z silnikiem to jak wiadome nic nie wymodzisz ale za to możesz coś dłubnąć w środku np fotele, RNS-e. Lista modów jest długa co można zrobić
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
na żywo wygląda fajnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wystarczyło wrzucić na 5 bieg i zadusić maszynę a oni ją zakatowali :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
fotograf spisał się fajnie wyszła na fotkach :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wybór może i jest/ obsługa fatalna.... ceny kosmos Ja tam kask kupiłem swego czasu taniej niż na allegro
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ja bym wolał kupić tą za 500 bo jak kupisz nawet za 250zł to potem ci lakier posiada i z bliska średnio to będzie wyglądać ale jak chcesz to coś poszukamy fajnie było jak miałęm 9kg więcej a na fotce to jest teraz średnio :gwizdanie: [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:29_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-spoiler-tuning-i1323211054.html http://allegro.pl/audi-a4-tuning-spoiler-i1318796648.html co myślicie o tym http://allegro.pl/audi-a4-8e-00-04-spoiler-blenda-szyby-tylnej-fk-i1354093213.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nawet maja wybór, ja tam kupiłem nolana chyba miała w gaciach Rosjanie to szajbusy http://www.smog.pl/wideo/40834/sniezne_bungee_w_rosji_niebezpieczne/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jest na obwodnicy koło salonu audi, skręcasz w tą samą drogę co do vw/audi i jedziesz prosto
-
[B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
bipy nie ciekawe
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Wszystko o Pakietach S LINE S4
to co z niego zostało? może odkupie- Wszystko o Pakietach S LINE S4
jeszcze nie załatwiłem szukam- Wszystko o Pakietach S LINE S4
no to spoko że sprawa wyjaśniona czyli mogę zderzak kupować- [B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
poradzisz sobie spokojnie, jak będziesz ustawiał to przesuń minimalnie i sprawdź- Wszystko o Pakietach S LINE S4
Czy ktoś montował zderzak przedni S4 ze standardową belką bo ponoć s4 jest inna Przeczytałem cały temat ale nic nie znalazłem, Flyer mówi ze na 99% powinna pasować, jak to jest z tą belką trzeba coś przerabiać- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
dokładnie pompa wody jest oryginalna :?:- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
BKE tyle pali- [B5 AJM] Lekkie wibracje na jałowym - NOWE logi do oceny.
pisałeś że dymi na biało a z tego co mi wiadomo przez dwumas nie dymi- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
na fotkach nie widzę wiązki z webasta do kabiny, a tak to wygląda na to że masz wszystko wiązkę wyrezasz do przełącznika menu i powinno być - Wszystko o Pakietach S LINE S4