Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Jeszcze ich nie widziałem ale dochodzi do tego ze nawet nie będzie można wyjść z auta żeby się odlać bo jakiś helikopter cie namierzy
  2. No zobaczymy przeglądam co chwile alledrogo może upoluje jakiś fajny wzór Ja chce zrobić że przednie jasną folią około 20% a tył 30% żeby się nie przypierdzielała
  3. To zależy jak foto się zrobi akurat na tej fotce końcówki wyglądają spore ale na żywo jest ok dla porównania z boku na fotce
  4. Nie no ja cudów nie oczekuję już. Przelot jest prawie 300k km ; ] I tak właśnie zrobię Jak nic się nie dzieje to tylko jeździć
  5. pisał dopiero ze zakodowane
  6. mieszkam nie daleko Transsystemu
  7. może tempomat masz wylaczony musisz podciągnąć do siebie na on albo coś nie tak z manetką
  8. bipy na 3 cylindrze nie ciekawe na 2 i 4 tez średnie, korekcje w normie
  9. [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:54_________________________________________________Jutro kolejny mod ściema szybek, właśnie zastanawiam się czy ściemnić równo czy tył ciemniej a przód delikatnie
  10. Końcówki są na http://new.ulter.com.pl/ ale ja czekałem na nie miesiąc bo to nowość Co do radia to kieszeń od radyjka [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:36_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 20:36_________________________________________________no i tak się prezentuje z listwą zderzaka w czarnym macie
  11. na 3 śrubkach przykręciłem kieszeń do schowka
  12. Jestem za bo nie raz tego szukałem
  13. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cieszymy się razem z tobą
  14. no dokładnie tylko folie można ściągnąć a jak już pomaluje to na amen Tylna listwa właśnie schnie pomalowana w mat
  15. Co oni już nie przemycają :polew:
  16. można ale za darmo się dostało ori Lusterka już miałem kupować ala s4 ale WrcLaguna mi odradził, że niby w czarny mat lub tak jak jest Lepiej pomalować bo tam odprysków nie będzie, chyba że ktoś jeździ tyłem ja mam w czarnym macie lusterka No widziałem , myślałem też nad dachem jak ty masz U ciebie może być w kolor bo masz czarną maszynę
  17. Lusterka już miałem kupować ala s4 ale WrcLaguna mi odradził, że niby w czarny mat lub tak jak jest Lepiej pomalować bo tam odprysków nie będzie, chyba że ktoś jeździ tyłem
  18. Ładny wynik ciekawe czy bardzo dymi
  19. Ja bym atakował na 200ps wpakować pompki FMIC na lato i bedzie
  20. No wykresik bardzo ładny teraz to pewnie jedzie
  21. wrzucasz je tu i będziesz miał linki http://vaglog.rtnet.pl/
  22. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kupiłem kompletny wydech z 2.5 TDI i dospawałem 10cm rurkę bo jest za krótka, założyłem osłone termiczną i tyle tam nie ma dużo roboty przy tym
  23. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cena spoko ja dałem 300zł za weiteca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.