Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Jeszcze nie ale będzie jak się tylko cieplej zrobi
  2. jakieś 500 - 600zł
  3. Miałem tak samo, jeden z czujników padł
  4. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Każdy ma swoje zdanie i nie ma się co kłócić, jak ktoś ma ochotę to niech sobie zakłada co chce. Ilu ludzi na świecie tyle opinii, o gustach się nie dyskutuje
  5. szybka Bartku zamowiona bedzie w przyszlym tygodniu i tez bede mial po rabatach I to po jakim rabacie
  6. Ja mam coś takiego jak w linku, montowałem go sam pod seryjny zderzak. Trzeba podciąć belkę z 2cm, i był problem z zamontowaniem lewego halogenu, musiałem obciąć trochę z tyłu halogen. Moim zdaniem do 1.9 TDi jest w zupełności wystarczający i nie ma co kombinować bo praktycznie w chodzi bez problemu http://moto.allegro.pl/intercooler-550x140x65mm-garrett-ihi-fmic-pl-i1429534386.html
  7. Z racji tego że uruchomiłem spryski to napiszę jak ja to zrobiłem bez wymiany zbiorniczka Wywierciłem dziurę w zbiorniku wkręciłem w niego nypel z oringiem, zbiorniczek z silniczkiem spryskiwaczy połączyłem wężem 10mm i przymocowałem do zbiorniczka. Dalej już od silniczka do sprysków jak w opisie WrcLaguny Jest na pewno 3 rodzaje zbiorniczków w b6, ja miałem taki w którym da się tylko zamontować silniczek poprzez połączenie wężykiem. Ale jeśli macie zbiornik jak na foto to wystarczy wywiercić dziurę jak na foto i kupić oryginalną uszczelkę Ja zrobiłem coś takiego
  8. Spryski wyrezane zbiorniczka nie wymieniałem tylko delikatnie przerobiłem
  9. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za tą kasę wolał bym S-line
  10. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    S4 od s-line jest niżej o 2.5 cm więc od standard będzie 3.5cm bo na to wychodzi :gwizdanie: I jeszcze Sedan siedzi 1 cm niżej od avanta z tym samym zawiasem :gwizdanie:
  11. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.435[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 09:45_________________________________________________ Chyba o 1 cm a nie o 10 :?:
  12. Tak ale to nie koszulka tylko projektor wyświetlił znaczek z tyłu na plecach
  13. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moj jest niby -35 ale siadło -50 do serii Nie mierzyłem do seryjnego zderzaka tylko między S-line i S4
  14. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    po 2 latach przerwy to na pewno bo normalnie to brałem więcej
  15. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie sziedzi -50 mm od serii.. trzeba rozwaznie smigac spodem czasami pojade po garbach na drodze Zderzak S4 jest niżej o 2.5 cm wiec jak założę zawias -35 to będzie tak jak byś miał s-line -60. Ostatnio mierzyliśmy z WrcLaguna
  16. nie masz AC od kradziezy? U nas nie kradną
  17. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to wszystko przez zawias przy 1BA nie ma tego problemu chodź ja się boje o mój zderzak jak obniżę bo przedni s4 jest dużo niższy od s-line
  18. virus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wydaję ci się bo jak chodzisz regularnie to jesteś pod pompowany a jak zrobisz przerwę to pompy nie ma Ja dziś byłem zobaczyć na siłowni czy coś jeszcze podniosę i nie jest tak źle 120kg na klatke spokojnie daje rade po 2 latach przerwy może zacznę coś ćwiczyć
  19. Grześ chyba ma na myśli że ma osobno szyby ubezpieczone do kwoty 2tys
  20. Nie ma to jak Soul Calibur i nocka z kumplami przy skrzynce piwa na 130" ekranie
  21. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zderzak był pewnie demontowany bo brak PDC w otworach
  22. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie czy da się jakoś podgłośnić BT w RNS-E bo strasznie cicho słychać w głośnikach jak ktoś mówi :gwizdanie:
  23. sam dales linka Dokładnie [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:01_________________________________________________części doszły będzie rezanko sprysków :decayed:
  24. Grześ słyszałem że strzeliła ci podgrzewana szyba przednia, co to się stało :?: I jak tam z RNS-E kiedy będzie z nowym menu ciekawe czy coś zmienili. I co tam będziesz miał pod przyciskiem CAR :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.