Treść opublikowana przez virus
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Przy wymianie sprężyn trzeba ustawiać geometrie
-
B6 DIVISION
zawsze można poczekać i licytować lub zadzwonić i zobaczyć ile chce
- B6 DIVISION
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Albo kupujesz taką pod tempomat albo wycinasz dziurę, musisz mieć odpowiedni moduł pod tempomat
-
B6 DIVISION
No nie pogada nasze to padliny i parchy ;( :decayed:
-
B6 DIVISION
u ciebie jezdza takie bolidy To fotka zrobiona w Rzeszowie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
SDS jest w pełni funkcjonalny bez BT działa dokładnie tak samo jak na filmiku
-
B6 DIVISION
Wydaje mi się że nie przymocujesz rolety do foteli z sedana, przynajmniej tak jak jest w oryginale. Ja przekładałem ale z avanta do sedana i wtedy nie ma problemu.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 11:25_________________________________________________macie super zwór A4 może ktoś się skusi na coś podobnego :polew:
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
do tego ekranu nie potrzeba rysika
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Jeszcze nie ale będzie
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Podobny pokrowiec jest w HD2
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Wydaje mi się ze pokrowiec nie będzie ci potrzebny, mój już tyle razy lądował na glebie i jeszcze żyje i ma się dobrze. Zdarza się nie raz że spadnie nieszczęśliwie na ekran i pęknie ale to pewnie pokrowiec nawet nie pomoże.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
to wiem tylko dziwi mnie to że ludzie piszą że u niektórych przycisk MODE działa bez BT
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Zadaj sobie pytanie czy potrzebujesz pokrowca HTC to wytrzymałe telefony. Jeśli pracujesz fizycznie w kurzu itp to można taki zastosować.
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
ja mam ori pokrowiec skórzany HTC co był w zestawie
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Mam takie pytanie nie posiadam BT tylko RNS-E + SDS + kiera MF B7 i gdzieś wyczytałem że u niektórych co nie mają BT działa przycisk MODE, u mnie pisze NO FUNCION. Czemu u niektórych działa a u innych nie?
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Kierownica S-line w raz z poduszką on board + Odpalony SDS
-
B6 DIVISION
Dokładnie tam mi się to podobało pijesz sobie piwko i możesz śmiało jechać :decayed:
-
B6 DIVISION
dokladnie tak wlsnie jest widze Piotrek, ze znasz klimat No jasne chwile tam byłem, z jednej pracy musiałem się zwolnić bo pół roku dzień w dzień pijany i trzeba było jeszcze dojechać do domu samochodem moja baba już miała dość i nie miałem wyjścia ale mi się podobało
-
[ALL B6] Moja! A4! :D
Jak się zacznie rezac to ciężko przestać ja już wymieniłem polowe auta
-
[ALL B6] Moja! A4! :D
Ciekawe kto Jak masz zamiar coś rezac z dokładką to pomyśl przed malowaniem nad s-line bo szkoda malować 2 razy, jak zrobić to raz a dobrze i będziesz zadowolony
-
[ALL] Ciśnienie przy hamowaniu auta czyli jak rozpoznać tunera amatora
Raczej nie ma szans pod te graty soft jest robiony indywidualnie. A nawet jak by była taka możliwość wydaje mi się ze nie udostępnił by swojego softu nawet pod serie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no można coś takiego zorganizować ale jakieś dobre miejsce ktoś z Tarnowa musiał by wybrać
-
B6 DIVISION
może i ostre ale nikt nie stoi w krzakach z suszarką . Jeździłem dość dużo tam na polskich blachach i nie raz za mną jechali i jakoś nikt się nie przyczepił 0 kontroli. Tam jak masz coś nie tak to cię zatrzymają