Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ja dałem chyba 850zł ale znaleźć gdzieś do sedana to ciężki temat a cena może być lekko 1500zł
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
to jest ori zderzak S4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Już było ciemno i samochód strasznie brudny Jutro jak będzie pogoda to zrobię ładne foto
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Nawet nie liczę ile wyszło, bo mnie głowa zaczyna boleć :polew: [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 18:13_________________________________________________końcówki już są [br]Dopisany: 04 Luty 2011, 19:25_________________________________________________A tak wygląda na samochodzie tutaj drobne porównanie do końcówek 80mm ori S4
-
B6 DIVISION
to pół automat pół manual :polew:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
jaki ty masz tam zawias wsadzony :mysli:
-
B6 DIVISION
Jak chcesz kupić to może warto jechać oglądać Troszkę zaniedbane to auto no ale pewnie pieniądze dobre
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
Nie mów chop co do 1.9 bo są na tym forum które mają wiece jak 200ps a waga 2.5TDi jest troszkę inna :gwizdanie: Jestem ciekaw ile masz od 0-100km/h zmierz czas :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Nikt wróżką nie jest. Kupując tak kupujesz kota w worku
-
B6 DIVISION
lepiej od krętacza nie kupować bo nie wiadomo co by przyszło
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
Odwrotnie jak wpiszesz -2 to konie spadają jak wpiszesz 20 to jest jeszcze więcej
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
wagę wpisałem 1480 temperatura -2 i aktualne ciśnienie atmosferyczne
-
B6 DIVISION
czym się tu przejmować jak nie będzie pasować to sprzeda komplet i kupi sobie nowe przetwornice Ale bądźmy dobrej myśli powinno to pasować
-
B6 DIVISION
cena jest spoko tylko jeszcze trzeba sie upewnić czy to europejska wersja jest bo jak ktoś dostanie angola to będzie :thumbdown:
-
B6 DIVISION
Ja mam za 200zł komplet tylko brak tylnych mocowań na przetwornice
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
zobaczysz że audi to audi
-
B6 DIVISION
Może żarniki już kiepskie, jeszcze kiedyś porównamy z WrcLaguna i będzie wiadome co i jak On stwierdził coś takiego że przełożył lampy na bi xenon żarniki też przełożył te same co miał i ogólnie świeci gorzej
-
B6 DIVISION
porównywaliśmy bi xenon na długich i na krótkich i w obu przypadkach lepiej świeciły zwykłe lampy. Wcześniej kolega miał zwykły xenon i sam potwierdził ze świeciło lepiej. Co do porównania to fotka zrobiona przez 2 różne aparaty nie da wiarygodnego wglądu trzeba postawić samochody obok siebie i wtedy porównać
-
B6 DIVISION
U mnie między długimi a krótkimi nie ma dużej różnicy
-
B6 DIVISION
Kumpel niby mówił że sprawdzał wszystko wyjmował lampę i sprawdzał i odbłyśniki są dobre teraz ma zamiar wymienić żarniki bo to porażka była mogłem zrobić fotke :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
Nie ja będę zakładał Bi xenon ale po tym co zobaczyłem to się zastanawiam dobrze robię
-
B6 DIVISION
Porównywaliśmy ostatnio bi-xenon do zwyklych lamp h7 z zamontowanym zestawem HID i powiem że HID świecił 2 razy lepiej kumpel co mial bi xenon się mocno zdziwił
-
B6 DIVISION
rozkleić jest po prostu masakra :wallbash: :wallbash:
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
to czego sprzedajesz zmieniasz na inny model
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
napisz do adamooo on miał tuner z kablami Potrzebujesz tuner okablowanie i anteny