Treść opublikowana przez virus
-
[ALL] Bezprzewodowy WWW-brak zasięgu
jaki masz router czy ma antenę zewnętrzną. Jak założysz jakiś dobry mocny router z dobrą anteną zewnętrzną to internet powinien być w całym domu
-
B6 DIVISION
najlepiej kupić od B6 czy b7 wtedy większość pinów kostek wtyczek się przyda
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
deklarować się kto będzie bo może przyjadę a samemu to nie chce mi się stać
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
HD2 jest do neta dobry, na początku też wydawał mi się duży ale teraz wiem że już nie chce telefonu który miał by poniżej 4" ekran kwestia przyzwyczajenia . Na takim ekranie 4.3" internet przegląda się idealnie.
-
B6 DIVISION
Ale to trzeba wypalać zabawy tyle co nie miara :polew: Cala instalacja waży ponad 15kg
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Jak ci się podoba to tylko brać
-
B6 DIVISION
Virus gdzie ty to wszystko kupujesz za takie grosze?? Trzeba umieć cenę negocjować
-
B6 DIVISION
Z przesyłka kompletna instalacja kosztowała mnie 70zł
-
B6 DIVISION
nie wiem czy mogę napisać bo już nikt nie pojedzie do ASO tylko będą szukać instalacji kompletnej
-
B6 DIVISION
nie lepiej zainwestować w coś takiego, mam pinów ile chce i kilometr kabla za cenę 20 pinów z ASO
-
B6 DIVISION
na pewno lepiej gra Alpine ale to zależy jaki masz model ja mam 9855r i w porównaniu do RNS-E gra o niebo lepiej
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zderzaki już pomalowane tylko lakier schnie w poniedziałek będzie montaż
-
[B6 AWX] Po odpaleniu gaśnie
możesz odpiąć całkiem przepływke i zobaczyć czy będzie gasł
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja jak kupiłem miałem 20tys miał nie cały rok Aktualnie 130tys nie jest źle
-
[ALL B7] Modyfikacje 3.0TDI
dźwięk jest po prostu :kox: ale trochę ci przydymia na siwo oleju nie łyka? Czyli w MR Motors miałeś te 15km mniej?
-
B6 DIVISION
Ori mozesz aktualizować a chińczyka nie można a nawet nie wolno bo będzie bezużyteczny po update. A tak to w działaniu nie ma różnicy [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 21:22_________________________________________________Nie w każdej audi oszukuje tam samo w jednej może o 5 km/h a w innej 20km/h albo wcale
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
heble po założeniu bedzie wypas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- B6 DIVISION
może i przyśpieszone ale max speed :kox: jak na 1.9 TDi- B6 DIVISION
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179599.0;highlight=vcds Widziałem ostatnio starszą wersje na forum za 150zł ale już poszła- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
kup sobie CAN-HEX VCDS i będziesz miał spokój i zapniesz też B7 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179599.0;highlight=vcds- W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale wy nie myślcie ze to dziala na zasadzie "podłączam do neta i BAN" , nic z tych rzeczy , to moze sie ciagnąć latami Moje X-pudło jedzie cały czas na skoksowanym sofcie i jeszcze bana nie mam. Jak się dba o aktualizacje napędu to wszystko jest ok- B6 DIVISION
tu masz wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=124659.0;highlight=homelink- B6 DIVISION
- B6 DIVISION