Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. RNS-E jest strasznie ubogi co do ustawień są tylko wysokie i niskie tony. A w alpine jest korektor całego pasma, opóźnienia każdego z głośników i mnóstwo innych ustawień. Żadne fabryczne radio nigdy nie będzie miało takich ustawień co alpine lub inne w tej klasie.
  2. Tak jak piszesz podłączałem pod RCA w RNS-E ale jakość była no i postanowiłem zamontować alpine 9855r w schowku i podpiąć do niego wszystkie głośniki wraz z subem. No i po takim zabiegu gra to jak należy, poprawił się nie tylko bass ale cały zakres jest kolosalna różnica w czystości i głośności dźwięku . No i właśnie w takiej konfiguracji BOSE vs mój system dla mnie wygrywa mój system WrcLaguna może coś napisać na ten temat bo on ma BOSE i słuchał też jak to gra u mnie :gwizdanie:
  3. Turbina późno wstaje to widać i jadę jeszcze na korektę bo bipy coś dalej rezjechane Na dynamicznym blok 11 zrobiłem 3 razy, 2 na 3 biegu, a raz ale nie do końca na 4 i widać ze turbinka na czwartym biegu wstaje wcześniej Normalne Log (0 - 007) Log (1 - 001) Log (2 - 004) Log (3 - 013) Log (4 - 003) Log (5 - 023) BS Log (0 - 011) Dynamiczne Log (0 - 001) Log (1 - 004) Log (2 - 010) Log (3 - 011,011,011) Log (4 - 008) Log (5 - 003)
  4. Ja się zastanawiam co by jeszcze dłubnąć u mnie przed korektą A jak z trakcją? kontrolka ESP nie miga?
  5. no i jak wrażenia ? w porównaniu do szwagra to dużo odstaje mocowo?
  6. Sprzedaje turbinke na allegro z mojego a4 prawie nową (kupiona była jako nowa! nie jakaś regenerowana która wysypie się po krótkim czasie) Będzie pasowała to twojego modelu i nic nie trzeba zmieniać w mapach doładowania itp http://allegro.pl/turbo-audi-a4-1-9-tdi-b6-b7-gt1749v-prawie-nowa-i1279476491.html
  7. Webasto to webasto odpalasz i po chwili siedzisz jak w saunie Ja już wszystkie części mam tylko zamontować na dniach będziemy u mnie zakładać :gwizdanie:
  8. Maja i są pomalowane profesjonalnie tak że na pewno nic im nie będzie Mam te same felgi na zimę i można ich nie myć wcale zimą i nic się im nie dzieje :gwizdanie:
  9. na obrazku nr 2 to tylko posmak tego co się dzieje naprawdę
  10. wklej wykres jak tylko przyjedziesz bo jestem ciekaw jak tam turbinka wstaje :gwizdanie:
  11. Brazylijski RIDER http://wiadomosci.onet.pl/wideo/brazylia-poscig-jak-z-filmu,7707248,1,klip.html#
  12. No chyba nie do końca z tym płynem u ojca w a4 jest DPF i nie ma płynu, płyn się zalewa w samochodach marki peugot raz na 90tys km
  13. w webasto masz błędy takie 01413 Pompa dozująca-V54 01317 Sterowniki deski wskaźników-J285 01794 Tu trzeba przyuczyć VIN A co do tego że masz Can't Decode, CODE File Not Loaded! to jest wina vaga moim zdaniem jedz do kogoś kto ma VCDS i spróbuj jeszcze raz przyuczyć VIN'u
  14. ja spania nie mam a co do zysku ps to że wolno wstaje to nie znaczy że będzie mało ps bo można pewnie ustawić soft na 200KM na tym turbie.
  15. Ty chyba też nie za bardzo :gwizdanie:
  16. nie pytałem czy starczy do 200ps ale wydaje mi się ze starczy bo u mnie spokojnie 190-195 by wyszło A turbina właśnie była nowa
  17. KAT jest wycięty Co do podciśnien to sztanga turbiny rusza się dość żwawo i idzie do samego ogranicznika, jak dobrze rozumie jeśli sztanga jest maksymalnie podciągnięta to doładowanie jest max, a co do wężyków podciśnienia to były zmienione przy wymianie turbiny. Witek powiedział na taki model trafiłem że nie chce się budzić od dołu. Jeszcze pokombinuje z tymi wężykami i po obserwuje sztangę jak pracuje
  18. :embarrassed: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 12:57_________________________________________________ Oglądałem twój wykres ArkadiuS i jak widzę twoja też nie wstaje dużo wcześniej no ale to właśnie jest brd Jedna wstaje dobrze a druga nie
  19. szukaj na allegro na pewno coś trafisz jak będziesz dzwonił o silniczek to pytaj odrazu o wiązkę zapytaj jeszcze WrcLaguny on miał jakieś silniczki :gwizdanie:
  20. to zależy za ile kupisz części mi udało się kupić silniczki po 50zł i wiązki po 25zł szt. wiec mnie to wyszło 150zł bo sam podłączałem. Robota nie jest trudna tylko trzeba trochę mieć pojęcia i umieć lutować :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.