Treść opublikowana przez virus
-
[B6 AWX] Moje auto...
W b6 17 to troche malo co do komfortu to z 15 na 17 to nie ma prawie różnicy ale ja bym zapodal 18 tak jak to zrobilem u siebie :]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak tam w polsce teraz pogoda?? sniegi dalej bo jak przyjade to nie wiem czy na spota zakladac 18"
-
Spociki w Kielcach
Zapraszamy na Spocik do Rzeszowa SPOT - 6 KWIETNIA 2008 r. PARKING URZęDU WOJEWóDZKIEGO W RZESZOWIE godz. 14.00 Każda MILE WIDZIANA
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Zapraszamy na Spocik do Rzeszowa SPOT - 6 KWIETNIA 2008 r. PARKING URZęDU WOJEWóDZKIEGO W RZESZOWIE godz. 14.00 Każda MILE WIDZIANA
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
trzeba pomyslec nad pozbieraniem ekipy z podkarpacia i pojechac na jakis wiekrzy spot tak min z 15-20 aut to by byl extra wypad :]- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jestem za mozna nieraz pojechac na kilkanascie samochodow na jakiegos spota gdzies dalej chodzby do sanoka i bedzie super atmosferka :] grila zapalimy nad tama :]- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rzeszów nie jest maly gdzies napewno znajdzie sie miejsce na grila- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a kto przywiezie grila bo po kielbase to do tesco sie skoczy- [B6 AWX] Moje auto...
Super furka felunek min 18" bo 17" sa za male do b6 a 15" to na zime zostaw :] jakis xenon i bedzie kox- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
juz dziala :] tylko trzeba sie napracowac przy polerowaniu ale efekt jest super i trzeba uważać na uszczelki bo beda biale- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
polecam tylko musi byc temperatura okolo 10 stopni najlepiej http://www.allegro.pl/item331031652__formula_pasta_carnauba_z_gabka_.html- [B6 AWX] Moja furka
furka jak sie patrzy kolor najladniejszy jaki jest :] ciekawie przyciemnione szybki ,ciekawe jak na żywo to wyglada. Wywal pokrowce- [B6 BKE] Zawias w sedanie -20 VS -30
wiec zawias będzie -30 myślę ze dobrze wybrałem i zęby będą cale :]- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak dokladnie bylem :] teraz moja niunka przeszla drobne modyfikacje fele xenon itp. Teraz niestety jestem w anglii w polsce bede wlasnie 6 i nie wiem czy dam rade ale jak dam to bede :]- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
6 spocik a mnie nie bedzie juz sie nie moge doczekac kiedy przyjade moja niunia na spota moze ktos jeszcze pamieta moje niebieskie audi b6 postaram sie wrocic 6 moze jeszcze zdaze na spocik PS. mam vaga ale nie wiem czy bede- [B6 BKE] Zawias w sedanie -20 VS -30
wiec mowicie ze do 18 bedzi ok -30 i oslona silnika zostanie cala :] a co z komfortem bardzo spada ?- [B6 BKE] Zawias w sedanie -20 VS -30
kupie pewie nowe jakies weitec albo cos innego tylko chodzi mi glownie ile obniżyć czy 20 czy 30 czy przy 30 nie bedzie problemu z progrmi zwalniajacymi, albo wyjechaniem na chodnik- [B6 BKE] Zawias w sedanie -20 VS -30
Siema mam wielki dylemat Felunek juz jest 18" tylko trzeba cos z robic z zawiasem juz sie oczytalem ze mi lep peka i nic sie nie dowiedzialem jak z komfortem itp chce wymienic same sprezyny, i do 18 zeby to wygladalo fajnie i komfort zeby jakis zostal jakie sprezynki zalolyc -20 czy -30 chcial bym zeby posiadacze zawiechy -20 i -30 napisali co i jak z komfortem czy nie zachaczaja oslona silnika o glebe i napiszcie np cos takiego (moim zdaniem do 18" powinienes zalozyc sprezyny ....)- [B6 BKE] Błedy- potrzebne tlumaczenie co to za błedy
przeplywka ze sklepu jutro porozpinam wszystko i zobacze co to moze byc moze cos nie laczy, co do tych poduszek to tam powinno cos byc podlaczone jakis kabel? czy nie??- [B6 BKE] Błedy- potrzebne tlumaczenie co to za błedy
czyli blad 2 cos z powietrzem powiem tak przeplywka byla wymieniana na boscha i n75 tez na nowy prosze o rade co sprawdzic- [B6 BKE] Błedy- potrzebne tlumaczenie co to za błedy
ktros moze przetlumaczyc dokladnie co sprawdzic itp co do pierwszego bledu znalazlem cos takiego 17996 P1588 Ventile für Motorlagerung (N144/N145) Unterbrechung [Engine mount solenoid valves Open circuit prawy lub lewy zawór regulacji zawieszenia silnika n144/n145 powiedzcie gdzie to jest gdzie to sprawdzic- [B6 BKE] Błedy- potrzebne tlumaczenie co to za błedy
Witam Podpiołem dziś moje audi pod vag i mam 2 bledy cos jest nie tak po wykasowaniu i jeden pokazuje sie od razu a 2 po przejechaniu jakies 30km i wtedy wyskakuje mi na liczniku ta kontrolka z silnikiem 1 bład- 17996 P1588 Engine mount solenoid valves Open circuit 2 bład- 16485 P0101 Mass or Volume Air Flow Circ Range/Performance - ten sie wyskakuje po przejechaniu 30km POMOCY Dajcie jakas fachowa rade z czym to jest zwiazane bo nie mam zielonego pojecia co to moze byc- [B6 BKE] Xenon 6000k pytanie o kolor
to zmieniam na palniki 8000k bedzie lans:D- [B6 BKE] Xenon 6000k pytanie o kolor
wiesz wiec pewnie zmienie na 8000k bo kolor mojego jest niebieski wiec swiatlo pasowalo zeby tez bylo lekko niebieskie ale pewnie bedzie troche gorzej widac w porównaniu z 6000k - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE