Treść opublikowana przez virus
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może się pokaże na spocie:decayed:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Bo to już jest choroba i nie mogę się powstrzymać :kox: U Grześka będziemy modzić niedługo jak się trochę cieplej zrobi, bo jeszcze ma kilka rzeczy do zrobienia
-
[B6 AWX] Work in progress...
Czym pomalowałeś grill ? ciekawe czy będą odpryski
-
[B6 AWX] Oem +
100mm to nie wiem czy w tą dokładkę wejdzie
-
[B6 AWX] Pytanie o pompowtryskiwacze
Ja tam wymieniałem sam trzeba mieć tylko troche pojęcia
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kupić jak najlepszą folie i śmiało można oklejać samemu jak ktoś widział jak to się robi
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
mam podobne i są spoko
-
[B6 AWX] Oem +
no to teraz ładne końcówki i będzie
-
B6 DIVISION
Cały dzień roboty żeby to podłączyć ale da się zrobić. Może samemu to ogarniesz
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
A4 B5 zaniża prędkość o ~5 km/h więc obstawiam, że w B6 też o tyle przekłamuje licznik. więc z tego co wyliczyłeś jadąc licznikowe 150 km/h rzeczywista prędkość będzie ~143 km/h, a na tych kołach będzie ~150,6 km/h ja używam matematyki do wszelkich obliczeń Ni by z tą prędkością jest tak jak piszesz ale jeśli założy wyższy profil to auto automatycznie zrobi się słabsze
-
[B6 AWX] Pytanie o pompowtryskiwacze
Pierwsze zapnij Vaga i sprawdz pompki i najlepiej zrób logi i zapodaj na forum wtedy będziemy coś wiedzieć
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
chcialem to samo napisac, ale znowu byscie powiedzieli, ze tylko marudze Każdy się może wypowiedzieć jestem jak najbardziej za Na żywo jest inaczej niż na foto ale to zależy pod jakim kontem patrzysz Dokładnie Jak przyciemniałeś 3 stopień tył a drugi przód Bo chyba masz podobnie jak u mnie No ja mam przód 1 stopniem a tył 2 jakoś tak, ale to są różne folie i rożne stopnie zaciemnienia
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Na żywo jest inaczej niż na foto ale to zależy pod jakim kontem patrzysz
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
i taka zostanie w parcha nie ma co kasy pakować jeszcze motor bokiem wyskoczy
-
[B6 AWX] Oem +
Jak zrobisz wydech to zapodaj fotki
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Grześ ty musisz swoją przyciemnić bo avant zaciemniony wygląda po prostu :kox: :kox:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
To musisz jej to jakoś przetłumaczyć Tutaj moje 2 parchy Na tych fotkach coś widać ze przód jest delikatniej
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
No to są ściemnione przednie mniej na fotce tego tak nie widać ale a żywo widać ze tył jest trochę ciemniej
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wygląda super, zaryzykuję i jak ściemę szybek a co... najwyżej dowód poleci Dokładnie ale ja pewnie bym teraz to przyciemnił sam tylko dobrą folie kupić. Najwięcej pierdzielenia jest z tylną szybą a boczne to się robi w 5 min oczywiście po wymontowaniu
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
wiesz że nawet nie wiem ile to jest % bo on miał 3 rodzaje foli jasną która jest na przodzie ciemniejszą na tył i miał jeszcze taką co nic nie było widać
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ciekawe czy policjanty się nie doczepią bo u nas w Rzeszowie wyczuleni na to
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
U mnie pewnie podobnie bo kierownice ledwo widać [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 21:39 Pogoda u nas nie za ciekawa ale jakieś fotki zrobiłem, na fotkach wyszło ciemno ale w realu widać środek z przodu
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
a uwzględniłeś przekłamanie licznika na oryginalnych kołach :?: Nie uwzględniałem bo w jednym samochodzie oszukuje o 1km/h a w innym o 6km/h więc podałem parametry samego koła i tego każdy powinien się trzymać
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
Trochę profil za duży tych opon średnica koła powinna być 634.5 mm a w tych 17 jest 668.3 mm prędkość będzie oszukiwało jadąc 150 km/h na prawdę będziesz jechał 157.59 km/h
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
szybki ściemnione w nocy środka nie widać, kierowcy tez. Ciekaw jak to w dzień będzie wyglądać