Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. to nie rezygnuj będzie połowa skrzynki i nic się nie będzie działo :kox: a tak na poważnie to wpadaj śmiało przywitamy cię zdrowo
  2. Nie ma się nad czym zastanawiać :gwizdanie: :gwizdanie: tylko trzeba przyjechać. Wejściówek nie ma ale skrzynkę możesz wziąć :kox:
  3. To ile miałeś najechane na pasku? i czy głowicę szlak trafił? bo jak tak to nic ciekawego
  4. Ja bym teraz kupil Fuji Film f30 tylko trzeba by gdzieś szukać, ma pełnego manuala i robi fotki na wysokim poziomie jak na kompakta no ale trzeba by szukać pewnie używanego.
  5. Ja polecam FUJI F40 fd bateria trzyma super fotki tez są wypasione mam w domu 4 aparaty, panasonica, samsunga, Olympus'a kosztował on 800zł i powiem szczerze że FUJI FILM robi z nich najlepsze fotki szczególnie różnicę widać w nocnych fotkach. Jak kupisz to na pewno będziesz zadowolony i to bardzo. http://allegro.pl/item1186134623_fuji_f40_fd_nowy.html
  6. a no Grześ tam pracuje dobrze mieć kogoś w ASO na miejscu co sprawdzi wszystko i załatwi w odpowiedniej cenie [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 18:42_________________________________________________Czy to normalne ze auto lekko kopci po zmianie turbiny, wycięciu kata i założeniu FMIC bez zmiany map są jeszcze oryginalne? bo jak jechał kolega autem ja patrzyłem to trochę kopci
  7. virus odpowiedział(a) na wrclaguna temat w Audi A4 B7
    znalazłem jeszcze 8E0 863 241 D pisało niby że 2 din w etce pisze 8E0 863 241 F PR-2T1,2T2 a nr 8E0 863 241 G PR-2T0
  8. virus odpowiedział(a) na wrclaguna temat w Audi A4 B7
    8E0 863 241 F ale nie jestem pewien w 100% czy to 2 din
  9. tylko ze silnik zachowuje się jak by wypadał jeden cylinder na wolnych, jak pozostawię go odpalonego przez 20min to zaczyna kopcić na siwo podczas jazdy nie kopci tylko jak postoi odpalony przez 15-20min oleju też nie ubywa
  10. Witajcie Mam problem z a4 b7 silnik BPW, motor na wolnych obrotach się trzęsie (telepie całym autem ) po lekkim dodaniu gazu ustaje. Silnik trzęsie się tylko na rozgrzanym temp 90 na zimnym wszystko jest ok. Vag nie pokazał błędów, co to może być wałek rozrządu czy może regulatory?
  11. RS4 żaba, tu widać piękno tych felg Tez takie miałęm :gwizdanie: tylko 17" ale ten model to tylko min 19
  12. turbo od BRD jest większe i nie ma nic dziwnego w tym, że późno wstaje :> (poźniej od seryjnego). W dziale "Turbo, Chiptuning i Tuning Mechaniczny" pisali koledzy o tym wiele razy Wiesz dla mnie to było na początku trochę dziwne jak Garrett wstawał od 1800 a teraz na 2 biegu to się czeka do 2400 ale już na 3 idzie od 2200obr chyba po programie powinno być ok
  13. to spoko jeszcze pompki BQ od Adamoo i jadę na program
  14. to spoko bo chyba gruchy nie uszkodziliśmy bo co nie potrzebne to trzeba wywalić
  15. Turbo w BKE jest małe a turbina z BRD jest większa i ma inna gruszkę z elektronika na górze wiec albo trzeba było wywalić chłodnice spalin albo przyciąć gruche wiec została wywalona elektronika z gruszki i turbo weszło. Gruszka nie była przestawiana i chodzi w pełnym zakresie Tylko jak patrze po tych wszystkich logach jak było założone turbo BRD na oryginalnych mapach to widać ze to turbo tak wstaje od 2200-2300obr
  16. FMIC Wymiary intercoolera: 700mm x 140mm x 65mm Wymiary rdzenia: 550mm x 140mm x 65mm [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 09:39_________________________________________________Jeszcze mam takie pytanie czy gruszka turbiny jest ok bo nie chciała się zmieścić bo przeszkadzał egr i trochę jest podcięta elektronika ale jest szczelna i sztanga idzie do samej góry może przez to trochę późno wstaje bo widać ze nie przeładowuje i trzyma ciśnienie
  17. Kat już wycięty Rogalotti powiedział mi ze może się da zrobić żeby wstawała trochę wcześniej ale o max 200-300obr
  18. Czyli Podciągnięcie sztangi gruszki nić nie da ? żeby przyśpieszyć wstawanie turbiny? bo teraz jak wciskam gaz to do 2300obr jest mul a potem zaczyna jechać[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 11:09_________________________________________________jeszcze może zrobię logi przed korektą [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 11:10_________________________________________________można przeanalizować logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=144349.0
  19. Witam Proszę o analizę logów w samochodzie jest wymienione turbo od BRD 170ps i wstawiony FMIC, wycięty kat jak na razie jest standardowy soft czekam na wtryski. Problem jest taki ze turbo późno wstaje Dynamiczne 001 003 004 008 010 011 Normalne 001 003 004 007 008 013 001 003 013
  20. no jasne że była :]
  21. jak na standardowym sofcie, to nie ma się co dziwić, że późno ci wstaje, musisz zrobić korektę mam kabel, ale nie wiem czy obsłuży twoje auto Wchodzi bez Can tez mam kabel ale lapka nie mam. BRD wstaje mi od 2300-2400obr to trochę późno może po korekcie będzie ok
  22. Będzie ktoś miał waga jutro na spocie? bo założyłem nowe turbo brd i fmic i coś mi późno wstaje turbina może by posprawdzał co i jak na razie jest standardowy soft.
  23. a na standardowym sofcie tez tak wstaje ? bo u mnie wstaje od 2300obr jest założone FMIC i BRD na standardowych mapach. Czy jak zrobię program to można to przestawić żeby turbo wstawało wcześniej bo jeśli nie to trzeba jeszcze coś pokombinować bo stara turbina wstawała 1800obr. I teraz jak jadę to muszę mieć wysokie obroty żeby coś wyprzedzić najlepiej kolo 2800obr wtedy czuć ze auto jedzie
  24. map sensor jest oryginalny a nowy tez mam tylko co z tym doładowaniem tak jak by nie było sterowania turbiny przy odpaleniu gruszka się podciąga do samego końca i auto nie jedzie[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 07:34_________________________________________________Opanowaliśmy ten błąd auto zaczęło w miarę normalnie jechać tylko na starej turbince zaczynało ciągnąć od 1800obr a teraz zaczyna od 2100ob.r Dd ilu obrotów wam zaczyna ciągnąć BRD na standardowych mapach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.