Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na pewno jakieś skoksowane ale raczej to 1.9
  2. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Piszecie że się nie da jechać 260 licznikowe 1.9 TDi ciekawe czy ma standardową skrzynie biegów Audi A4 TDI 130cv @ 260km/h
  3. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dałem mniej za RNS-E
  4. W Win mobile używa się programu no data a w androidzie wystarczy tylko wyłączyć połączenie internetowe przez sieć komórkową
  5. Przy takim wyświetlaczu to możliwe że wytrzyma tyle ja jak tylko dzwonie, pisze sms i nie korzystam z wi-fi to HD2 wytrzyma do 4 dni na gotowanym romie na stocku trzyma 3 dni
  6. Większość tego tematu to rozważania na temat tego, że Android dobrze działa na HD2, że trzeba sporo czasu poświęcić na konfigurację WM żeby działał b. szybko. A jeszcze takie pytanie: można ustawić te telefony tak żeby nie łączyły się w ogóle z internetem chyba że tego wyraźnie chce użytkownik? Jasne że można wyłączyć dostęp do internetu i np zostawić tylko po wi-fi. A co do porównania między Desire a Hd2 to ja na razie zostaje przy hd2 ze względu że ma przekątną 4.3" a pamięci ma tyle samo co Desire po wgraniu odpowiedniego radia. Aktualnie testuje Androida na na Hd2 i działa całkiem przyjemnie. A co do konfiguracji Win Mobile że trzeba poświęcić wiele czasu żeby działał jak trzeba to bzdura. Mam porównanie po między tymi telefonami bo miałem chwile Desire, moim zdaniem można porównywać Hd2 do Desire HD bo ma podobne parametry, oczywiście Desire HD jest lepszy. Nie mowie tutaj o nagrywaniu 720p ( chodź na HD2 też już ponoć działa nagrywanie w tej rozdzielczości na androidzie)
  7. hehe to oni ci zrobią tak ze przeleją ci kasę na konto i nic nie będziesz miał do gadania. Dzwoń do ubezpieczyciela i niech wysyła na maila wycenę szkody i jak będzie mało to pisz od radu odwołanie dadzą na pewno więcej. Oni się teraz tak wycwanili że płacą marne grosze, ja bym tak łatwo się nie dał. A kasę to pewnie już dawno powinieneś dostać tylko specjalnie przeciągają żeby jak najpóźniej wypłacić ja też tak miałem
  8. ja miałem kilka samsungów i wykonanie htc jest jednak lepsze i nie tylko od samsunga a od nokii też, np modelu e52 czy e51 czy innych a jak wiadomo są to wytrzymałe telefony
  9. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    4cm szerokie :?: bo mi chodzi o szerokość a nie jakie są długie
  10. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    krem dla kobiet w ciąży na rozstępy pomoże. Ja nie stosowałem nic i teraz mam cały bicepsy posiekane a na klatce kolo ramion takie prawie po 1cm
  11. ten pierwszy kombajn może być ciekawy, tylko nie wiadomo jak z jakością wykonania i dźwięku
  12. virus odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Radyjko fajne trochę nie komponuję się konsoli centralnej ale ujdzie najważniejsze że tobie się podoba
  13. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zapytaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171274.0;topicseen
  14. wszystkie nowe HTC mają ekrany pojemnościowe i dotyk jest super przetestuj sam będziesz zaskoczony
  15. Hd2 jest szybki i to bardzo a net działa prawie jak na laptopie, dotyk jest bardzo czuły reaguje na najmniejsze muśnięcie . Z baterią jest tak że jeśli korzystasz cały czas z WI-FI to ponad dzień ale jeśli sporadycznie to 3dni spokojnie wytrzyma. Co do obudowy to e52 nokia wytrzymała mi 6 miesięcy i klawiatura się wytarła na rogach tak samo wyświetlacz się porysował, a HD2 mam już 15miesięcy i jest jak nowy na wyświetlaczu nie ma ani jednej ryski i obudowa w idealnym stanie. Wykonanie tego telefonu jest na 6 z + jeszcze nie miałem takiego odpornego na ścieranie telefonu Jak chcesz porównać dotyk do taniego samsunga to nie da się porównać, bo w samsungu trzeba używać młotka a w HD2 reaguje po minimalnym muśnięciu. Jedz do jakiegoś sklepu i zobacz sobie jak działa dotyk to będziesz zaskoczony jak bardzo czuły ma HD2
  16. ja mam hd2 i jest ok ale teraz to pewnie bym zmienił na Desire HD na androidzie. Mam też 2 telefon HTC hero na androidzie i chodzi to bardzo ładnie, ale HD2 jest szybszy i to dużo
  17. za nową RNS-E to zapłacisz straszne pieniądze a jeśli nie masz radia 2 din to sam klimatronik nowy to koszt chyba 2500zł. Więc się zastanów czy chcesz robić na pewno na nowych częściach
  18. собака Бэ бэ бэээ :polew:
  19. virus odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: собака Бэ бэ бэээ
  20. Chciałem żeby już było wszystko, można niby kupić taniej zderzak goły i dokupić osprzęt, ale jeden spryskiwacz kosztuje na allegro 150-200zł więc raczej nie ma sensu kombinować [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:55_________________________________________________grill już na samochodzie w następnym tygodniu będą zderzaki
  21. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Też kiedyś tak miałem a teraz pewnie 120kg raz nie dam rady
  22. a co zrobiłeś ze starą PS3 :?:
  23. Najlepiej to przetestować samemu w salonie ciekawe czy ktoś powie że HTC Desire czy HD2 to muł bo jak te telefony są zmulone to jaki telefon wymiata?
  24. to chyba nie miałeś HTC z Androidem np desire lub desire HD choć i Hero jest fajny bo jak sam napisałeś miałęś jakiś LG. Moim zdaniem żadna nokia czy samsung nie ma porównania do najnowszych produktów HTC dotyk mają bardziej czuły od produktów apple takie jest moje zdanie. Rozmawiamy oczywiście o smart fonach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.