Treść opublikowana przez virus
-
[B6 BKE] Xenon 6000k pytanie o kolor
ONO ty masz 8000k?? jak tak to jak to swieci w nocy i w deszczu widac cos?? swieca lepiej od BlueVision h7?
-
[B6 BKE] Xenon 6000k pytanie o kolor
jak by nie kumple to wziol bym 8000k, kumpel ma w golfie i wczoraj porównywaliśmy i jego swieca z lekka poswiata niebieska a moje bardziej na bialo ale jak wlanczam moje i startuja to moje swieca o wiele bardziej na niebiesko jak jego ale po rozswietleniu sie dalej na bialo
-
[B6 BKE] Xenon 6000k pytanie o kolor
U mnie jest tak ze po wlaczeniu swiatel swieca na bardzo niebiesko a po rozswietleniu na bialo i ciekawi mnie to czy ten bialy kolor zmieni sie na troche niebieski
-
[B6 BKE] Xenon 6000k pytanie o kolor
Witam Założyłem dziś do mojej audiczki xenonki 6000k i mam takie pytanie światełka po włączeniu świecą na ładny niebiski kolor a jak już sie rozświetlą to świecą na biało i moje pytanie jest takie czy po powiedzmy 20-30godz świecenia zmienią kolor na lekko niebieski gdzieś kiedyś wyczytałem ze xenon jak jest nowy to świeci na biało a potem zmienia barwę na niebiesko. Jeśli tak jest to czy barwa sie dużo zmieni?
-
[B6] Aluski 18" na lato
ja powiem tak jezdzilem na 17" i komfort byl dobry a zmieniam na 18" bo 17" do b6 sa za MALE !!! i mysle ze komfort tez bedzie OK :] :a4fan:
-
[B6] Aluski 18" na lato
I tak zrobie szuakm zawieszenia orginalnego albo same sprężyny -2cm powinno styknac chce tylko zeby to auto wygladalo normalnie na 18" felach mi sie podobaja fele z wiekrzymi przeswitmi ale jak wiadomo sa mniej wytrzymale :]
-
[B6] Aluski 18" na lato
chce tak obniżyc zeby na 18" calowych felgach nie wyglądał jak allroad :] i chce jezdzic wmiare komfortowo wiec chyba najlepiej bedzie 2cm ale kolega wczesniej pisal ze np dac 3cm z przodu a 2 z tylu wiec jak bebdzie najlepiej?? :]
-
[B6] Aluski 18" na lato
No nie wiem Kupilem Fele za 2200zł 17" nowe model rs4 i wykonanie tych felg bylo bardzo dobre niby sie nie giely :] Ktos odpowie na pytanie czy same sprężyny wystarcza do obniżenia ??
-
[B6] Aluski 18" na lato
wszystkie ladne :] ale zastanawiam sie nad 2 i i niech ktos jeszcze powie ile ja obniżyc kolega napisal ze przód 30mm a tyl 20mm bedzie dobrze?? a co powiecie na te? http://www.allegro.pl/item282111556_godne_uwagi_aluminiowe_felgi_do_vwpassat_18cali_.html
-
[B6 BKE] Do oceny fotki mojej Audiczki :D
na gps pokazywalo mi przy 220 ze niby jade 217 na autostradzie z dużej górki udalo mi sie rozbujac ja do 238 tak pokazywal licznik ale mowie ze to byla niezla górka :]
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
i chyba tak zrobie bo pewnie nigdzie nie dostane takiego jak ma byc
-
[B6] Aluski 18" na lato
same sprężyny wystarczą do obniżenia zawiasu ?? czy gwint niech ktoś sie jeszcze wypowie ile dac do dołu
-
[B6] Aluski 18" na lato
Sebo_ ty w swojej jaka masz glebe?
