Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Mam nadzieję że GTX 560ti i i5 2500k da rade przy full HD. Ściągnij sobie Fraps możesz sprawdzić ile FPS ci wyciąga
  2. Żeby zagrać na max detalach w Full HD na PC to trzeba już dobrego potworka. Testował już ktoś ze wszystkimi wodotryskami w pełnym HD
  3. Wygląda ciekawie trochę pomieszane S4 z S-line, kolor
  4. Chyba za dużo tej pary (dymu) Przypomniała mi się sytuacja jak ktoś pisał na forum że gość zostawił gdzieś pod sklepem auto, nastawił na rano webasto, szła jakaś babcia przy aucie i zadzwoniła po straż pożarną bo myślała że się auto pali i strażacy na chama łomem wyrwali maskę i na ślepo silnik zalali pianą Wytłumaczenie mieli że działali w dobrej intencji Webasto odpalałem pół roku temu więc trochę zapowietrzone było, ale to tylko przez chwilkę dymiło potem już nic Też słyszałem o takiej sytuacji jak straż zaczęła gasić [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 15:01_________________________________________________ Pilocik fajna sprawa, można odpalać z odległości 800m
  5. Czasem zadymi a to jest para, odpal auto przy minusowych temperaturach i po chwili z wydechu zaczyna parować Już 2 rok z webasto pod maską Grzesiek wie jaka to wygoda
  6. Klocki tez mogłes zapodac Ferodo co z tyłem ? Klocki dostałem za darmo więc dlatego ATE tył też będzie penie od S4 tylko za jakiś czas trochę gorzej niż s4 mogłeś za***ać tarcze perforowane, i DSy Można tylko trochę to kosztuję a te co kupiłem to miałem w dobrej cenie :gwizdanie: Stary komplet do sprzedania po bardzo małym przebiegu, jak nowy, tarcze i klocki niedawno kupiłem nówki jeszcze się dobrze nie dotarły [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 07:28_________________________________________________Heble zamontowane teraz docieranie Odpalanie webasto przy -6 trochę paruję
  7. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Body kit jak u mnie
  8. Nowy modzik się szykuje hamulce 345mm od S4 tarcze ferodo, klocki ATE Wszystko pomalowane, nasmarowane jutro montaż
  9. W zimie na szerokim kapciu się źle jeździ, a w zimie to ktoś ma 90hp czy 200hp to i tak nic nie da
  10. Jeden to ma drugi nie czasem pojawia się znikąd
  11. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tapicerka ściąga się podobnie jak z lewej poszukaj w warsztacie gdzieś było
  12. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wyjmowałem
  13. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w boczkach są takie otwory przykryte gumą jak kratka wentylacyjna i ta guma pierdzi. Ja to u siebie zajebałem sylikonem i cisza
  14. Po prostu nie trzeba się tym przejmować i jeździć
  15. virus odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  16. Ja jeździłem 4 zimy, i jest duży plus, bo nie trzeba uważać na chodniki, dziury
  17. Raczej nikt nie powie bo nikt nie wie u mnie też to jest, turbinka nowa. Ale to nie tylko w BRD się tak dzieje
  18. Ja też ostatnio webasto przepalałem i też od pierwszego strzała poszło i nawet bardzo nie dymiło
  19. Z korekcjami to raz było 1.2 i wtedy silnik w miarę normalnie chodził, jak zaczęło telepać to 2.99
  20. Wykresu wcześniej nie widziałem więc co można napisać z samych liczb

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.