Treść opublikowana przez virus
-
[B6 AWX] Pompa paliwa
ja sprzedałem taką pompę za 160zł używaną w dobrym stanie na allegro jest tego trochę i można kupić do 300zł tylko nie wiadomo w jakim stanie :gwizdanie:
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
antene na magnesie wkladasz za licznik i jest git
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
Jeździj w miarę ostrożnie i nic się nie będzie dziać ja jeździłem 5 miesięcy na innych wtryskach i nic się nie stało
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
śmierdziały bo wtrysk nie domagał a jak mechanik zmienił na inne to teraz trzeba zrobić korektę oprogramowania. Żeby się tego dowiedzieć musisz zrobić logi Vagiem kanał 13 i kanał 23 wtrdy będzie coś wiadomo najlepiej zrobić komplet logów
-
Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E
tu masz przejściówki co ci będą potrzebne i dostawa praktycznie na 2 dzień http://www.naviservice.com.pl/ Potrzeba ci dokładnie to co na obrazki nic nie musisz przerabiać montaż zajmuje 10 min
-
[ALL B7] Audi A4 2.0 TDI 170 KM QUATTRO - smierdzace spaliny
Wtryski wymienił na takie same z tym samym numerem? bo tu może być przyczyna że wtryski za bardzo leją :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wszystko się da zrobić
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
200zł
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Udało mi się kupić wreszcie sterownik do pilota webasto teraz będzie lans bo to ranne wychodzenie z domu i włączanie już mi się nudziło
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
188ps
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
poduchy jeszcze nie mam ale moduł i taśma już jest a cena to tak jak piszesz [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 14:29_________________________________________________ na pewno ta biało czerwona nić wyglada :kox:
-
B6 DIVISION
ładna Ja już czekam na końcówki wydechów 3 tygodnie bo dopiero produkują miało być do tygodnia
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
:polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 00:38_________________________________________________Kolejny mod czeka Kiera zakupiona
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
to mój pomiar z przed chwili zrobiłem kilka ale ten wyszedł najmniej czyli program zawyża trochę. Najlepszy czas jaki pokazał VCDS 0-100 to 7.2 a średnio 7.5-7.8 kwestia startu na w miarę poziomej drodze
-
[ALL B6] Po jakim czasie grzeje wam fotel kierowcy?
U mnie po minucie już jest delikatnie ciepło. Czas nagrzewania dużo zależy od tego czy masz fotele skórzane czy pół skórę albo welur, na skórze trzeba długo czekać zanim się nagrzeje
-
B6 DIVISION
żadna okazja-ale ma tańsze w swojej ofercie przednie i tylnie Kratka środkowa jest ona kosztuje dużo w ASO 420zł a boczne są nie drogie okazji dużej nie ma ale myślę że cena nie jest zła
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
za 2 tyg
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam ori mapke na spocie mozna sprawdzić jak chcesz
-
B6 DIVISION
łykajcie http://moto.allegro.pl/zderzak-audi-a4-s-line-b6-01-04-i1440669181.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a mapa ori, jeśli nie to może źle płyta wypalona. Do czyszczenia lasera użyj specjalnego preparatu do tego przeznaczonego niby płyta okej, podobno była sprawdzana ale już sam nie wiem Płytka musi być odpowiedniej jakości bo tak się może dziać. Wyczyść laser i zobaczysz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a mapa ori, jeśli nie to może źle płyta wypalona. Do czyszczenia lasera użyj specjalnego preparatu do tego przeznaczonego
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A co mapa nie wchodzi ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
soft 999 był kozak szczególe jak się włączało navi to krzaki fajne wyskakują
-
B6 DIVISION
to jak pany bawić sie z tym wzorem czy sobie odpuscic gleba jest to moze by to zle nie wyglądało z czarnym srodkiem Trochę roboty z tym jest bo trzeba chrom ściągnąć bo na to nie pomalujesz bo zejdzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nowy sofcik widzę że się wgrało