Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jeszcze nie ale będzie jak się tylko cieplej zrobi
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Spoko nie jest źle
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
jakieś 500 - 600zł
-
[ALL B7] Sygnał dźwiękowy biegu wstecznego
Miałem tak samo, jeden z czujników padł
-
B6 DIVISION
Każdy ma swoje zdanie i nie ma się co kłócić, jak ktoś ma ochotę to niech sobie zakłada co chce. Ilu ludzi na świecie tyle opinii, o gustach się nie dyskutuje
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
szybka Bartku zamowiona bedzie w przyszlym tygodniu i tez bede mial po rabatach I to po jakim rabacie
-
[B6 AWX] FMIC w 1.9tdi AWX on board
Ja mam coś takiego jak w linku, montowałem go sam pod seryjny zderzak. Trzeba podciąć belkę z 2cm, i był problem z zamontowaniem lewego halogenu, musiałem obciąć trochę z tyłu halogen. Moim zdaniem do 1.9 TDi jest w zupełności wystarczający i nie ma co kombinować bo praktycznie w chodzi bez problemu http://moto.allegro.pl/intercooler-550x140x65mm-garrett-ihi-fmic-pl-i1429534386.html
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Z racji tego że uruchomiłem spryski to napiszę jak ja to zrobiłem bez wymiany zbiorniczka Wywierciłem dziurę w zbiorniku wkręciłem w niego nypel z oringiem, zbiorniczek z silniczkiem spryskiwaczy połączyłem wężem 10mm i przymocowałem do zbiorniczka. Dalej już od silniczka do sprysków jak w opisie WrcLaguny Jest na pewno 3 rodzaje zbiorniczków w b6, ja miałem taki w którym da się tylko zamontować silniczek poprzez połączenie wężykiem. Ale jeśli macie zbiornik jak na foto to wystarczy wywiercić dziurę jak na foto i kupić oryginalną uszczelkę Ja zrobiłem coś takiego
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Spryski wyrezane zbiorniczka nie wymieniałem tylko delikatnie przerobiłem
-
B6 DIVISION
Za tą kasę wolał bym S-line
-
B6 DIVISION
S4 od s-line jest niżej o 2.5 cm więc od standard będzie 3.5cm bo na to wychodzi :gwizdanie: I jeszcze Sedan siedzi 1 cm niżej od avanta z tym samym zawiasem :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.435[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:45_________________________________________________ Chyba o 1 cm a nie o 10 :?:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak ale to nie koszulka tylko projektor wyświetlił znaczek z tyłu na plecach
-
B6 DIVISION
moj jest niby -35 ale siadło -50 do serii Nie mierzyłem do seryjnego zderzaka tylko między S-line i S4
-
Siłownia
po 2 latach przerwy to na pewno bo normalnie to brałem więcej
-
B6 DIVISION
u mnie sziedzi -50 mm od serii.. trzeba rozwaznie smigac spodem czasami pojade po garbach na drodze Zderzak S4 jest niżej o 2.5 cm wiec jak założę zawias -35 to będzie tak jak byś miał s-line -60. Ostatnio mierzyliśmy z WrcLaguna
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
nie masz AC od kradziezy? U nas nie kradną
-
B6 DIVISION
to wszystko przez zawias przy 1BA nie ma tego problemu chodź ja się boje o mój zderzak jak obniżę bo przedni s4 jest dużo niższy od s-line
-
Siłownia
Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy może zacznę coś ćwiczyć
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Grześ chyba ma na myśli że ma osobno szyby ubezpieczone do kwoty 2tys
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nie ma to jak Soul Calibur i nocka z kumplami przy skrzynce piwa na 130" ekranie
-
B6 DIVISION
zderzak był pewnie demontowany bo brak PDC w otworach
-
B6 DIVISION
Mam pytanie czy da się jakoś podgłośnić BT w RNS-E bo strasznie cicho słychać w głośnikach jak ktoś mówi :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
sam dales linka Dokładnie [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:01_________________________________________________części doszły będzie rezanko sprysków :decayed:
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Grześ słyszałem że strzeliła ci podgrzewana szyba przednia, co to się stało :?: I jak tam z RNS-E kiedy będzie z nowym menu ciekawe czy coś zmienili. I co tam będziesz miał pod przyciskiem CAR :?: