Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Mam R6 i jest ok, wcześniej miałem GSXR 750 komfort zdecydowanie lepszy na GSXR bo na r6 jest pozycja typowo sportowa. Z r6 jestem zadowolony szczególnie ze spalania, bo pali polowe mniej od GSXR'a a jedzie podobnie.
  2. Aby się połączyć z RNS-E trzeba użyć VCDS, zwykły KKL nie da sobie rady
  3. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tlusta to plama byla nie wiem- 4rano była-ale trochę tego było dzisiaj postawię za blokiem-wstaję o 5 więc bedę w miarę przytomny tyknę paluchem[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 13:30_________________________________________________a własnie jaki jest koszt (orjentacyjny) nowego kompletu amorów + sprężyny? coś pdobnego do S Line? Sprzedalem ostatnio 1BV caly zestaw za 400zl :gwizdanie: A kupilem jeszcze troche taniej Chetnie bym sie teraz zamienil(amory 1BA i springi h&r) na jakies 1BE :gwizdanie: Za nisko na nasze drogi czaki22 ma do sprzedania kompletne zawieszenie s-line
  4. robi się to i tamto Heble już dotarte
  5. Mam podobne u siebie na ori amorach auto zrobiło się sztywniejsze i lepiej się jeździ po zakrętach, a co do komfortu to różnica prawie nie zauważalna
  6. No zobaczymy co to będzie hamować
  7. no i spoko wszystko spasowało
  8. Sam zakładałem i mam na 100% komplet z b7 razem z łapą A co do łapy to się mylicie że jest inna, na fotce pierwsza łapa jest z audi a6 c5 i przez to nie pasi
  9. Ja mam podłokietnik z b7 razem z łapą poniżej fotka łapy B7 w moim kupione od czaki22
  10. ja mam u siebie z b7 i pasował p&p
  11. Ja mam z 40 osób w sieci pod sobą więc wszystkich nie upilnuje z radiówkami nie ma problemu gorzej z siecią lan U mnie popaliło sprzętu w sieci na nie mało $$ modem, switche nawet u mnie w kompie kartę sieciową, szlak trafi :wallbash: to tak dawalo wczoraj u ciebie Waliło strasznie woda przelewała się przez chodniki. Piorun strzelił kilka razy nie daleko mojego domu a najbliżej to z 40m od chaty w słup aż z gniazdka iskry poszły, dobrze że mam ups,y ale sieciówki i switche nie wytrzymały
  12. U mnie popaliło sprzętu w sieci na nie mało $$ modem, switche nawet u mnie w kompie kartę sieciową, szlak trafi :wallbash:
  13. Zakładałem ostatnio przód 320mm na zacisku 2-tłoczkowym z a8 s4/b5 i zdziwiłem się jak po zakręceniu felg nie dało się obrócić koła. Ale po delikatnym podpiłowaniu zacisku było ok. Felga 18" et 35
  14. Jest różnica w B7 jest przycisk do opuszczania podłokietnika a w b6 podnosi się go do góry i wtedy opuszcza na dół
  15. co tu ustalać do tesco kupić 50kg kiełbaski 30kg karkówki i 2 palety piwa :polew: a tak na poważnie to trzeba ustalić co i jak, gdzie to ma być
  16. Ja bym wystawił ale minimalnie tak jak u mnie Mam nie daleko to mogę wpaść
  17. Felg na żywo wygląda dużo lepiej jak na foto, dojdzie gleba i będzie Grill górny wejdzie na pewno ale dolny
  18. W sedanie przeważnie zawias siada równo, w avancie jest z tym problem
  19. Nic nie zawadza, końcówka kontowa jest skierowana ku dołowi
  20. Tak wystarczy taka antena, wtyczka też jest ok
  21. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena była ale wtedy co ja chciałem szfaby przyje..li w chu.a (wakacji im się zachciało ) i musiałem szukać źródła gdzie indziej
  22. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja płaciłem po 500 za BQ nowe ale jak chcesz iść na ponad 2XX ps to szukaj AL
  23. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Normalnie wywalasz zaślepiasz wstawiasz flansza i po sprawie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.