Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

virus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez virus

  1. Dawno nic się nie działo wiec mały update sprzętu audio. Dziś trafił w moje ręce głośnik Alpine SWR-1242d 1500w + wzmacniacz JBL GTO 601.1 600w RMS Więc do wyboru mam 2 wzmacniacze - Blaupunkt 350w RMS - JBL GTO 600w RMS 3 głośniki - Infinity kappa perfect - Infinity kappa 120.3se - Apine SWR Jutro będę testował ale prawdopodobnie zostanie Kappa perfect + Alpine
  2. a skad Ty to TDi wziales to ja nie wiem... przeciez jak byk napisane E85 Proszę bardzo link do artykułu http://moto.gadu-gadu.pl/5675141821735977336/vw-golf-szybszy-od-bugatti-veyrona
  3. Golf 1.8 TDi 900hp http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qkPps9g3jXE#!
  4. virus odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  5. Trzeba zainwestować w sprzęt
  6. Teraz trzeba pomyśleć nad pożądanym subwooferem
  7. Jak tam na wyspach Szukaj jakis gratow do Spoko jakoś leci, trzeba coś czaić na ebay jakieś graty
  8. Mody spoko, dawno nie zaglądałem do tego tematu, widzę że cały czas do przodu
  9. Na wyspach nie jest źle temperatura w dzień ponad 10 stopni, czasem popada jak to w UK. Pojechałem na letnich bo tam śniegu praktycznie nie ma
  10. Widziałem cię leciałem wtedy do Anglii
  11. Na ile ? około 5 miechów
  12. U mnie też rano chwile popadało, ale lepiej żeby wytrzymało jeszcze 3 dni bo jutro jadę do UK na letnich kapciach
  13. http://www.sadistic.pl/niepodlegla-pyta-2011-vt92816.htm
  14. Chwile mnie nie było ale to zazwyczaj przez to że w sobotę zawszę coś wyskoczy
  15. No ja raczej nie będę wstanie prowadzić po upojnej sobocie ale chęci mam
  16. virus odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie chodziło mu o to że w modelu B7 jest taki sam numer co w B6
  17. http://www.maxior.pl/film/88574/Smieszne_zdjecia_z_wypadkow_drogowych
  18. Trasa Zakopane - Rzeszów średnia prędkość według fis 100km/h (300km w 3h) spalanie 6l 4 osoby na pokładzie plus bagaże
  19. Moim zdaniem grafika w MW3 jest dużo gorsza od BF3 na ustawieniach max
  20. Na Podkarpaciu nie ma praktycznie dziur drogi są bardzo dobre. Na 18" jeździ się , opony mam zwykłe bo na runflat strasznie komfort spada
  21. Też wole śmigać b6 jak b7 przynajmniej ludzie się oglądają :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 18:12_________________________________________________ ogólnie dobrze zmodzone b6 bije b7 pod wzgledem wygladu :kox: jak dla mnie To zupełnie jak w przypadku B5 bjie na łep B6 PS. Fajne mocowanie FMIC musze nad podobnym pomyślec u siebie :gwizdanie: W miarę mocne nie powinno skorodować i odpaść
  22. Może dziś wyśle pocztexem miał dać znać
  23. Jeszcze nie wiem, bo nie podłączone jutro dalsza część

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.