-
[B6 BKE] Do oceny fotki mojej Audiczki :D
jeszcze mysle nad szybami i spojlerek na klape powiem tak niby te 115km ale do 210 nie trzeba dlugo czekac :] zaznaczam ze to silnik ktory jest produkowany w b7 ale chip bedzie bo musi byc http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab184a2d44b32528.html
-
[B6] Aluski 18" na lato
zastanawialem sie nad nimi bo felgi ladne ale 17" to za male to tego auta :] i nie wiem czy 18 nie byly by male tylko na aucie jest ciemny chrom a ladniejsze sa jakies jasne :] Napiszcie jak z zawieszeniem ile na glebe zeby ladnie wygladalo i komfort z jazdy jakis byl :]
-
[B6] Aluski 18" na lato
tu fotka moich 17 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a4d53130ab4ab442.html
-
[B6 BKE] Do oceny fotki mojej Audiczki :D
Witam do oceny Rok 2004.09 Silniczek 1.9 TDI tempomat parktotronik i takie tam pierdoly alu 17 RS4 modyfikacje zaplanowane Chip alu 18 i sam nie wiem co wykombinuje autko mam juz rok :] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/962358105bca0494.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b195720c0846ea08.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3dfbaedd2c8c4ad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d62dc7aa1d9d2cd4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef10041c7a4dfca3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/617356717049c5de.html
-
[B6] Aluski 18" na lato
zapodaje fotki mojej fury glownie chodzi mi o fotki z zawieszeniem standardowym montowanym w b6 na felach 18" tego nie znalazlem na forum http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/962358105bca0494.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b195720c0846ea08.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3dfbaedd2c8c4ad.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d62dc7aa1d9d2cd4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef10041c7a4dfca3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/617356717049c5de.html
-
[B6] Aluski 18" na lato
Witam Zamierzam kupic na lato nowe felunie do mojej audiczki i najprawdopodobniej będą to 18" ile trzeba będzie obniżyc zawias żeby było dobrze tzn żebym sobie zębów nie powybijał wcześniej jeździłem na 17" i było całkiem całkiem tylko za male, zapodajcie jakies fotki waszych audiczek jak wyglada na standard zawiasie (na 18" b6) wiem ze ten temat byl klepany wiele razy ale w starych tematach już linki nie działają z fotkami Niżej zapodaje fotki felg z których będę wybierał które waszym zdaniem będą wyglądac największe i najlepiej i czekam na wasze propozycje kółeczek 1 http://www.allegro.pl/item278047759_s_line_5x_100_112_piekne_grafit_polerka_.html 2 http://www.allegro.pl/item281316519_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_18_.html 3 http://www.allegro.pl/item276462478_18_cali_maxxxxymalnie_wypasione.html 4 http://www.allegro.pl/item281999161_nowe_felgi_audi_vw_nowy_model_rs_4_18_.html
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
tak i nic dalej to samo
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
nikt wiecej nie pomoże ??
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
czyli to 3 wyjscie moge olac?? i czy to z b5 czy z b6?
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
podalem tylko przyklad nie moge znalesc na allegro czujnika o dokladnym nr tu gosc sprzedaje jakis z b5 http://www.allegro.pl/item280297303_zawor_czujnik_turbiny_audi_seat_skoda_vw_nowy.html ale czy ten czujnik bedzie pasowal i ma wlasnie to trzecie wyjscie a tutaj jest wlasnie taki sam nr ja amm dokladnie 8E0 906 627 C a gosc sprzedaje bez literki C niby ale jak pisales Iverson ze jest czarny nie wiem czym to sie różni i ten jest niby na 3 fotce z tym plastikiem i 2 wyjsciami tylko ten plastik u mnie byl u góry tak jak zalaczonej fotce wyżej jest 3 wyjscie http://www.allegro.pl/item279997062_zawor_agr_egr_tdi_vw_audi_n18_nowy_warszawa.html
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
Witam Mam mały problem z moja audiczką pojawila mi sie kontrolka na desce żółta z jakby silniczkiem pojechalem na vaga i okazało sie ze to zawór podciśnienia turbiny pisalo cos takiego ze sie wystarczająco nie otwiera i teraz pytanie na allegro sa zawory z 3 miejscami na rurki a u mnie są 2 rurki od podcisnienia i wmiejscu 3 rurki jest taki plastik i czy jak kupie ten z 3 wyjsciami to czy bedzie pasował i czy jak załoze taki czujnik to bede musial pojechac kasowac bledy czy kontrolka sama zgscnie tu jest fotka takiego czujnika z allegro
-
[B6 BKE] Sprzeglo sie wysypalo co to moze byc
juz wiadome o co chodzi rozsypal sie przegub wlasnie biore sie za rozbieranie