Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. 1450zł+ przesyłka zderzak, spryski, węże, zaślepki, halogeny, kratki, i grill black jak na foto
  2. chinola coś takiego jak na aukcji :gwizdanie: http://allegro.pl/uniwersalny-intercooler-wys-14-cm-od-re5pect-i1380707863.html [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 21:11_________________________________________________no i pakiet S4 skompletowany teraz tylko oddać do Picassa żeby prysnął lakierem Przedni Grill z ASO BLACK A zderzak przód kompletny ze spryskami halogenami i kratkami z allegro
  3. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a matowałeś to papierem wodnym?
  4. ja bym tyle za FMIC nie dał chinol na pewno będzie mniej wydajny ale za tą kasę można kupić coś innego
  5. możesz spiąć razem z silniczkiem spryskiwaczy szyb
  6. Tak będą się włączał z opóźnieniem
  7. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to gniazdo każdy ma, ale w bagażniku jak masz to już jest wypas bo tego przeważnie nie ma
  8. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    e to macie kiepskie te wypasy bo ja gniazdo mam musze sobe dopisać do wypasu (Gniazdko zapalniczki w bagażniku) :polew:
  9. ponoć -30/-30 albo -35/-35 coś takiego. No właśnie zastanawiam się czy zakładać teraz czy nie :gwizdanie: czy te sprężyny nie są pokryte jakimś specjalnym lakierem żeby nie rdzewiały
  10. Wiadome że wszystko kosztuje i ja zdaję sobie z tego sprawę, wszystkie mody jakie zrobiłem przy silniku były na nowych częściach więc mnie to trochę kosztowało . I jak piszesz że 4 tyś to nie jest zła cena i tu masz racje, bo jak policzyć wszystkie mody jakie zrobiłem to nie wychodzi to tak źle . Więc zobaczymy może jeszcze się skuszę U ciebie to masz inna sprawe bo jak ty zapodasz millteka to będzie naprawdę bo masz turbo doładowaną benzynke i jeszcze zyskasz pewnie na mocy a w TDI to już takiego dźwięku nie będzie :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 22:49_________________________________________________dziś przyszły sprężyny WEITEC
  11. ale jak kupi 2001 2002 to nic się nie powinno dziać bo te starsze to była jakaś wada że biegi się sypały ale to zależało tylko od stylu jazdy
  12. jak pierwsze moto to słabe nie będzie ale ja tez zaczynałem od dość mocnego F4i się fajnie jeździ ale r6 lepiej bardziej agresywna jest
  13. dokładnie to podrasowana WSK
  14. 300 km jestes szalony ... ja lecialem Antkiem na Jasionce Wiem że jestem ograniczenie było 70 albo 80 ogólnie już kilka razy leciałem po asfalcie ale to mnie nie zraziło
  15. Mogła mieć zmieniony wydech i do tego jakiegoś boxa ja swoją leciałem licznikowe 285 i jeszcze pewnie by coś wydusił tylko droga się kończyła. A moją starą GSXR 750 po kilku modach licznikowe ponad 300
  16. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile dałeś
  17. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da się wyłączyć sprawdzanie żarówek vag kanał 09 i kodowanie długie i tak odznaczasz co ma sprawdzać. Sam osobiście tego nie wyłączałem ale ponoć działa [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 13:07_________________________________________________ ta funkcja jest zdaje sie w module komfortu. Musialbys zastosowac chyba najubozszy modul- w nim tego nie ma , ale to glupi pomysl, bo on nie ma wielu przydatnych funkcji komfortowych. nic nie trzeba wymieniać w każdym to się da wyłączyć
  18. bardzo ładna, szkoda że to 2.5 ale jak już chwile jeździsz i jest ok to tylko życzyć bez awaryjnego użytkowania. No i co najważniejsze ma
  19. Po pierwsze ten moto to jakiś shit ledwo 210 pociągnie zwykłą yamaha r6 ma 3.2sec 0-100 a rs4 ma 5 sec i żeby zejść do 3 sec to nie wiem co musiał by mieć zrobione w tym aucie [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 11:58_________________________________________________na tym filmiku widać ze r6 robi prawie w 8 sec 200km/h i speed prawie 300km/h
  20. Ile dałeś za zderzak s4 i czy kupiłeś tylny czy przedni?
  21. na allegro za 700zł jest cała klapa od s4
  22. ten brzmi fajnie ale to 2.5 a tu jest ori vs Milltek w a3 2.0 TDI
  23. http://allegro.pl/audi-mmi-pl-menu-a8-a6-a5-a4-q7-tv-free-2g-3g-i1371375262.html mozesz zapytac
  24. może da jak poczytasz dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.