Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
1450zł+ przesyłka zderzak, spryski, węże, zaślepki, halogeny, kratki, i grill black jak na foto
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
chinola coś takiego jak na aukcji :gwizdanie: http://allegro.pl/uniwersalny-intercooler-wys-14-cm-od-re5pect-i1380707863.html [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:11_________________________________________________no i pakiet S4 skompletowany teraz tylko oddać do Picassa żeby prysnął lakierem Przedni Grill z ASO BLACK A zderzak przód kompletny ze spryskami halogenami i kratkami z allegro
-
B6 DIVISION
a matowałeś to papierem wodnym?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ja bym tyle za FMIC nie dał chinol na pewno będzie mniej wydajny ale za tą kasę można kupić coś innego
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
możesz spiąć razem z silniczkiem spryskiwaczy szyb
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Tak będą się włączał z opóźnieniem
-
B6 DIVISION
to gniazdo każdy ma, ale w bagażniku jak masz to już jest wypas bo tego przeważnie nie ma
-
B6 DIVISION
e to macie kiepskie te wypasy bo ja gniazdo mam musze sobe dopisać do wypasu (Gniazdko zapalniczki w bagażniku) :polew:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ponoć -30/-30 albo -35/-35 coś takiego. No właśnie zastanawiam się czy zakładać teraz czy nie :gwizdanie: czy te sprężyny nie są pokryte jakimś specjalnym lakierem żeby nie rdzewiały
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wiadome że wszystko kosztuje i ja zdaję sobie z tego sprawę, wszystkie mody jakie zrobiłem przy silniku były na nowych częściach więc mnie to trochę kosztowało . I jak piszesz że 4 tyś to nie jest zła cena i tu masz racje, bo jak policzyć wszystkie mody jakie zrobiłem to nie wychodzi to tak źle . Więc zobaczymy może jeszcze się skuszę U ciebie to masz inna sprawe bo jak ty zapodasz millteka to będzie naprawdę bo masz turbo doładowaną benzynke i jeszcze zyskasz pewnie na mocy a w TDI to już takiego dźwięku nie będzie :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:49_________________________________________________dziś przyszły sprężyny WEITEC
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale jak kupi 2001 2002 to nic się nie powinno dziać bo te starsze to była jakaś wada że biegi się sypały ale to zależało tylko od stylu jazdy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak pierwsze moto to słabe nie będzie ale ja tez zaczynałem od dość mocnego F4i się fajnie jeździ ale r6 lepiej bardziej agresywna jest
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na filmiku r1 turbo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dokładnie to podrasowana WSK
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
300 km jestes szalony ... ja lecialem Antkiem na Jasionce Wiem że jestem ograniczenie było 70 albo 80 ogólnie już kilka razy leciałem po asfalcie ale to mnie nie zraziło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mogła mieć zmieniony wydech i do tego jakiegoś boxa ja swoją leciałem licznikowe 285 i jeszcze pewnie by coś wydusił tylko droga się kończyła. A moją starą GSXR 750 po kilku modach licznikowe ponad 300
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
da się wyłączyć sprawdzanie żarówek vag kanał 09 i kodowanie długie i tak odznaczasz co ma sprawdzać. Sam osobiście tego nie wyłączałem ale ponoć działa [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 13:07_________________________________________________ ta funkcja jest zdaje sie w module komfortu. Musialbys zastosowac chyba najubozszy modul- w nim tego nie ma , ale to glupi pomysl, bo on nie ma wielu przydatnych funkcji komfortowych. nic nie trzeba wymieniać w każdym to się da wyłączyć
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
bardzo ładna, szkoda że to 2.5 ale jak już chwile jeździsz i jest ok to tylko życzyć bez awaryjnego użytkowania. No i co najważniejsze ma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Po pierwsze ten moto to jakiś shit ledwo 210 pociągnie zwykłą yamaha r6 ma 3.2sec 0-100 a rs4 ma 5 sec i żeby zejść do 3 sec to nie wiem co musiał by mieć zrobione w tym aucie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________na tym filmiku widać ze r6 robi prawie w 8 sec 200km/h i speed prawie 300km/h
-
[ALL B6] straż pożarna
Ile dałeś za zderzak s4 i czy kupiłeś tylny czy przedni?
-
[ALL B6] straż pożarna
na allegro za 700zł jest cała klapa od s4
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ten brzmi fajnie ale to 2.5 a tu jest ori vs Milltek w a3 2.0 TDI
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://allegro.pl/audi-mmi-pl-menu-a8-a6-a5-a4-q7-tv-free-2g-3g-i1371375262.html mozesz zapytac
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może da jak poczytasz dobrze