Treść opublikowana przez virus
-
B6 DIVISION
cała malowana środek powinien być grafit
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
dymione spoko do czarnego ale ja szukam normalnych bo do mojego koloru bardziej pasują
-
[B6 AWX] Brak mocy
Podepnij VAGA i zobacz błędy
-
[B6 AVF] Moja
Jak prawie jakie prawie :polew: A kiedy robicie spota?? No prawie bo u mnie jest trochę inaczej :decayed:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to było by super jak by wszyscy z okolicy Rzeszowa i Krakowa się zjechali
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
powinien być 40
-
B6 DIVISION
to na dole to schowek a wyżej tuner tv
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Pogadaliśmy na ten temat trochę i wszyscy są jak najbardziej ZA tylko każdy chce trochę poczekać jak się ciepło zrobi żeby felunek już zmienić na letni.
-
B6 DIVISION
Jak to masz i ci nie potrzebne to ja wezmę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie napisał jakie et felgi ale raczej jest to ET35 wiec nie będzie obcierało
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
do wiosny to jeszcze kawał czasu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja może zaglądnę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
do Tarnowa bliżej ale jeśli będą chętni to może być i Kraków a skad taka propozycja Trzeba gdzieś wyskoczyć raz na jakiś czas zobaczyć co tam mają
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba by może zrobić jakaś listę kto jedzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no jak będą chętni to ustalimy jakąś date
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto był by chętny na wypad do Tarnowa na spot :?: jak by było kilka auto to można by się wybrać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
z tego, co pamiętam to w listopadzie 2008 byliśmy ekipą u Was, teraz może Wy nas odwiedzicie ??? No to mi to nie przeszkadza tylko jak by co to na jakąś niedziele rzucę hasło u nas w wątku zobaczymy kto będzie chętny
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Kiedyś trzeba się zgadać i zrobić spot Rzeszów z Tarnowem :gwizdanie:
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
Bo to jest chłodnica z jednej strony wpływa ciepłe powietrze a z drugiej strony wylatuje już schłodzone przez cooler
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
z temperaturą to tak samo jak z ciśnieniem błędne podanie zawyża lub zaniża wynik
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
Spokojnie da rade ja też mam taki i przetestowałem go dobrze w lato i się sprawdza, z jednej strony cooler gorący a z drugiej zimny przy prawie +30
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
tu masz chinola wydaje mi się ze do 200hp z zapasem nie ma co kombinować bo spokojnie wystarcza
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
poprawne ciśnienie to podstawa, koleś po prostu oszukuje ludzi zaniża strasznie serie. Na ostatnim wykresie widać że z autem nie zrobił nic wpisał tylko ciśnienie 1020 a przy 2 pomiarze wpisał 998, ten tuner to ładny oszust !!!
-
[B7 BKE] odczyt spalania
Tak jak kupisz moduł manetkę wycieraczek z obsługą FIS i manetkę tempomatu
-
[B7 BKE] odczyt spalania
Musisz wyrezac FIS i będziesz miał spalanie [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:50_________________________________________________musisz kupić moduł z końcówką N + manetkę wycieraczek i możesz do tego dokupić tempomat tu masz moduł http://allegro.pl/modul-pod-mf-tempomat-i-fis-tasma-do-audi-a4-b6-i1444615468.html