Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. virus odpowiedział(a) na niwe temat w Audi A4/S4 B6
    W b6 17 to troche malo co do komfortu to z 15 na 17 to nie ma prawie różnicy ale ja bym zapodal 18 tak jak to zrobilem u siebie :]
  2. jak tam w polsce teraz pogoda?? sniegi dalej bo jak przyjade to nie wiem czy na spota zakladac 18"
  3. Zapraszamy na Spocik do Rzeszowa SPOT - 6 KWIETNIA 2008 r. PARKING URZęDU WOJEWóDZKIEGO W RZESZOWIE godz. 14.00 Każda MILE WIDZIANA
  4. Zapraszamy na Spocik do Rzeszowa SPOT - 6 KWIETNIA 2008 r. PARKING URZęDU WOJEWóDZKIEGO W RZESZOWIE godz. 14.00 Każda MILE WIDZIANA
  5. trzeba pomyslec nad pozbieraniem ekipy z podkarpacia i pojechac na jakis wiekrzy spot tak min z 15-20 aut to by byl extra wypad :]
  6. ja jestem za mozna nieraz pojechac na kilkanascie samochodow na jakiegos spota gdzies dalej chodzby do sanoka i bedzie super atmosferka :] grila zapalimy nad tama :]
  7. rzeszów nie jest maly gdzies napewno znajdzie sie miejsce na grila
  8. a kto przywiezie grila bo po kielbase to do tesco sie skoczy
  9. virus odpowiedział(a) na niwe temat w Audi A4/S4 B6
    Super furka felunek min 18" bo 17" sa za male do b6 a 15" to na zime zostaw :] jakis xenon i bedzie kox
  10. juz dziala :] tylko trzeba sie napracowac przy polerowaniu ale efekt jest super i trzeba uważać na uszczelki bo beda biale
  11. polecam tylko musi byc temperatura okolo 10 stopni najlepiej http://www.allegro.pl/item331031652__formula_pasta_carnauba_z_gabka_.html
  12. virus odpowiedział(a) na andkan7 temat w Audi A4/S4 B6
    furka jak sie patrzy kolor najladniejszy jaki jest :] ciekawie przyciemnione szybki ,ciekawe jak na żywo to wyglada. Wywal pokrowce
  13. wiec zawias będzie -30 myślę ze dobrze wybrałem i zęby będą cale :]
  14. tak dokladnie bylem :] teraz moja niunka przeszla drobne modyfikacje fele xenon itp. Teraz niestety jestem w anglii w polsce bede wlasnie 6 i nie wiem czy dam rade ale jak dam to bede :]
  15. 6 spocik a mnie nie bedzie juz sie nie moge doczekac kiedy przyjade moja niunia na spota moze ktos jeszcze pamieta moje niebieskie audi b6 postaram sie wrocic 6 moze jeszcze zdaze na spocik PS. mam vaga ale nie wiem czy bede
  16. wiec mowicie ze do 18 bedzi ok -30 i oslona silnika zostanie cala :] a co z komfortem bardzo spada ?
  17. kupie pewie nowe jakies weitec albo cos innego tylko chodzi mi glownie ile obniżyć czy 20 czy 30 czy przy 30 nie bedzie problemu z progrmi zwalniajacymi, albo wyjechaniem na chodnik
  18. Siema mam wielki dylemat Felunek juz jest 18" tylko trzeba cos z robic z zawiasem juz sie oczytalem ze mi lep peka i nic sie nie dowiedzialem jak z komfortem itp chce wymienic same sprezyny, i do 18 zeby to wygladalo fajnie i komfort zeby jakis zostal jakie sprezynki zalolyc -20 czy -30 chcial bym zeby posiadacze zawiechy -20 i -30 napisali co i jak z komfortem czy nie zachaczaja oslona silnika o glebe i napiszcie np cos takiego (moim zdaniem do 18" powinienes zalozyc sprezyny ....)
  19. przeplywka ze sklepu jutro porozpinam wszystko i zobacze co to moze byc moze cos nie laczy, co do tych poduszek to tam powinno cos byc podlaczone jakis kabel? czy nie??
  20. czyli blad 2 cos z powietrzem powiem tak przeplywka byla wymieniana na boscha i n75 tez na nowy prosze o rade co sprawdzic
  21. ktros moze przetlumaczyc dokladnie co sprawdzic itp co do pierwszego bledu znalazlem cos takiego 17996 P1588 Ventile für Motorlagerung (N144/N145) Unterbrechung [Engine mount solenoid valves Open circuit prawy lub lewy zawór regulacji zawieszenia silnika n144/n145 powiedzcie gdzie to jest gdzie to sprawdzic
  22. Witam Podpiołem dziś moje audi pod vag i mam 2 bledy cos jest nie tak po wykasowaniu i jeden pokazuje sie od razu a 2 po przejechaniu jakies 30km i wtedy wyskakuje mi na liczniku ta kontrolka z silnikiem 1 bład- 17996 P1588 Engine mount solenoid valves Open circuit 2 bład- 16485 P0101 Mass or Volume Air Flow Circ Range/Performance - ten sie wyskakuje po przejechaniu 30km POMOCY Dajcie jakas fachowa rade z czym to jest zwiazane bo nie mam zielonego pojecia co to moze byc
  23. to zmieniam na palniki 8000k bedzie lans:D
  24. wiesz wiec pewnie zmienie na 8000k bo kolor mojego jest niebieski wiec swiatlo pasowalo zeby tez bylo lekko niebieskie ale pewnie bedzie troche gorzej widac w porównaniu z 6000k

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.