Treść opublikowana przez virus
-
[B6 AWX] Czy podejdzie wydech z benzyny
Podejdzie Każdy wydech od avanta, sedana a co do cabrio to nie zagwarantuje ale na 80% u mnie siedzi z cabrio 2.5 TDi (jak kupowałem gość na wydechu napisał a4 cabrio 2.5 TDi) Chodzi tylko o to czy quattro czy nie, wydech z quattro nie podejdzie do ośki o odwrotnie. Pytacie czy wydech z benzyny podejdzie do TDi. Wrclaguna ma taki wydech od B7 i wszystko jest p&p
-
[ALL B6] Moja! A4! :D
Wydechy czy TDi czy od benzynki pasują bez problemu praktycznie p&p tu masz ładnie opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=92224.0;highlight=wydechu
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
z tego co widzę na rysunku łączy on pompkę z spryskiwaczami
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Jasne że można połączyć innym wężem zbrojonym
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Crysis 2 skończony, gra jest naprawdę dobra ale mogła by być dłuższa
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
Nie jest źle brakuje tylko gleby, na pewno fotka nie oddaje tego co na żywo widać
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wszystko powinno działać jak trzeba.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
No to nie ma się co pierdo..ć w tańcu dawaj 360/330mm :kox:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Tarcze Ferodo od devastation Klocki MS[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 08:37_________________________________________________ powiem ci ze ja na sowim zrobiłem z 400 km i jak na razie to lajtowe docieranie... ze 100-0 to moze jedno mocniejsze hamowanie Trzeba hamować często a delikatnie i szybko się dotrą
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Ładnie wyszło
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Taki mam zamiar
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Na tarczy śladów nie widać, trzeba będzie pojeździć z 300km delikatnie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Na razie się docierają, próbowałem hamować z 180 i nie jest źle jak się zatrzymałem to dym z przednich hamulców leciał konkretny, ale to raczej spowodowane było tym że wszystko malowane
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Nie jest tak źle kolorek jest jaśniejszy i zacisk nawet widać [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:26_________________________________________________
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gra ci przód bo RNS-E jest 2 kanałowy, żeby grało tak jak powinno potrzebny jest wzmacniacz tylnych głośników Można głośniki zmostkować z przodem ale nie będzie to zdrowe dla RNS-E i jakość i moc spadnie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
powinien ale gdzieś to zgubiłem
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Heble zamontowane, teraz trzeba coś pomyśleć z kołem zapasowym bo moje nie wejdzie. Miałem jeden problem przy montażu tych zacisków, wszystko pozakładałem jak trzeba zakręciłem fele i zonk kołem nie obróci. Fela 18" ET 35, jak widać wzór felgi ma duże znacznie przy tych zaciskach trzeba było pod szlifować zacisk z boku o nie całe 3mm.
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
No niezła furka, jak zrobisz ją na s4 to będzie miazga
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
U mnie też się wczoraj zaświeciło czyli to oznacza że odpalają TMC u nas gdzieś wyczytałem że od tego miesiąca ma ruszyć :gwizdanie: Traffic Message Channel (TMC) - jest technologią służącą dostarczeniu kierowcy informacji o ruchu. Pozwala na ciche dostarczanie wysokiej jakości precyzyjnych, aktualnych i istotnych informacji w języku wybranym przez użytkownika. Dane są przesyłane przez specjalnie zakodowane fale FM przy użyciu RDS FM-System, za pomocą satelity lub Digital Audio Broadcasting. Gdy dane są zintegrowane bezpośrednio z systemem nawigacyjnym, kierowca ma możliwość wyznaczenia alternatywnych tras, aby uniknąć wypadków i korków.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No przecież pisze o grze X-pudło też mam ale odpalam to raz na 2 miesiące, ale Crysis 2 chętnie zagram na X
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak grafikę zapodam to będzie latać na maxa, bo to już staruszek ale jak dotąd w ci chciałem to sobie pograłem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na PC będzie lepsza grafika Ja u siebie gram w Crysis 2 Demo w multi rozdzielczość 720p i detale średnie jest jakies 45-50fps, przy detalach max przy tej samej rozdzielczośći fps spada jakieś o 3-5. Ale po zmianie rozdziałki na 1080p fps 15-20 Komp staruszek ma już niecałe 5 lat Amd Athlon 64 x2 Dual Core 5600+ (3.1GHz) 4Gb ram Geill dysk 3x500gb raid 0 Grafika GF 9600 GT MSI
-
Strefa Śmiechu
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.cda.pl/video/37132b/Nieostrozna-kobieta- [B6 AWX] Oem +
To jakie zakładałeś - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE