Treść opublikowana przez virus
-
Siłownia
mało HARDCOROWE METALE PIJĄ SIARE
-
B6 DIVISION
ja już raz dostałem mandat za xenony bo znalazł przetwornicę. Teraz je ukryłem żeby nie było widać radzę wam to samo bo jak są na wierzchu to będzie mandacik
-
Ulubione piwo!
Też jestem za Perełką szczególnie mocną dobrym piwkiem jest też
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- [B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ile mm ma końcówka ? Chodzi Ci o średnicę wewnętrzną? O średnicę zewnętrzną końcówki- [B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ile mm ma końcówka ?- [B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Wyszło fajnie , jaki masz numer lakieru nie czasem LZ5C, i czy kolor zgrał ci się idealnie z oryginalnym :?:- B6 DIVISION
najlepiej to VCDS i sprawdzisz dokładnie ile ma do 100- [B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
ja transitem jeżdżę bez wydechów już 3 miesiące bo rurę upaliło i nie ma czasu pospawać i da się jeździć- [B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
myślę że będzie podobnie z przelotem, bo TDI to nie benzyna że jak wymienisz układ wydechowy to będzie o wiele głośniej.- [B6 AKE] A4 B6 2.5 Tdi QUATTRO i DAIMLER DS-420 LIMUSIN
sam oceń- Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Szczególnie wtedy kiedy auto idzie z dymem :polew: Nie mogłem się powstrzymać No to widze ze umiesz rezac jak auta puszczasz z dymem, a ja myslalem ze rezanie polega na czyms innym Dlatego przy mojej modyfikacji nie ma ciecia przewodow Mlody W większości bardziej zaawansowanych modyfikacji trzeba kable lutować, rezac nowe wiązki itp. Z tym dymem to był oczywiście żart jak nie zauważyłeś. A czy coś umie czy nie to na ten temat nie będę się wypowiadał bo to nie ma sensu- Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Szczególnie wtedy kiedy auto idzie z dymem :polew: Nie mogłem się powstrzymać A tak na poważnie to dasz radę- [ALL B6] straż pożarna
dokładnie to jest S-line, s4 jest cały nie dzielony. Myślałem że będzie dwa projekt w sedanie S4 ale jednak będę jedyny na forum- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
faktycznie nie zauważyłem tak na szybko go oglądnąłem. To jest 1 din din 2 na zabki na górze i dół lekko zaokrąglony tu masz foto din 2- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
jasne że din 2 nie ma chrom na dole- B6 DIVISION
chodzi o ten avatar?- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A co? Zauważyłeś, że mają większego pyrdka ? :polew: ja tylko zauważyłem że b6 będę jeszcze jeździł w tym czasie jak b7 będę się już golił :polew:- B6 DIVISION
No nie mów, że miałby takiego paździerza bez v. High wiesz że różnie może być- B6 DIVISION
no i musisz zobaczyć czy Modul Centralnej Elektryki masz w wersji HIGH- B6 DIVISION
jeszcze przełącznik auto- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Podłącz VCDS i wejdziesz w navi ja kiedyś też próbowałem wejść 3.11 i 4.09 i się sypało raz chodziło raz nie- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
co do neta to ja w UK siedziałem trochę i miałem łącze 10mb i może było 10mb ale w nocy a w dzień szło 100kb . A teraz w pl mam 10mbit i zapierrdala jak wściekły a co do auta to rezaj pakiet moc - [B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e