Treść opublikowana przez virus
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
225/40/18
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
S4 czy S-line ? ile dałeś za listwy i zderzak :?: :?:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Z takim małym to bym nie podchodził nawet ja mam coś takiego
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
łatwo się nie poddamy jak nie pójdzie użyjemy ciężkiego sprzętu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Między 17" a 18" w b6 nie ma dużej różnicy w komforcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Lepiej zainwestuj w 18" bo 17" to za małe do b6
-
B6 DIVISION
widzę że towar szybko schodzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niom ciepluto chyba nie jest ale myśle że było warto hi Następnym razem jak będzie zimno to do baru na grzańca
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba było szybko uciekać bo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto dziś będzie na spocie?
-
B6 DIVISION
To kiepska wodeczke popijaliscie No właśnie bo my też wczoraj coś i była dobra wodeczka bo jeszcze mnie trzyma :polew:
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
EGRru nie zaślepiasz tylko wywalasz i wstawiasz flansza
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
u mnie działa fotka . Daje to że nie ma przewężenia w dolocie i z turbinki idzie pełne doładowanie
-
[B6 AKE] Audi A4 B6 [AKE] 2002r. Oj tym się jeździ :D
ja moge go przygarnąć ile za niego? jak by co to jestem 1
-
B6 DIVISION
no z EGR to raczej nie może być bo chyba go w tamtym miejscu nie ma tylko po 2 stronie :gwizdanie: Pierwsze weź zobacz czy to z łączenia leci, to jest na zatrzasku i tam będzie oring może on puszcza
-
Siłownia
pokazał co umiał :polew: :silacz:
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
stal kwasoodporna na allegro można kupić łączniki sylikonowe a ile metrów to ci nie powiem bo nie pamiętam wywalasz EGR i wstawiasz flansza
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
2" czyli 51 mm x 2mm ścianka. Myślę że spokojnie styknie ale jakby się uparł to i 2.5" wejdzie bez problemu.
-
[ALL B5] Wzmacniacz antenowy.
tobie trzeba coś takiego jak zapinasz pod ori radio
-
Jaki mały smartfon
jak chcesz mały telefon ro HTC Gratia chyba będzie za***isty
-
Siłownia
ćwiczycie tak samo jak ten rusek
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
To tylko trochę trzeba podciąć belki tym nie osłabisz, jak będziesz montował to zobaczysz o co chodzi
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
To jest tak jak z Sexem na to zawsze się siła znajdzie
-
Ulubione piwo!
Teraz jest nowa Perła nie pasteryzowana bardzo dobra
-
B6 DIVISION
jak by ktoś chciał tylny zderzak pod PDC sedan to sprzedam w idealnym stanie w dobrej cenie