Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Witek mówił ze nie robił mocniejszego BKE na forum jest chyba pierwsze a co do wyprzedzania to masz racje. Jak wracalem z warszawy to 230 leci spokojnie ale w korku nie bylo gdzie przetestowac maxa
  2. Ori kosztuje 1500zł to jest dobra podróbka A tu wynik pracy rogala turbina jaka mi się trafiła nie wstaje za dobrze no ale co poradzi co do niutonów to da się o wiele więcej ale sprzęgło jest fabryczne więc to raczej max na nim http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164149.new#new
  3. Jak widać turbina wstaje bardzo późno nić się nie dało z tym zrobić przez to mały niesmak no ale co poradzić jednemu się trafi taka brd a drugiemu taka Koników też dało by się więcej ale nie ma co przesadzać a co do niutonow to raczej max z ori sprzęgła Aktualna moc po korekcie 185Hp 380Nm. Turbinka wstaje 200 obr wcześniej teraz jeździ się o wiele przyjemniej
  4. no to widzę że działasz ostro oby tak dalej :gwizdanie:
  5. E nie tak dawno byłem przed ostatnio i jeszcze kilka razy wcześniej tylko ciebie nie było :gwizdanie:
  6. Jeszcze do ciebie mi trochę brakuje ale powoli dojdziemy
  7. zastanawiam się cały czas tylko że nigdzie go nie idzie dostać :gwizdanie: Co to felg to miałem gdzieś temat w warsztacie polerowanie felg. Pasta autosol i widać efekt oczywiście felgi trzeba wcześniej przepolerować Jak wiadomo RNS-E bez ori wzmacniacza nie gra a alpine daje niezłego kopa WrcLaguna coś o tym wie No i tu fotki części do kolejnego moda
  8. A4 1.9 TDi Sedan Klekota posiadam praktycznie od nowości rok 2004 aktualny przebieg 129tys moc jaka kiedyś była fabrycznie 115ps Poniżej kilka fotek a na dole opis wyposażenia i modyfikacji Wyposażenie -klimatyzacja dwu strefowa -FIS (pełny) -czujniki parkowania -el szyby -abs / esp -6x airbag -2x podlokietnik (1x podswietlany) -immobilaiser -regulacja kierownicy -centralny zamek z domykaniem i otwieraniem szyb z pilota -halogeny -felgi ori 18" z oponą 225/40/18 -opony pirelly Pzero -fabryczny alarm -składane/dzielone tylne oparcia -tempomat -el lusterka -grzane lusterka -kierownica skóra -Dzwignia hamulca ręcznego pokryta skórą -galka skora -Gniazdo zapalniczki w bagażniku Przeprowadzone modyfikacje -Siedzenia kubelkowe skora S-Line B7 -wydech od 2.5 na 2 rurki -Montaż RNS-E -Subwoofer Infinity Kappa Perfect 30cm -Wzmacniacz Blaupunkt 350w RMS -pomalowane dokładki w kolor -spoiler s4 -4 el. szyby -pełen pakiet światło -grzane fotele przednie -pompowane fotele -Xenon -bluetooth -Adapter pod DVD -Wymiana turbiny na BRD -Montaż FMIC -Wymiana pompowtrysków z końcówką BQ -Czujnik zmierzchu oraz coming home -Webasto (ogrzewanie postojowe) - System Homelink – nadajnik sygnału otwierania bramy/garażu - Listwy S4 na drzwi -Wymiana zderzaka na S4 tył + przód -2 dyfuzory -Spryskiwacze reflektorów -Kierownica S-line b7 MF -Zawias Weitec -30 -Hamulce od S4 345mm W planach Nic nigdy nie wiadomo
  9. tu masz wszystko http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163320.0
  10. około 1000zł + - zależy za ile kupisz na allegro Ja dałem za webasto 300zł piec wraz z wiązką bez pompy wody i paliwa 200zł pilot + centralka 140zł pompa paliwa 120zł pompa wody dojdą jeszcze węże cieczy i przewód paliwowy no i montaż (u mnie będzie montowane prze zemnie i WrcLaguna)
  11. film the best faktycznie ma talent
  12. to że nie było to nie znaczy że nie będzie
  13. z podłączeniem do sprawdzenia chyba nie będzie problemu tylko ciekawe czy ruszy bez wpięcia się w nagrzewnice i czy jak ruszy to czy nic się nie zepsuje jak nie będzie wpięte pod nagrzewnice :gwizdanie: Bo tak się modzi na PODKARPACIU
  14. no to teraz montujemy u mnie już opanowałem schematy podłączenia :gwizdanie:
  15. S-a na wypasie super mody
  16. Wrzuć kilka fotek webasto po z pod maską
  17. spróbuje wymienić uszczelniacze i zamienić pompki miejscami i zobaczyć czy coś się zmieni
  18. Logi PD na zimnym może to nie pompki a coś z zaworami Log (0 - 013) Log (1 - 023)
  19. ale przy podmianie trzeba już wymienić nowe uszczelniacze? czy podmienić sprawdzić a potem ewentualnie wymienić uszczelniacze
  20. Dodatek już był wlewany z mixolem i jak dotąd brak poprawy
  21. Też raz miałem taki przypadek zatankowałem za 50 zł i ropki nic się nie wlało musiałem tankować na innym CPN bo bym do domu nie dojechał
  22. to czyli pewnie trzeba wymienić 4 PD? mam ze swojego w stanie idealnym ale z końcówka BD z 1.9 pewnie nie bardzo da się ich założyć?
  23. no na pewno zrobię logi bo też jestem ciekaw :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.