Treść opublikowana przez virus
-
[ALL] RNS-E Line-OUT--- Subwoofer
RNS-E jest strasznie ubogi co do ustawień są tylko wysokie i niskie tony. A w alpine jest korektor całego pasma, opóźnienia każdego z głośników i mnóstwo innych ustawień. Żadne fabryczne radio nigdy nie będzie miało takich ustawień co alpine lub inne w tej klasie.
-
[ALL] RNS-E Line-OUT--- Subwoofer
Tak jak piszesz podłączałem pod RCA w RNS-E ale jakość była no i postanowiłem zamontować alpine 9855r w schowku i podpiąć do niego wszystkie głośniki wraz z subem. No i po takim zabiegu gra to jak należy, poprawił się nie tylko bass ale cały zakres jest kolosalna różnica w czystości i głośności dźwięku . No i właśnie w takiej konfiguracji BOSE vs mój system dla mnie wygrywa mój system WrcLaguna może coś napisać na ten temat bo on ma BOSE i słuchał też jak to gra u mnie :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Proszę o analizę logów BRD + FMIC + BQ = 185HP
no a kto by inny
-
[B6 BKE] Proszę o analizę logów BRD + FMIC + BQ = 185HP
Turbina późno wstaje to widać i jadę jeszcze na korektę bo bipy coś dalej rezjechane Na dynamicznym blok 11 zrobiłem 3 razy, 2 na 3 biegu, a raz ale nie do końca na 4 i widać ze turbinka na czwartym biegu wstaje wcześniej Normalne Log (0 - 007) Log (1 - 001) Log (2 - 004) Log (3 - 013) Log (4 - 003) Log (5 - 023) BS Log (0 - 011) Dynamiczne Log (0 - 001) Log (1 - 004) Log (2 - 010) Log (3 - 011,011,011) Log (4 - 008) Log (5 - 003)
-
[B6 AVF] Mały sofcik u Witka
Ja się zastanawiam co by jeszcze dłubnąć u mnie przed korektą A jak z trakcją? kontrolka ESP nie miga?
-
[B6 AVF] Mały sofcik u Witka
no i jak wrażenia ? w porównaniu do szwagra to dużo odstaje mocowo?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
tylko u mnie coś to słabo grzeje
-
[B5 AFN] Jak turbina do AFN
Sprzedaje turbinke na allegro z mojego a4 prawie nową (kupiona była jako nowa! nie jakaś regenerowana która wysypie się po krótkim czasie) Będzie pasowała to twojego modelu i nic nie trzeba zmieniać w mapach doładowania itp http://allegro.pl/turbo-audi-a4-1-9-tdi-b6-b7-gt1749v-prawie-nowa-i1279476491.html
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Webasto to webasto odpalasz i po chwili siedzisz jak w saunie Ja już wszystkie części mam tylko zamontować na dniach będziemy u mnie zakładać :gwizdanie:
-
[ALL B6] Czy pomalowac felgi na zime lakierem bezbarwnym
Maja i są pomalowane profesjonalnie tak że na pewno nic im nie będzie Mam te same felgi na zimę i można ich nie myć wcale zimą i nic się im nie dzieje :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na obrazku nr 2 to tylko posmak tego co się dzieje naprawdę
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
wklej wykres jak tylko przyjedziesz bo jestem ciekaw jak tam turbinka wstaje :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
d*py i wypasione bryczki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pierwszego miejsca nie ma
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no chyba będę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Brazylijski RIDER http://wiadomosci.onet.pl/wideo/brazylia-poscig-jak-z-filmu,7707248,1,klip.html#
-
[B7 BKE] Filtr cząstek stałych w 1.9 bke -Czy to możliwe?
No chyba nie do końca z tym płynem u ojca w a4 jest DPF i nie ma płynu, płyn się zalewa w samochodach marki peugot raz na 90tys km
-
[B6 AVB] Brak możliwości przyuczenia sterowników numeru VIN
w webasto masz błędy takie 01413 Pompa dozująca-V54 01317 Sterowniki deski wskaźników-J285 01794 Tu trzeba przyuczyć VIN A co do tego że masz Can't Decode, CODE File Not Loaded! to jest wina vaga moim zdaniem jedz do kogoś kto ma VCDS i spróbuj jeszcze raz przyuczyć VIN'u
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
ja spania nie mam a co do zysku ps to że wolno wstaje to nie znaczy że będzie mało ps bo można pewnie ustawić soft na 200KM na tym turbie.
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
Ty chyba też nie za bardzo :gwizdanie:
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
nie pytałem czy starczy do 200ps ale wydaje mi się ze starczy bo u mnie spokojnie 190-195 by wyszło A turbina właśnie była nowa
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
KAT jest wycięty Co do podciśnien to sztanga turbiny rusza się dość żwawo i idzie do samego ogranicznika, jak dobrze rozumie jeśli sztanga jest maksymalnie podciągnięta to doładowanie jest max, a co do wężyków podciśnienia to były zmienione przy wymianie turbiny. Witek powiedział na taki model trafiłem że nie chce się budzić od dołu. Jeszcze pokombinuje z tymi wężykami i po obserwuje sztangę jak pracuje
-
[B6 BKE] BRD + FMIC + BQ + Rogal = 185,1 KM 380 Nm
:embarrassed: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:57_________________________________________________ Oglądałem twój wykres ArkadiuS i jak widzę twoja też nie wstaje dużo wcześniej no ale to właśnie jest brd Jedna wstaje dobrze a druga nie
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
szukaj na allegro na pewno coś trafisz jak będziesz dzwonił o silniczek to pytaj odrazu o wiązkę zapytaj jeszcze WrcLaguny on miał jakieś silniczki :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
to zależy za ile kupisz części mi udało się kupić silniczki po 50zł i wiązki po 25zł szt. wiec mnie to wyszło 150zł bo sam podłączałem. Robota nie jest trudna tylko trzeba trochę mieć pojęcia i umieć lutować :gwizdanie: