Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. damy rade jak ściągnę to napisze co i jak
  2. w poniedziałek zobaczę jak to zdjąć mam jeszcze tary zderzak więc podpatrzę mniej więcej jak to jest mocowane :gwizdanie:
  3. Właśnie się dziś zastanawiałem czy nie ściągnąć i pomalować w mat
  4. jedna dobra noc i po problemie :polew:
  5. w zimie nie będę jeździł na 18" ani też obniżać nie chce lepiej poczekać do wiosny
  6. Tak zrobię ale powoli bo wszystko trochę kosztuje Dokladnie no foty swietne jakas nowa felga bedzie na lato ? Fela zostanie na razie 18" ale zobaczymy jeszcze na wiosnę Listwy alu szczotkowane mam w b7 ale tam jest jasny srodek wiec raczej nie podmienię Każdy mówił ze 100mm jest za duże a ja teraz widzę ze jest idealne
  7. Będę ale nie wszystko na raz wystarczy zrobić 100km i się same okopcą
  8. Dzięki fela jest 18" polerowane i gleba tez leży tylko zamontować [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 20:12_________________________________________________Porobiłem kilka fotek oceńcie sami jak to wyszło
  9. W b6 raczej też
  10. zostaw 17" moim zdaniem a jak zrobisz to twoja wola
  11. na pływanie ma wpływ szerokość opony, a nie wielkość felgi Jasne teraz się wyjaśniło czemu koledze pływał w koleinach bo miał założone kapcie 245/50/17
  12. ciężko dojść ale może jakoś da radę zależy też który czujnik
  13. idealny zamiennik np z 15" czy 16" jest 225/45/17 i taka jest poprawna wielkość koła po przeliczeniu. Szersza opona będzie przekłamywała nieznacznie prędkość
  14. pewie jakiś czujnik padł po podłączeniu vaga będziesz wiedział
  15. nie będzie cie tak rzucać na koleinach
  16. opona powinna być 225/45/17 to jest poprawny rozmiar
  17. Ja miałem zakładać ale coś takiego lub
  18. może i są tańsze ale 16" to nie wygląda w b6
  19. no ciekawie te monitorki wyglądają auto też spoko wygląda ciekawie
  20. to widzę że plany konkretne czekamy na wyniki
  21. a przy 16" nie pływa? może minimalnie lepszy komfort na 16" ale praktycznie nie zauważysz różnicy. W B6 17" na lato to jest minimum żeby to coś wyglądało :gwizdanie:
  22. chyba dobrze zrobiłem że końcówki 100mm kupiłem, 90mm chyba trochę były by za małe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.