Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Mamy możliwość montażu RNS-E i było by dużo taniej jak 1700pln razem z pl menu oczywiście
  2. Fajna furka, masz tunel 2 din RNS-E aż się prosi o montaż Jakieś grubsze plany? może body s-line :gwizdanie:
  3. Jak patrzysz na spalanie to kup sobie BKE pali 5-5.5l przy normalnej jeździe no i zawsze można zmodować na 190hp - 200hp Ale co quattro to quattro
  4. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do Q jest inny zawias szukaj pod Q
  5. hehe mówię komplet dvd nie mozesz sterować z poziomu navi
  6. za 500 komplet biorę dziś
  7. Ja mam granatowe B7 i nie jest źle będzie podobnie jak na czarnym czyli [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 21:43_________________________________________________tu masz temat z takim kolorem jak twoja fele i spoilerek a jak dodasz jeszcze pakiet s-line to już całkiem :kox: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7251.0;highlight=granatowy
  8. no tak mi się wydaje A więc tak -Przód 500zł pod warunkiem że kupisz dokładkę i wyrezasz zderzak górny bo cały to około 1100zł -tył 800zł -listwy na drzwi s-line 600zł, s4 900zł + malowanie 300zł element,4 listwy można by liczyć jako jeden element
  9. całego s-line? chyba nie bardzo
  10. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak to tego się wsiada drzwi na pilota ma :?: :?: :buhaha:
  11. Kostki kupisz tanio w serwisie za kilka zł tylko piny są drogie
  12. ten tył co dałeś jest z b7 nie będzie pasował ten spoiler do przodu może być tylko trzeba zderzak przerobić bo góra s-line jest trochę inna tu masz co i jak http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper
  13. co do chromu to zależy tylko od ciebie na ciemnym kolorze dobrze wygląda chrom i czerń, zobacz sobie inne forumowe furki. A co do zderzaka tylnego zrobić tak jak jest w ori w s4 jest to matowy czarny
  14. Kolor czarny felg na srebrnym samochodzie będzie
  15. To zależy od stylu którym jechałeś jak dawałeś w kość to trzeba odczekać dłużej, jeśli normalna jazda to chwilkę niech sobie pochodzi przed zgaszeniem. :gwizdanie: Tyczy się to każdego TDI bo tu chodzi o chłodzenie turbinki
  16. Mam już prawie wszystko listwy mają przyjść w tym tygodniu, zderzaka przedniego jeszcze nie kupiłem ale mam na oku. Co do kosztów to zderzak tylny s4 do sedana kosztuje sporo ale w tym przypadku nie chodzi o cenę tylko o to że po prostu raczej nie kupisz używki. Ale w twoim przypadku body S-line można kupić widziałem komplet zderzaki z progami za ponad 2tys
  17. Dla mnie to słabo to wygląda u siebie czegoś takiego bym nie zrobił ale jak tobie się podoba to bo jak wiadome o gustach się nie dyskutuje
  18. mi jeszcze brakuje kilka części i zakładam cały body kit z S4
  19. była pod wrażeniem że daliśmy rade to podłączyć i że grzeje, czy ogólnie że grzeje :?: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:05_________________________________________________wiesz chyba co będziemy modzić niedługo
  20. tu masz przykłady ori http://allegro.pl/tylny-zderzak-audi-a4-a-4-b6-sedan-sline-s-line-03-i1331718114.html http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-s-line-01-04-i1352895468.html http://allegro.pl/spoiler-pod-zderzak-przod-audi-a4-s-line-2001-04r-i1342579205.html
  21. Bieg da się wbić ale trzeba użyć dużo większej siły Jak wiadome o turbinkę trzeba dbać żeby uniknąć tego rodzaju zdarzeń, który grozi każdemu turbodoładowanemu W dolocie to każdy silnik turbo doładowany ma olej, jest to normalna sprawa nawet w nowych turbinach
  22. tylko że kiera nie może mieć więcej jak 20 stopni bo ogrzewanie się nie włączy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.