Treść opublikowana przez virus
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wy wycięcie wygląda jak uszkodzone u ciebie jest całkiem inne
-
B6 DIVISION
wygląda jak by ktoś próbował wyciąć pod wydech
-
B6 DIVISION
Ja mam taki za nie całe 200zł i nic więcej nie potrzeba, jeszcze nic nie urwałem a nieraz ciągnęło się rurką
-
B6 DIVISION
kup sobie coś podobnego i odkręcisz większość śrubek http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-108-el-crv-torx-katowice-i1462808948.html
-
B6 DIVISION
środek w czarnym macie a reszta na kolor zobacz jak się maluje s-lina
-
B6 DIVISION
Nic nie pokazuje Za kata wstawiłem łącznik elastyczny
-
B6 DIVISION
A niby czego ma dostawać bardziej ? chyba raczej odwrotnie bo nie zabija ją sadzą bo wydech jest udrożniony. Ja mam wycięty i ciut głośniej silnik pracuje ale da się przeżyć. Kata sprzedałem za 300zł po przebiegu 120tys
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jaki zalozysz to bedzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
byly po przegiegu 14000 km wyciagniete z LEONA 2008 rok no nic szukam jednej pompki .......... i dalej ogien reszta pompek sa idealne , cos zatkalo jedna . Przyznaje sie ze ostatnio zatankowalem paliwo jak mialem na Fisie 0 km To trzeba bedzie wymienic filt paliwa :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Kiera taka jak koja No i te Heble są
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no było grubo ponad 20 samochodów czyli całkiem nieźle
-
[ALL] Końcówki wydechu
Ja mam takie tylko 100mm i są :kox: Tylko napisałeś ze wziąłeś średnicę montażową 55mm jeśli masz wydech z 2.5 TDi to średnica powinna być 60mm
-
[ALL B6] Nie działaja klapy nawiewu
Zrób nastawy podstawowe jak kolega napisał, jeśli nie pomoże to trzeba sprawdzić silniczek może się zablokował i trzeba go popsikać WD
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
Wydech najlepiej kupić cały od 2.5 TDi i praktycznie nic nie przerabiasz trzeba tylko dospawać 10cm rury Tu masz fajny temat Bartka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92224.0;highlight=wydech+2+5
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
to zależy jaką kiere chcesz założyć czy z b6 multi czy z b7 Jeśli ma to być kiera z B7 to taśma musi być 4E0-953-541 z końcówką A, B lub E bez końcówki nie będzie. Ta taśma jest z B7 i zakładasz ją do b6 razem z modułem od b7
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No ja też pewnie będę
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
ja tam dałem 150zł i wszystko działa poprawnie
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Jeśli sprawdziłeś pompkę czyli podłączyłeś prosto pod akumulator i ona nie działa to nadaje się do wymiany. :gwizdanie: Spryski działają razem ze spryskiwaczami szyby, ale wysuwają się dopiero po około 2-3 sek jak przytrzymasz manetkę wycieraczek
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
ja montowałem pompke chyba taką jak na foto i niby jest ok Grześ ma chyba taką samą
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
do A5 nr 1
-
[B5 AFN] Mam box-a..co teraz
no nic trzba by u mnie założyć takie cudo i zobaczyć ile pazdzierz wypluje
-
[B5 AFN] Mam box-a..co teraz
Stary nie tylko z gnoju bierze się moc, do tego jest jeszcze potrzebne powietrze żeby ten gnój się spalił. Diesel bez turbiny to straszny pazdzierz i przez to w takim czymś są moce rzędu 60HP. Jak dajesz przykład takiego golfa to zrób z niego 170HP samym gnojem
-
[ALL B6] Standardowe zawieszenie i opony 215/55ZR17 94W
Wyższy profil = większy muł
-
[B6 AWX] Work in progress...
Fajne mody jak założysz końcówki to będzie